Pożyczka gotówkowa Warszawa

W poniżej umieszczonej tabeli zamieszczamy ranking instytucji pożyczkowych pozabankowych przyznających pożyczkę gotówkową w mieście Warszawa. Znajdziesz tu informacje odnośnie najmniejszej i największej kwoty gotówki, najniższego i maksymalnego okresu spłaty zadłużenia, możliwego udzielenia pierwszej gotówki darmowo czy szczegółowe informacje o sprawdzaniu baz BIK i KRD.

Na poniższym porównaniu publikujemy internetowe firmy pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych. Zobacz „Więcej informacji”, żeby poznać, jaka firma ma w ofercie odpowiedni produkt.

Ranking ofert darmowych dla nowych klientów

Bezpłatne pożyczki, które są porównane w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Podstawowym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w bazach dłużników. Więcej informacji znajdziesz w naszej porównywarce pożyczek.

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

AlfaKredyt

2000

30

15

Chwilówkomat

2000

30

15

Extraportfel

3000

45

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Kuki.pl

5000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Solven

2500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Vivus

3000

61

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Nie znalazłeś optymalnej oferty pożyczkowej?

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ WIĘCEJ POŻYCZEK

Położenie kluczowych instytucji oferujących pożyczkę gotówkową –

Prezentujemy lokalne instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych w w Warszawie. Wjedź myszką na czerwony znak i kliknij, żeby poznać adres określonej firmy pożyczkowej.

Warszawa pożyczka gotówkowa
Dane adresowe firm pożyczkowych, które dysponują pożyczkami gotówkowymi na obszarze stolicy:

 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • Bocian Pożyczki, ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o., ul. Grzybowska 2
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26

Które firmy oferują pożyczkę gotówkową dla młodych?

Tego rodzaju pomoc może być przyznawana w zasadzie wszystkim dorosłym. Najniższy próg wiekowy klienta powinien wynosić 18 lat (tego rodzaju firm pojawiło się jednak na rynku tych produktów tylko 20 – dominująca ich liczba ma wyższe wymagania wiekowe), natomiast najwyższy wiek w typowych przypadkach przekracza 70 lat lub więcej. Znane są ponadto parabanki udzielające pożyczki osobom w wieku ponad 80 lat.

Czy opłaca się korzystanie z pożyczek gotówkowych przez internet?

Jak działa pożyczanie online? Jest to gotówka, jaka przyznawana jest za pośrednictwem internetu. Pożyczki gotówkowe internetowe cieszą się sporą popularnością, zwyciężając typowe firmy oferujące finansowe wsparcie. Wdrożenie procedur online pozwala szybko decydować o udzieleniu finansowania. W większości przypadków na pieniądze czeka się piętnaście minut.
Zaprezentowane tu instytucje należą do najlepszych instytucji pozabankowych oferujących pożyczki gotówkowe poprzez internet. Wystarczy przejść na witrynę online określonego pożyczkodawcy i sprawdzić kalkulator rat pożyczki gotówkowej opublikowany w widocznym miejscu. Dzięki kalkulatorowi będzie ułatwione precyzyjne zanalizowanie parametrów określonej pożyczki gotówkowej. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę na gotówkę za darmo, ile w wybranej firmie wynosi opłata za przyznanie, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.
<

Gdzie uzyskasz pożyczkę gotówkową bez baz?

Taka usługa, jak pożyczki gotówkowe dla zadłużonych, udzielana jest przez instytucje parabankowe, które postanowiły nie konsultować rejestrów zalegających z płatnościami. Niestety, ale ponad pięćdziesiąt procent firm pożyczkowych nie oferuje takich pożyczki gotówkowej bez biku. Ponadto, trzeba pamiętać, że biura kredytowe sprawdzają różne bazy dłużników – poza BIKiem również ERIF czy KRD. Jednak niewielka część firm pożyczkowych proponuje gotówkowe pożyczki bez BIK. Instytucje przyznające pożyczki gotówkowe bez biku publikowane są w powyżej zamieszczonym ratingu tych produktów.

