Pożyczka gotówkowa Warszawa

Warszawa

Pożyczki gotówkowe to często wyłączny sposób na tymczasową naprawę budżetu domowego. W poniższym wykazie przedstawiony został spis instytucji pożyczkowych posiadających w ofercie pożyczkę gotówkową w mieście Warszawa. Bardziej szczegółowe informacje odnośnie minimalnej i najwyższej udzielanej kwoty środków finansowych, minimalnego i najdłuższego czasokresu jej spłaty, możliwości zaciągnięcia pierwszej gotówki darmowo jak również pełne dane o konsultowaniu baz KRD, oraz BIK odnajdziesz w serwisie wybranego pożyczkodawcy.

Pożyczki gotówkowe w Warszawie – czerwiec 2019

Poniżej znajdują się instytucje finansowe online oferujące pożyczki gotówkowe w Warszawie, w tym między innymi na raty i od ręki. Zobacz “Więcej informacji”, żeby ocenić, jaka firma ma w ofercie odpowiedni dla Ciebie produkt.

Nie znalazłeś właściwej oferty pożyczkowej?

Potrzebujesz pożyczki na raty lub na wyższą kwotę?

POŻYCZKI DO 25000 ZŁ

Gdzie uzyskasz pożyczki gotówkowe? – Warszawa

Sprawdź biura finansowe mające w ofercie pożyczki gotówkowe w Warszawie. Najedź myszką na czerwony znak i kliknij, żeby poznać, jaki jest adres firmy oferującej pożyczkę gotówkową.

pożyczka gotówkowa Warszawa
Adresy firm pożyczkowych, które dysponują pożyczkami gotówkowymi na obszarze Warszawy:

 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • Bocian Pożyczki – ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o. – ul. Grzybowska 2
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26

Pożyczki gotówkowe dla młodych i seniorów

Tego rodzaju pomoc jest udzielana w zasadzie każdemu, kto jest dorosły. Najniższy wiek osoby wnioskującej o pożyczkę powinien przekraczać osiemnaście lat (tego rodzaju parabanków pojawiło się jednak na rynku tych usług ledwie 20 – absolutna większość przyznaje pożyczki osobom starszym niż 20 lat), a maksymalny wiek w większości przypadków przekracza 70-75 lat. Znane są także parabanki przyznające pożyczkę gotówkową ludziom sięgającym 85 lat.

Błyskawiczne pożyczki gotówkowe online

Co to jest pożyczka online? Jest to typ pomocy finansowej, jaka udostępniana jest przez internet. Pożyczki gotówkowe internetowe cieszą się sporą popularnością, zwyciężając klasyczne firmy oferujące gotówkę. Posiadanie kanału internetowego pozwala na szybką decyzję o zaoferowaniu pieniędzy. W większości przypadków na decyzję czeka się 15 minut.
Zaprezentowane tutaj firmy pożyczkowe należą do najlepszych biur pożyczkowych oferujących pożyczki gotówkowe internetowe. Możesz wejść na adres www wyselekcjonowanego biura i użyć kalkulator raty pożyczki gotówkowej opublikowany u góry. Dzięki kalkulatorowi możliwe jest wszechstronne porównanie wad i zalet wybranej pożyczki gotówkowej. Dowiesz się między innymi czy zyskasz darmową pożyczkę dla nowych klientów, ile w każdej firmie wynosi opłata za przyznanie, ile kosztuje przedłużenie spłaty pożyczki.
<

Kredyty gotówkowe bez sprawdzania baz

Tego typu pożyczki gotówkowe dla zadłużonych, proponowana jest w parabankach, które postanowiły nie przeglądać rejestrów bazodanowych dłużników. Należy podkreślić, że ponad 50% parabanków nie oferuje tego typu pożyczki gotówkowej bez biku. Ponadto, warto pamiętać, że firmy chwilówkowe konsultują różne rejestry dłużników – oprócz BIK także na przykład KRD i BIG Infomonitor. Z drugiej strony niewielka liczba firm pożyczkowych udziela pożyczkę gotówkową dla zadłużonych. Instytucje przyznające pożyczki gotówkowe bez BIK zaprezentowaliśmy w powyżej zamieszczonym rankingu tych produktów.

