Pożyczka gotówkowa Warszawa

Na poniższym wykazie przedstawiony został wykaz spółek pozabankowych udzielających pożyczek gotówkowych w mieście Warszawa. Znajdziesz tu informacje odnośnie najniższej i najwyższej udzielanej kwoty pieniężnej, najkrótszego i najdłuższego czasokresu spłaty zadłużenia, możliwego uzyskania pierwszej gotówki za darmo oraz pełne dane o sprawdzaniu zadłużenia w BIK i KRD. Ponadto na dole strony porównasz kredyty gotówkowe oferowane w bankach.

W poniższym wykazie zaprezentowane są internetowe firmy pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych. Zobacz „Więcej informacji”, żeby zobaczyć, jaki pożyczkodawca ma w ofercie odpowiedni dla Ciebie produkt.

Pożyczki gotówkowe w Warszawie – oferty na wrzesień 2020

W poniższej tabeli znajdziesz funkcjonujące w internecie biura pożyczkowe udzielające pożyczki gotówkowej w Warszawie. Sprawdź „Więcej informacji”, aby ocenić, która firma ma w ofercie odpowiedni produkt. Wprowadź interesującą Cię kwotę gotówki oraz termin spłaty na znajdującym się poniżej kalkulatorze, żeby porównać oferty firm pożyczkowych:

Bezpłatne pożyczki, przedstawione poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Podstawowym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wonga

1000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY DŁUGOTERMINOWE

Adresy firm udzielających pożyczki gotówkowej

Poniżej prezentujemy lokalne instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych w Warszawie. Wprowadź kursor na czerwony znak i kliknij, żeby poznać adres określonej firmy pożyczkowej.

biura pożyczkowe w Warszawie

Lokalizacja firm pożyczkowych, które oferują pożyczki gotówkowe na obszarze Warszawy:

 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • Bocian Pożyczki, ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o., ul. Grzybowska 2
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26

Gdzie dostaniesz pożyczkę gotówkową dla 18 latków?

Taka pomoc może być udzielana zasadniczo każdemu dorosłemu. Najniższy limit wiekowy osoby wnioskującej musi przekraczać 18 lat (tego typu biur pożyczkowych funkcjonuje jednak na rynku pożyczkowym ledwie 20 – dominująca ich liczba udziela pożyczek od 20-21 lat), natomiast maksymalny wiek przeważnie przekracza siedemdziesiąt lat. Są również parabanki udzielające pożyczki ludziom mającym 85 lat.

Czy opłaca się korzystanie z pożyczek gotówkowych online?

Czym jest pożyczanie pieniędzy online? To forma finansowej pomocy, jaka oferowana jest przez internet. Pożyczki gotówkowe oferowane online są teraz najpopularniejsze, wyprzedzając tradycyjne firmy oferujące finansowe wsparcie. Posiadanie sprzedaży online pozwala szybko decydować o przyznaniu pieniędzy. W większości przypadków na informację o przyznaniu pieniędzy oczekuje się do pół godziny.
Przedstawione na tej stronie instytucje należą do najbardziej znanych instytucji pozabankowych przyznających pożyczki gotówkowe poprzez internet. Należy wejść na witrynę online wyselekcjonowanego biura i sprawdzić symulator spłaty pożyczki gotówkowej zaprezentowany w widocznym miejscu. Dzięki użyciu kalkulatora będzie łatwe wszechstronne przeanalizowanie zalet i wad określonej pożyczki gotówkowej. Poznasz na przykład czy dostaniesz darmową pożyczkę dla nowych klientów, ile w każdej firmie wynosi opłata prowizyjna, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.
<

Jakie firmy pożyczkowe zaoferują Ci pożyczkę gotówkową bez BIK i KRD?

Tego typu pożyczka gotówkowa dla zadłużonych, proponowana jest przez te firmy, które postanowiły nie konsultować baz danych zalegających z płatnościami. Należy podkreślić, że ponad połowa firm pożyczkowych nie chce udzielać tego rodzaju pożyczek gotówkowych bez biku. Co więcej, należy mieć świadomość, że biura kredytowe monitorują przeróżne bazy dłużników – nie tylko BIK, ale również na przykład KRD i BIG Infomonitor. Jednak pewna pula biur pożyczkowych przyznaje pożyczkę gotówkową dla zadłużonych. Instytucje udzielające pożyczki gotówkowe bez biku wymienione są w naszym zestawieniu rankingowym tych usług finansowych.

