Pożyczka gotówkowa Warszawa

W zestawieniu tabelarycznym zaprezentowany jest ranking firm pozabankowych przyznających pożyczkę gotówkową w mieście Warszawa. Znajdziesz tu informacje odnośnie minimalnej i najwyższej oferowanej kwoty środków finansowych, najniższego i maksymalnego czasokresu spłaty zadłużenia, możliwego dostania pierwszej gotówki gratis jak również pełne informacje o weryfikacji długów w BIK i KRD.

Pożyczki gotówkowe — oferty firm pożyczających online grudzień 2019

W znajdującej się poniżej tabeli publikujemy internetowe firmy pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych. Zobacz „Więcej informacji”, aby zobaczyć, która firma oferuje dany typ finansowania.

Ranking ofert bezpłatnych

Darmowe pożyczki, zaprezentowane poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Podstawowym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Więcej informacji poznasz w naszej porównywarce pożyczek.

Firma pożyczkowaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

AlfaKredyt

2000

30

15

Extraportfel

3000

45

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

Finbo

3000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Kuki.pl

5000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Solven

2500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Vivus

3000

61

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie oferty pożyczkowej?

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ WIĘCEJ POŻYCZEK

Plan rozmieszczenia aktualnie działających instytucji oferujących pożyczkę gotówkową –

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz lokalne instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych w w Warszawie. Najedź myszką na czerwony punkt i kliknij, żeby zlokalizować adres firmy pożyczkowej.

Warszawa pożyczka gotówkowa
Dane adresowe firm pożyczkowych, które oferują pożyczki gotówkowe na obszarze miasta:

 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • Bocian Pożyczki, ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o., ul. Grzybowska 2
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26

Które firmy oferują pożyczkę gotówkową dla młodych?

Tego rodzaju pożyczka może być udzielana właściwie każdej osobie pełnoletniej. Minimalny próg wiekowy osoby pożyczającej musi wynosić 18 lat (takich firm pożyczkowych funkcjonuje jednak na rynku pożyczkowym zaledwie około 20 – przeważająca ich liczba żąda ukończenia 20 lat), natomiast maksymalny wiek z reguły przekracza 70 lat. Bywają ponadto firmy chwilówkowe udzielające pożyczki osobom zbliżającym się do 85 lat.

Czy opłaca się korzystanie z pożyczek gotówkowych za pomocą internetu?

Jak działa pożyczanie pieniędzy online? To typ pomocy pieniężnej, która przyznawana jest kanałem elektronicznym. Pożyczki gotówkowe oferowane online są w tej chwili popularne, zwyciężając klasyczne instytucje pożyczające gotówkę. Wykorzystanie kanału online pozwala na szybkie powiadomienie o dostępności finansowania. W większości przypadków na gotówkę czeka się około piętnastu minut.
Przedstawione tu firmy należą do najbardziej znanych instytucji pozabankowych oferujących pożyczki gotówkowe internetowe. Trzeba wejść na adres www wybranego biura kredytowego i sprawdzić symulator pożyczki gotówkowej zamieszczony w widocznym miejscu. Dzięki użyciu kalkulatora możliwe jest dokładne zanalizowanie składowych wybranej pożyczki gotówkowej. Poznasz choćby czy masz szansę na pożyczkę za darmo, ile w wybranej instytucji wynosi prowizja pożyczkowa, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.
<

Jakie firmy pożyczkowe zaoferują Ci pożyczkę gotówkową bez BIK?

Tego rodzaju pomoc w tarapatach finansowych, udzielana jest przez parabanki, które postanowiły nie badać rejestrów osób zadłużonych. Niestety, ale przeważająca liczba parabanków nie chce udzielać takich pożyczek gotówkowych bez biku. Ponadto, trzeba wiedzieć, że firmy kredytowe przeglądają przeróżne rejestry zadłużonych – nie tylko i wyłącznie BIK, ale także przykładowo KRD i ERIF. Jednakże pewna liczba instytucji proponuje gotówkowe pożyczki bez BIK. Parabanki udzielające pożyczkę gotówkową bez biku widnieją w powyżej zamieszczonym rankingu pożyczkowym.