Kredyt gotówkowy dla bezrobotnych

Często jest tak, że ludzie bezrobotni prawie nie mają szans na szybkie pożyczki gotówkowe. Trzeba jednak wiedzieć, że Kilka instytucji pożyczkowych zdecydowała się na przyznawanie pożyczek gotówkowych dla pozbawionych stałego zatrudnienia. Pożyczki gotówkowe bez stałego dochodu są oferowane w kilku instytucjach pozabankowych. W powyższym wariancie, aby mieć szanse na pożyczkę gotówkową, nie musisz przedkładać zaświadczenia o zarobkach.

Pożyczki od ręki

Część pożyczkodawców ograniczyła liczbę formalności dotyczących przyznawania krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Klienci nie muszą przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Do otrzymania pożyczki wystarcza dowód tożsamości, konto w banku jak również telefon komórkowy. Aby otrzymać błyskawiczną pożyczkę wystarczy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty długu. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na odpowiedź parabanku. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przekazuje wnioskowaną kwotę na rachunek bankowy wnioskującego. Należy z drugiej strony pamiętać, iż pomyślna firmy pożyczkowej zależy od zdolności kredytowej klientów. Pożyczka od ręki jest do uzyskania w kilku instytucjach. Sprawdź serwisy online biur kredytowych za pośrednictwem opublikowanych wyżej odnośników WWW. Dzięki temu rozeznasz się, w jakich firmach w chwili obecnej oferowane są pożyczki gotówkowe od ręki.

Adresy banków oferujących kredyty gotówkowe

Pożyczki gotówkowe w banku to z reguły tańszy sposób na gotówkę niż parabanki (sprawdzisz to korzystając z kalkulatora gotówkowego). Co więcej niektóre instytucje proponują kredyt bez zaświadczeń o zarobkach, w konsekwencji czego jego uzyskanie jest tak samo wygodne co w przypadku kredytów pozabankowych. Wadą takiego rozwiązania jest jednak to, iż wszystkie banki przyznające kredyty oceniają bazy dłużników. Jednak jeżeli masz opóźnienia w spłacie kredytów trwające poniżej 60 dni, rozważ starania o kredyt gotówkowy. Znajdująca się tu mapa zawiera rozmieszczenie banków i SKOKów oferujących kredyty gotówkowe. Wprowadź kursor na czerwoną kropkę i kliknij, po to, aby poznać adres banku.
kredyty Warszawa

Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiednią pożyczkę?

Przy wyborze najlepszej szybkiej gotówki musisz zwrócić uwagę na parę newralgicznych rzeczy, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania. W pierwszym rzędzie analizuj oferty prezentowane w różnych instytucjach finansowych, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu zorientujesz się w pożyczkach w kraju. W drugim kroku obowiązkowo oceń skalę R.R.S.O. tych produktów. Stopa oprocentowania to wygodna droga, aby w miarę szybko ocenić koszta zobowiązania. Postaraj się wybierać ofertę, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, oceń, czy dany pożyczkodawca przestrzega zapisów tzw. ustawy antylichwiarskiej z 2016 roku, która wprowadza pojęcie maksymalnych kosztów pożyczki. Ustawa ta stanowi, że kwoty odsetkowe nie powinny przekroczyć 10 procent w przeliczeniu na rok. Co więcej opłata za udzielenie pożyczki nie może przewyższać 25 proc. wysokości pożyczonych środków oraz maksymalnie 30 proc. zaciąganego zobowiązania rocznie (np. pożyczka 1000 zł na miesiąc to koszt 275 zł). Następnie poznaj koszty prolongaty spłaty. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty istotnie podraża całkowity koszt. Dodatkowo koniecznym jest, żebyś przeglądał fora internetowe zajmujące się parabankami i poszukiwał opinii o firmie pożyczkowej, którą jesteś zainteresowany. Duża liczba nieprzychylnych opinii powinna podwyższyć szczególną nieufność.

Nie korzystaj z usług firm stosujących poniższe sposoby:

 • wymóg wcześniejszego przelania pieniędzy,
 • przyznawanie pieniędzy na ksero dokumentu tożsamości bez dodatkowej weryfikacji (możliwość wyłudzenia danych personalnych),
 • infolinia telefoniczna z wysoką stawką opłat za minutę.

Na koniec rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości.

Zobacz także

Ocena czytelników:
[Liczba głosów: 4 Średnia ocena: 4.5]