Pożyczka gotówkowa Kielce

Na poniższej tabeli prezentujemy wykaz biur pożyczkowych pozabankowych udzielających pożyczek gotówkowych w mieście Kielce. Znajdziesz tu dane dotyczące najmniejszej i najwyższej oferowanej kwoty finansowania, najniższego i najwyższego czasu jej spłaty, możliwości udzielenia pierwszej gotówki za darmo oraz szczegółowe informacje o sprawdzaniu zadłużenia w BIK i KRD.

Bezpłatne pożyczki, które są zaprezentowane w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Zasadniczym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

AlfaKredyt

2000

30

15

Chwilówkomat

2000

30

15

Extraportfel

3000

45

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

Finbo

3000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Kuki.pl

5000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Vivus

3000

61

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Która instytucja przyznaje pożyczkę gotówkową dla młodych?

Taka pomoc finansowa jest oferowana praktycznie wszystkim osobom pełnoletnim. Minimalny limit wiekowy pożyczkobiorcy powinien przekraczać osiemnaście lat (tego rodzaju biur pożyczkowych funkcjonuje jednak na rynku pożyczkowym raptem 20 – zdecydowana większość akceptuje wiek 20 lat), podczas gdy najwyższy wiek w większości przypadków wynosi 70 lat. Znaleźć można ponadto instytucje udzielające pożyczki osobom w wieku przekraczającym 80 lat.

Czy opłaca się korzystanie z pożyczek gotówkowych przez internet?

Co to jest pożyczka online? Jest to gotówka, która udzielana jest kanałem elektronicznym. Pożyczki gotówkowe internetowe są aktualnie bardzo popularne, wypierając konwencjonalne instytucje udzielające finansowego wsparcia. Posiadanie procedur internetowych pozwala na szybkie powiadomienie o przyznaniu pieniędzy. W typowych przypadkach na pozytywną decyzję pożyczkową czeka się do pół godziny.
Przedstawione w tym miejscu firmy należą do najbardziej znanych biur przyznających pożyczki gotówkowe przez internet. Możesz przejść na serwis internetowy określonego pożyczkodawcy i użyć kalkulator raty pożyczki gotówkowej zaprezentowany w tym serwisie. Za sprawą kalkulatora możliwe jest dogłębne zweryfikowanie zalet i wad wybranej pożyczki gotówkowej. Poznasz dla przykładu czy zyskasz darmową pożyczkę, ile w określonej instytucji wynosi opłata prowizyjna, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.
<

Czy istnieją firmy oferujące pożyczkę gotówkową bez BIK i KRD?

Tego typu pomoc pieniężna, przyznawana jest przez parabanki, które postanowiły nie przeglądać rejestrów zadłużonych. Trzeba zaznaczyć, że ponad 50% parabanków nie przyznaje tego rodzaju pożyczek gotówkowych bez biku. Ponadto, trzeba sobie uświadomić, że firmy oferujące kredyty gotówkowe przeglądają przeróżne rejestry zadłużonych – poza BIKiem również na przykład KRD i BIG Infomonitor. Jednak niewielka część firm pożyczkowych ma w ofercie pożyczkę gotówkową dla zadłużonych. Firmy pożyczkowe udzielające pożyczki gotówkowe bez biku wymienione są w naszym ratingu pożyczek.

Gotówka dla osób bez zdolności kredytowej

Zazwyczaj osoby niepracujące są pozbawieni szans na pożyczkę gotówkową. Na szczęście część firm zdecydowała się na przyznanie pożyczki gotówkowej dla niepracujących. Pożyczki gotówkowe dla bezrobotnych oferowane są w kilku instytucjach pozabankowych. W takiej sytuacji, aby zaciągnąć pożyczkę gotówkową, nie ma potrzeby posiadania zaświadczenia o osiąganych zarobkach.