Gotówka dla osób bez dochodów

Częste są sytuacje, że osoby niepracujące mają mniejsze szanse na pożyczkę gotówkową. Ważna uwaga - pewna liczba biur kredytowych pozwala na przyznanie pożyczek gotówkowych dla osób bez zdolności kredytowej. Pożyczki gotówkowe dla bezrobotnych oferowane są w paru biurach pożyczek. Powoduje to, że, aby mieć szanse na pożyczkę gotówkową, nie ma konieczności posiadania zaświadczenia o doochodach.

Pozyczki gotowkowe bez zaświadczeń

Pewna liczba parabanków zdecydowała się ograniczyć ilość wymaganych formalności związanych z przyznaniem pożyczki pozabankowej. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę lub rentę. Do zaciągnięcia kredytu wystarcza sam dowód osobisty, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę wystarczy wybrać wartość wnioskowanej gotówki i pożądany okres spłaty długu. Potem należy wysłać wniosek oraz oczekiwać na odpowiedź pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma chwilówkowa przelewa pożyczane środki na konto osobiste pożyczkobiorcy. Musimy jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klienta. Pożyczka od ręki udzielana jest w paru parabankach. Wejdź na serwisy online biur kredytowych za pośrednictwem zamieszczonych powyżej odnośników WWW. W ten sposób rozeznasz się, u jakich pożyczkodawców teraz zaciągać można pożyczki gotówkowe od ręki.

Gdzie dostaniesz kredyt gotówkowy?

Z punktu widzenia oprocentowania, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to najczęściej tańszy pomysł na gotówkę niż pozabankowa (przekonasz się o tym analizując zamieszczone tu oferty kredytów gotówkowych). Warto wiedzieć, że część banków oferuje pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co sprawia, że jego zdobycie jest podobnie proste jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Dla przykładu PKO Bank Polski i Alior nie będą od Ciebie wymagać tego rodzaju zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Zwróć jednak uwagę na to, że wszystkie banki przyznające kredyty oceniają bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak jeżeli posiadasz opóźnienia w spłacie dotychczasowych pożyczek wynoszące poniżej 60 dni, rozważ starania o pożyczkę z banku. Na poniższej mapie znajdziesz banki, w których dostaniesz kredyt gotówkowy w Warszawie.

Warszawa banki

Jak najłatwiej i najbezpieczniej dostać najodpowiedniejszą pożyczkę?

Jeśli chcesz otrzymać najlepszą dla Ciebie pożyczkę, to winieneś ocenić kilka naczelnych kwestii, jakie dotyczą kosztów spłaty. Bezwzględnie zestawiaj oferty dostępne w kilku firmach pożyczkowych, dlatego że dzięki temu uzyskasz rozeznanie w propozycjach dostępnych na całym rynku. Idąc dalej: oblicz wielkość RRSO u poszczególnych pożyczkodawców. R.R.S.O. jest skuteczną metodą, żeby ekspresowo porównać koszt danej oferty. Pamiętaj, aby wybrać pożyczkę, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, sprawdź, czy interesujący Cię pożyczkodawca przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że kwoty odsetkowe nie mogą być wyższe niż 10 proc. w przeliczeniu na rok. Dodatkowo opłata prowizyjna winna nie przewyższać 25% wnioskowanej kwoty oraz maksymalnie 30 proc. zaciąganego zobowiązania w skali rocznej (na przykład pożyczka na miesiąc na 1000 zł na miesiąc to koszt prowizji rzędu 550 PLN). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczki. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Po trzecie poznaj koszty przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie przedłużenie wydatnie podwyższa sumaryczny koszt. Nadto warto, żebyś przeglądał portale internetowe traktujące o pożyczkach i zweryfikował opinie o firmie pożyczkowej, która Cię zainteresowała. Duża liczba nieprzychylnych ocen winna podwyższyć szczególną uwagę. I wreszcie kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Opublikowane tu zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Szczegółowe warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.