Pożyczka gotówkowa bez zdolności kredytowej

Częste są sytuacje, że osoby bezrobotne prawie nie mają szans na pożyczkę gotówkową. Jednakże pewna część firm pozwala na udzielenie pożyczek gotówkowych dla pozbawionych stałego zatrudnienia. Pożyczki gotówkowe dla osób bezrobotnych są przyznawane w kilku firmach pozabankowych. W takiej sytuacji, aby dostać pożyczkę gotówkową, nie musimy mieć zaświadczenia o doochodach.

Pozyczki gotowkowe od ręki

Nieznaczna liczba pożyczkodawców ograniczyła wachlarz wymaganych formalności dotyczących udzielania pożyczek krótkoterminowych. Klient nie musi przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. W celu otrzymania kredytu wystarcza dowód osobisty, konto osobiste i numer telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę należy określić wartość wnioskowanej gotówki jak również czas spłaty. Następnie trzeba wysłać wniosek i poczekać na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przekazuje pożyczaną kwotę na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Musimy jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Pożyczka od ręki dostępna jest w kilku parabankach. Sprawdź strony internetowe pożyczkodawców za pośrednictwem zamieszczonych na górze strony odnośników WWW. Dzięki temu dowiesz się, w jakich firmach teraz dostępne są pożyczki gotówkowe od ręki.

Rozważ kredyt gotówkowy dostępny w bankach

Na poniżej załączonej mapie sprawdzisz adresy oddziałów banków oferujących kredyt gotówkowy. Biorąc pod uwagę oprocentowanie, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to znacznie tańszy sposób na pożyczanie niż parabanki (dokonaj porównania porównując opublikowane poniżej oferty kredytów gotówkowych). Dodatkowo wybrane banki oferują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co sprawia, że jego pozyskanie jest tak samo wygodne jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Przykładowo Alior Bank i PKO BP nie będą od Ciebie wymagać tego typu dokumentu do kredytu gotówkowego. Jednak wadą takiego kredytu jest to, iż wszystkie instytucje bankowe weryfikują bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak jeżeli posiadasz opóźnienia w spłacie kredytów trwające poniżej 60 dni, masz szanse uzyskać pożyczkę z banku.

Warszawa banki

Gdzie można uzyskać najlepszą pożyczkę w mieście Warszawa?

Przy wyborze najlepszej pożyczki powinieneś sprawdzić kilka kluczowych spraw, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania. Bezwzględnie zestawiaj oferty dostępne w różnych instytucjach, ze względu na to że dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w ofertach na całym rynku. W dalszej kolejności koniecznie sprawdź skalę stóp procentowych w różnych parabankach. RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie ocenić poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybierać taką pożyczkę, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co istotne, zweryfikuj, czy interesujący Cię pożyczkodawca stosuje się do zapisów ustawy pożyczkowej z marca 2016, która zawiera zasadę przestrzegania maksymalnego kosztu. Przepisy stanowią, że kwoty odsetek nie mogą przekroczyć 10 proc. rocznie. Ponadto prowizja okołopożyczkowa nie może przewyższać 25 proc. kwoty zobowiązania oraz maksymalnie 30% pożyczonej kwoty w skali rocznej (np. pożyczenie tysiąca złotych na 30 dni wymaga zapłacenia ok. 275 złotych prowizji). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W dalszej kolejności poznaj koszt prolongowania długu. Z reguły opłata za tzw. rolowanie mocno podwyższa sumaryczny koszt. Po czwarte potrzebne jest, żebyś czytał fachowe strony zajmujące się pożyczkami i śledził opinie o instytucji pożyczkowej, która Cię zainteresowała. Duża liczba złych dyskusji winna zwiększyć Twoją czujność. I w końcu kontroluj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Zaprezentowane na powyższej stronie zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm. – prawo.sejm.gov.pl) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Szczegółowe warunki przyznawania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.