Pożyczka gotówkowa bez dochodu

Zazwyczaj bezrobotni są pozbawieni szans na pożyczkę gotówkową. Uwaga - pewna grupa instytucji finansowych zdecydowała się na pozytywne rozpatrzenie wniosku o udzielenie pożyczki gotówkowej dla pozbawionych stałej pracy. Pożyczki gotówkowe dla osób bez zdolności kredytowej są przyznawane w kilku instytucjach pozabankowych. W tym wypadku, żeby uzyskać pożyczkę gotówkową, nie musisz posiadać zaświadczeń o zarobkach.

Oferta pożyczek gotówkowych bez zaświadczeń

Niewielka część pożyczkodawców zdecydowała się zmniejszyć liczbę wymaganych formalności związanych z przyznaniem pożyczki pozabankowej. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy dochody z renty. Celem zaciągnięcia kredytu wystarczający jest dowód osobisty, konto osobiste i numer telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę należy określić wartość pożyczanych środków i okres spłaty. Następnie należy wypełnić formularz wniosku i poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przekazuje pieniądze na konto osobiste wnioskującego. Musisz jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja pożyczkowa często zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczka od ręki dostępna jest w kilku instytucjach pożyczkodawców. Wejdź na serwisy internetowe biur pożyczkowych za pośrednictwem opublikowanych powyżej odnośników WWW. W taki sposób poznasz, w której instytucji aktualnie można uzyskać pożyczki gotówkowe od ręki.

Zastanów się nad kredytem gotówkowym

Na poniżej załączonej mapie sprawdzisz lokalizację placówek bankowych oferujących kredyt gotówkowy. Z punktu widzenia oprocentowania, pożyczka gotówkowa w banku to najczęściej tańszy pomysł na pożyczenie pieniędzy niż parabanki (możesz to ocenić samodzielnie sprawdzając znajdujące się tu oferty kredytów gotówkowych). Dodatkowo wybrane banki posiadają pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co powoduje, że jego uzyskanie jest równie łatwe jak w przypadku pożyczek niebankowych. Przykładowo {Alior Bank i PKO BP|PKO BP i Alior Bank|PKO Bank Polski i Alior) obejdą się bez takiego dokumentu przy kredycie gotówkowym. Pamiętaj jednak o tym, że praktycznie wszystkie banki przyznające kredyty weryfikują bazy dłużników. Jednak w przypadku, gdy posiadasz opóźnienia w spłacie dotychczasowych pożyczek wynoszące mniej niż 60 dni, możesz otrzymać pożyczkę z banku.

Warszawa banki

Gdzie zaciągnąć najlepszą pożyczkę w mieście Warszawa?

Przy wyborze najlepszej oferty pożyczkowej musisz zweryfikować parę newralgicznych rzeczy, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych. Bezwzględnie porównaj pożyczki prezentowane w co najmniej kilku parabankach, dlatego że dzięki temu najpełniej rozeznasz się w ofercie na całym rynku. W drugim rzędzie obowiązkowo oceń jaki jest poziom stóp procentowych w poszczególnych firmach. R.R.S.O. to łatwy sposób, żeby ekspresowo zbadać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać pożyczkę, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, oceń, czy dany parabank stosuje się do zapisów ustawy anty-lichwiarskiej na 2016 r., która stosuje nakaz przestrzegania dopuszczalnych kosztów pożyczek. Przepisy te stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać 10% w skali roku. Dodatkowo opłata prowizyjna nie może przekroczyć 25% kwoty zobowiązania plus maksymalnie 30% tej kwoty rocznie (przykład: pożyczka na miesiąc na 1000 zł na miesiąc to koszt prowizji rzędu 550 PLN). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Następnie oceń opłaty za przedłużenie spłaty. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie mocno powiększa ogólny koszt zadłużenia się. Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, abyś czytał serwisy internetowe traktujące o pożyczkach i śledził opinie o instytucji pożyczającej, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca ilość złych opinii powinna zwiększyć Twoją uwagę. Na koniec rób tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Dodatkowe informacje na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Przedstawione na powyższej stronie zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm. – prawo.sejm.gov.pl) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Szczegółowe i precyzyjne warunki przyznawania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.