Pożyczka gotówkowa Warszawa

Na poniższym wykazie pokazany został ranking biur pożyczkowych pozabankowych udzielających pożyczek gotówkowych w mieście Warszawa. Znajdziesz tu dane dotyczące najniższej i maksymalnej możliwej kwoty wsparcia finansowego, najniższego i najdłuższego okresu trwania spłaty długu, możliwości zaciągnięcia pierwszej gotówki gratis oraz szczegółowe informacje o weryfikacji baz danych BIK i KRD.

W poniższym wykazie znajdziesz internetowe firmy pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych. Zobacz „Więcej informacji”, żeby ocenić, która firma pozabankowa oferuje pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Ranking chwilówek z RRSO=0%

Bezpłatne pożyczki, zaprezentowane w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Zasadniczym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Więcej szczegółów poznasz w naszej porównywarce pożyczek.

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

AlfaKredyt

2000

30

15

Chwilówkomat

2000

30

15

Extraportfel

3000

45

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

Finbo

3000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Kuki.pl

5000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Solven

2500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Vivus

3000

61

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Położenie najważniejszych pożyczkodawców udzielających pożyczki gotówkowej

Oto lokalne instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych w Warszawie. Najedź myszką na czerwony znak i kliknij, żeby dowiedzieć się, jaki jest adres określonej firmy pożyczkowej.

Warszawa pożyczka gotówkowa
Adresy biur finansowych, które udzielają pożyczek gotówkowych na terenie Warszawy:

 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • Bocian Pożyczki, ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o., ul. Grzybowska 2
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26

Kto oferuje pożyczkę gotówkową dla każdego dorosłego?

Tego rodzaju pożyczka może być udzielana właściwie wszystkim osobom pełnoletnim. Najniższy próg wiekowy pożyczkobiorcy musi przekraczać 18 lat (tego typu parabanków funkcjonuje jednak na rynku pożyczek ledwie dwadzieścia – większość akceptuje wiek 20 lat), podczas gdy maksymalny wiek przeważnie przekracza siedemdziesiąt lat. Da się znaleźć ponadto parabanki udzielające pożyczki ludziom mającym 85 lat.

Czy opłaca się korzystanie z pożyczek gotówkowych poprzez internet?

Co to jest pożyczanie pieniędzy online? Jest to rodzaj pomocy pieniężnej, która oferowana jest kanałem internetowym. Pożyczki gotówkowe internetowe cieszą się sporą popularnością, zastępując klasyczne firmy oferujące gotówkę. Wdrożenie kanału online pozwala szybko decydować o zaoferowaniu finansowania. W typowych przypadkach na odpowiedź firmy oczekuje się mniej więcej 15 min.
Zaprezentowane tutaj firmy należą do wiodących biur pożyczkowych udzielających pożyczki gotówkowe poprzez internet. Wystarczy przejść na witrynę online danego biura kredytowego i wybrać symulator kosztów pożyczek zaprezentowany na górze strony. Za sprawą kalkulatora możliwe będzie wieloczynnikowe porównanie zalet i wad danej pożyczki gotówkowej. Poznasz przykładowo czy zyskasz gotówkę za darmo, ile w każdej firmie wynosi opłata prowizyjna, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.
<

Kto oferuje pożyczkę gotówkową bez BIK i KRD?

Takiego rodzaju usługa, jak pożyczka gotówkowa dla zadłużonych, udzielana jest w tych parabankach, które postanowiły nie monitorować baz zadłużonych. Niestety ponad pięćdziesiąt procent biur nie chce udzielać tego rodzaju pożyczki gotówkowej bez biku. Ponadto, należy mieć świadomość, że instytucje kredytujące przeglądają różne bazy dłużników – nie tylko BIK, ale także przykładowo KRD. Z drugiej strony niewielka część biur pożyczkowych ma w ofercie pożyczkę gotówkową dla zadłużonych. Firmy pożyczkowe mające w ofercie pożyczkę gotówkową bez biku zaprezentowaliśmy w powyższym porównaniu rankingowym pożyczkowym.