Pozyczki gotowkowe bez zaświadczeń

Część parabanków zdecydowała się ograniczyć zakres wymaganych formalności dotyczących udzielania pożyczki pozabankowej. Pożyczkobiorca nie musi dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Celem uzyskania kredytu wystarcza sam dowód osobisty, rachunek bankowy jak również telefon komórkowy. Aby dostać pożyczkę trzeba wybrać kwotę wnioskowanej gotówki oraz okres spłaty zobowiązania finansowego. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję pożyczkową. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przekazuje gotówkę na rachunek bankowy wnioskującego. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczka od ręki udzielana jest w kilku parabankach. Zajrzyj na strony internetowe biur pożyczkowych za pomocą opublikowanych powyżej linków WWW. W ten sposób poznasz, w którym parabanku aktualnie oferowane są pożyczki gotówkowe od ręki.

Umiejscowienie pożyczkodawców udzielających pożyczki gotówkowej

Poniższa mapka wskazuje, gdzie można znaleźć lokalne instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych w Kielcach. Najedź myszką na czerwony punkt i kliknij, żeby dowiedzieć się, jaki jest adres danej instytucji.

Kielce pożyczka gotówkowa

Adresy firm udzielających pożyczek gotówkowych na terenie miasta:

  • Bocian Pożyczki — ul. Witosa 61
  • KredytOK — ul. Sienkiewicza 77
  • Star Finance – ul. Sienkiewicza 28
  • Profi Credit — ul. Sienkiewicza 77
  • Pożyczka OKAY — ul. Paderewskiego 31/5
  • SPOKO Pożyczki — ul Turystyczna 20/13
  • Kredyt-Kielce.pl — ul. Warszawska 28
  • Pożyczka RAZ-DWA — ul. Paderewskiego 31/2
  • Fines — ul. Mała 14

Kredyt gotówkowy Kielce

Biorąc pod uwagę koszty, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to z reguły tańszy sposób na gotówkę niż parabanki (sprawdź to sprawdzając znajdujące się poniżej oferty kredytów gotówkowych). Co więcej niektóre instytucje proponują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, w konsekwencji czego jego pozyskanie jest podobnie szybkie co w przypadku pożyczek pozabankowych. Na przykład PKO Bank Polski i Alior nie będą od Ciebie wymagać tego typu dokumentu do kredytu gotówkowego. Miej jednak świadomość, że wszystkie instytucje bankowe weryfikują bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak w sytuacji gdy posiadasz zaległości w spłacie kredytów wynoszące poniżej 60 dni, masz szanse uzyskać pożyczkę z banku. Kredyty gotówkowe oferowane w bankach znajdziesz poniżej.
Kielce banki

Jak najłatwiej i najbezpieczniej dostać najbardziej odpowiednią pożyczkę?

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze najlepszej pożyczki wypada zwrócić uwagę na kilka nadrzędnych spraw, które odnoszą się do kosztów jej spłaty. W pierwszej kolejności analizuj oferty dostępne w wielu instytucjach, ponieważ za sprawą tego lepiej zorientujesz się w ofertach na całym rynku. W drugim rzędzie koniecznie oceń jaki jest poziom oprocentowania w różnych parabankach. RRSO jest dobrym sposobem, aby ekspresowo porównać koszt zobowiązania. Postaraj się wybierać taką pożyczkę, która posiada jak najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj, czy dany parabank stosuje się do zapisów ustawy antylichwiarskiej na 2016 r., która stosuje zasadę „maksymalnego kosztu”. Ustawa ta stanowi, że kwoty odsetkowe nie mogą przekroczyć 10 procent rocznie. Ponadto prowizja nie powinna przewyższać 25 proc. wysokości pożyczonych środków oraz maksymalnie trzydzieści procent pożyczonej kwoty w skali rocznej (np. pożyczka 500 zł na 30 dni – koszt 137,50). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W dalszej kolejności sprawdź koszty przedłużenia długu. Niejednokrotnie prolongatę spłaty wydatnie podwyższa sumaryczny koszt zadłużenia się. Ponadto pożądane jest, byś czytał portale internetowe dedykowane pożyczkom i szukał opinii o firmie pożyczkowej, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba nieprzychylnych dyskusji winna obudzić szczególną czujność. I w końcu rób tak, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Opublikowane na powyższej stronie zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.