Pożyczki Tarnowskie Góry

Chcesz tanio pożyczyć pieniądze?. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy niedrogą ofertę pożyczek gotówkowych udzielanych w Tarnowskich Górach, śląskie, powiat tarnogórski. Znajdziesz ją poniżej.

Oferty usług pożyczkowych świadczonych online i w domu

W podjęciu najlepszej decyzji może Ci pomóc zamieszczone niżej zestawienie. Zamieściliśmy tutaj pożyczki zarówno online, jak i te udzielane w domu klienta w Tarnowskich Górach. Data aktualizacji: 4 listopada 2022.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
Pełna oferta ❯❯

Aby móc pożyczyć pieniądze, przeważnie wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dowodu osobistego, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Poniżej zamieściliśmy mapę. Przedstawione są tutaj lokalne placówki świadczące usługi pożyczkowe w w Tarnowskich Górach w biurze. Zaznacz odpowiedni punkt, aby poznać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się zobaczyć opinie napisane przez internautów

biuro pożyczkowe w Tarnowskich Górach i okolicach

Oferty pożyczek udzielanych bez sprawdzania baz

Masz nienajlepszą historię kredytową? Jeżeli w trakcie pięciu poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony lub brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania BIK. Takiego rodzaju usługa pomocy osobom zadłużonym proponowana jest w ramach kilku ofert. Brak konsultowania BIK dotyczy na przykład ofert „Plus” i „Smart Pożyczka”. Jeśli jesteś osobą zadłużoną, która widnieje w tym rejestrze, warto rozważyć dodatkowo zainteresowanie się ofertami „Bocian” i „Mikroratka”. Wskazane podmioty informują, że taktują takich klientów indywidualnie. Jeśli posiadasz długi i nigdzie nie chcą pożyczyć Ci pieniędzy, to warto, abyś sprawdził znajdujące się tutaj najlepsze oferty dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dane na temat sprawdzania rejestrów dłużników.
 Bez sprawdzania bikuBez sprawdzania KRDBez BIKBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Oferta wsparcia finansowego u klienta w domu

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla klientów sposób pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo takie pożyczanie będzie dosyć przydatne w przypadku osób starszych. Stosowny wniosek możesz złożyć drogą online. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej zjawi się u klienta wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy da Ci gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik instytucji pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień. Wielką zaletą powyższego rozwiązania może być możliwość podpytania przedstawiciela handlowego o szczegółowe warunki przed finalizacją umowy (na przykład o jakieś określenia w umowie czy regulaminie). Z drugiej jednak strony ze względu na potrzebę wynagradzania takiego pracownika sumaryczny koszt takiego typu usługi finansowej jest z reguły nieco wyższy niż w przypadku środków finansowych przekazywanych droga internetową. W naszej tabeli znajdują się 2 warianty pożyczek udzielanych u klienta.

Oferty chwilówek

Szukasz ofert krótkookresowych? Rozsądnym wyjściem może być skorzystanie z pożyczek zwanych chwilówkami udzielanymi na 30 do 60 dni. Dobrze jest złożyć wniosek o taki sposób finansowania, o ile chciałbyś zdobyć określoną kwotę jak najszybciej przy minimum formalności. Do ich zalet zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do ich uzyskania. Konsumenci w wiekszości wypadków preferują zaciąganie jej na podstawie dokumentu tożsamości, czy bez sprawdzania BIK oraz pozostałych rejestrów zbierających dane o dłużnikach. Bez wątpienia do plusów zaliczyć możemy także bardzo niskie stawki oprocentowania promocyjnych ofert. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku kilku prezentowanych tutaj ofert nowo kredytobiorcy mogą pożyczyć pieniądze bezpłatnie. W większości przypadków mają oni szanse uzyskać ją nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najważniejszą wadą jest z kolei wysokie RRSO w części standardowej oferty. Minimalna kwota wynosi sto złotych, choć w pewnych przypadkach przekracza ona 10 000 PLN. Z reguły na spłatę mamy od 5 do 30 dni. Dostępne są tu jednak również rozwiązania, które umożliwią Ci podpisanie umowy na dłuższy okres – 45 dni lub nawet 61 dni (np. Szybka Gotówka). Będzie mogła być ona udzielona każdemu klientowi, który jest pełnoletni. Najniższy limit wiekowy klienta winien być nie niższy osiemnaście lat. W zasadzie w Tarnowskich Górach ciężko będzie o placówkę swiadczącą usługę tego typu w lokalu. Alternatywnie można o nią wnioskować tutaj przez internet. W opublikowanym tu zestawieniu znaleźć można listę ofert udzielanych chwilówek wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Kwota dla klienta nowegoKwota dla klienta powracającegoOkres spłatyWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

LoanMe

1000 zł

1000 zł

42 dni

18 lat

brak górnej granicy

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku oferty ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla oferty ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SmartPozyczka

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

LewPozyczka

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

PozyczkaPlus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Oferta na dowód bez zaświadczeń

Jest to usługa finansowa poszukiwana wśród pożyczkobiorców. Ilość wymagań związanych z udzielaniem wsparcia finansowego jest minimalna. Pożyczkobiorca nie potrzebuje dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę lub rentę. Do otrzymania finansowania wystarcza dowód osobisty, konto w banku jak również numer telefonu komórkowego. Aby móc wziąć pożyczkę na dowód trzeba określić kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczana kwota zosanie przekazana na rachunek bankowy wnioskującego. Trzeba jednak pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej klientów.

Mocne punkty zamieszczonej tu oferty

Podstawową zaletą oferowanych tu rozwiązań jest ekspresowe udzielanie. Ich uzyskanie jest nieporównywalnie szybsze w stosunku do kredytów gotówkowych w banku. Co więcej łatwiej da się je uzyskać aniżeli kredyty bankowe. Po części wynika to z kolejnej ich zalety – zmniejszenia stawianych wymagań. Można nie płacić prowizji, przez co koszt spłaty wielokrotnie mniejszy niż w przypadku produktów bankowych. Istotną zaletą jest szeroki zakres wiekowy uprawnionych. Może o nie wnioskować nawet osoba 18-letnia, ale także emeryt. Co więcej w kilku przypadkach udzielane są one bez sprawdzania BIKu albo innych rejestrów. Dużą korzyścią może być ponadto względnie duża przyznawalność, w porównaniu z bankami.

Copy link
Powered by Social Snap