Kredyt gotówkowy dla osób bez zdolności kredytowej

Częste są sytuacje, że osoby bezrobotne mają mniejsze szanse na pożyczkę gotówkową. Na szczęście pewna grupa biur kredytowych dopuszcza pozytywne rozpatrzenie wniosku o udzielenie pożyczek gotówkowych dla osób bez pracy. Pożyczki gotówkowe dla bezrobotnych są oferowane w kilku biurach pożyczek. W powyższej sytuacji, żeby zaciągnąć pożyczkę gotówkową, nie trzeba przesyłać zaświadczeń o zarobkach.

Pożyczki gotówkowe od ręki

Część pożyczkodawców zdecydowała się zmniejszyć wachlarz wymagań związanych z przyznaniem szybkiej gotówki. Pożyczkobiorca nie musi dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też rentę. W celu uzyskania kredytu wystarczający jest dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. Aby dostać pożyczkę należy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również czas spłaty zobowiązania finansowego. Następnie musimy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, parabank przelewa pożyczaną kwotę na konto klienta. Musisz jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja pożyczkowa często zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczka od ręki udzielana jest w wybranych biurach pożyczkowych. Sprawdź strony www biur kredytowych za pomocą zamieszczonych na górze strony linków WWW. Dzięki temu zorientujesz się, w której instytucji aktualnie udzielane są pożyczki gotówkowe od ręki.

Gdzie wziąć kredyt gotówkowy?

Z punktu widzenia kosztów, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to z reguły tańszy sposób na pieniądze niż pożyczka pozabankowa (dokonaj porównania sprawdzając opublikowane tu oferty kredytów gotówkowych). Dodatkowo niektóre banki oferują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co powoduje, że jego uzyskanie jest tak samo proste jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Dla przykładu Alior Bank i PKO BP nie będą od Ciebie potrzebować tego rodzaju zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Miej jednak świadomość, że praktycznie wszystkie instytucje bankowe sprawdzają bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak jeżeli masz opóźnienia w spłacie kredytów wynoszące mniej niż 60 dni, masz szanse na pożyczkę z banku. Kredyty gotówkowe oferowane w mieście Warszawa znajdziesz poniżej.

Warszawa banki

Jak znaleźć najkorzystniejszą pożyczkę w mieście Warszawa?

W trakcie decydowania o wyborze najlepszej pożyczki winieneś sprawdzić kilka elementarnych spraw, dotyczących kosztów takich produktów. Na początek porównuj oferty dostępne w kilku parabankach w Warszawie i okolicach, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu pełniej zorientujesz się w ofercie na rynku pożyczkowym. Idąc dalej: zweryfikuj poziom R.R.S.O. u poszczególnych pożyczkodawców. RRSO to wygodna metoda, żeby relatywnie szybko porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się wybierać pożyczkę, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie zweryfikuj, czy interesujący Cię pożyczkodawca przestrzega przepisów tzw. ustawy antylichwiarskiej z marca 2016, która stosuje pojęcie maksymalnego kosztu. Chodzi o to, że odsetki winny być niższe niż 10% w skali roku. Dodatkowo opłata prowizyjna nie może przekroczyć 25% wnioskowanej kwoty plus maksymalnie 30% zaciąganego zobowiązania w skali roku (przykład: pożyczka 1000 zł na 30 dni – maksymalny koszt prowizji to 275 zł). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Następnie porównaj koszty prolongaty zadłużenia. Niejednokrotnie prolongatę spłaty znacząco powiększa całkowity poziom kosztów. Nadto potrzebne jest, abyś przeglądał portale traktujące o pożyczkach i zweryfikował opinie o instytucji pożyczającej, która Cię zainteresowała. Dominująca liczba negatywnych dyskusji powinna podwyższyć szczególną czujność. Na koniec rób tak, żeby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. , że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe.

*Zamieszczone na powyższej stronie zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Szczegółowe i precyzyjne warunki przyznawania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych instytucjach pożyczkowych.