Pożyczki gotówkowe Szczecin

W poniższym wykazie pokazany został spis instytucji pożyczkowych pozabankowych udzielających pożyczek gotówkowych w mieście Szczecin. Znajdziesz tu dane odnoszące się do minimalnej i maksymalnej możliwej kwoty pieniędzy, najkrótszego i najdłuższego czasu trwania jej spłaty, możliwości udzielenia pierwszej gotówki darmowo oraz szczegółowe dane o sprawdzaniu zadłużenia w BIK i KRD. Ponadto na dole strony porównasz kredyty gotówkowe oferowane w bankach.

Pożyczki gotówkowe w Szczecinie – oferty na wrzesień 2020

Poniżej publikujemy internetowe firmy pożyczkowe udzielające pożyczki gotówkowej w Szczecinie. Wejdź na „Więcej informacji”, aby ocenić, która firma pozabankowa posiada dany typ finansowania. Wprowadź interesującą Cię kwotę pożyczanych pieniędzy oraz długość spłaty na poniższym kalkulatorze, aby zobaczyć oferty firm pożyczkowych:

Bezpłatne pożyczki, które zostały przedstawione poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaDarmowa kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

Smartney

Promocja do 30.09.2020 - Sprawdź

6000

60

15

Vivus

Sprawdź

3000

61

15

Wonga

Sprawdź

1000

30

15

PożyczkaPlus

Sprawdź

1000

30

15

SmartPożyczka

Sprawdź

1000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY DŁUGOTERMINOWE

Gdzie uzyskasz pożyczkę gotówkową dla 18latków i seniorów?

Taka pożyczka jest udzielana właściwie każdemu, kto jest dorosły. Minimalny wiek pożyczkobiorcy powinien wynosić osiemnaście lat (tego rodzaju firm pojawiło się jednak na rynku tych produktów ledwie dwadzieścia – przeważająca ich ilość wymaga skończenia 20 lub 21 lat), podczas gdy maksymalny wiek w typowych przypadkach wynosi 70 lat. Da się znaleźć nawet biura pożyczkowe udzielające pożyczki ludziom w wieku przekraczającym 80 lat.

Czy warto korzystać z pożyczek gotówkowych online?

Na czym polega pożyczanie pieniędzy online? To typ pomocy pieniężnej, która udzielana jest przez internet. Pożyczki gotówkowe udzielane przez internet stają się coraz bardziej popularne, zwyciężając konwencjonalne instytucje udzielające finansowego wsparcia. Wykorzystanie kanału internetowego pozwala na szybkie powiadomienie o przyznaniu finansowania. W większości przypadków na informację o przyznaniu pieniędzy oczekuje się piętnaście minut.
Przedstawione powyżej firmy należą do najlepszych instytucji przyznających pożyczki gotówkowe przez internet. Możesz przejść na adres www określonego parabanku i wykorzystać kalkulator rat pożyczkowych zaprezentowany w widocznym miejscu. Dzięki kalkulatorowi ułatwione jest poddanie dokładnej ocenie wad i zalet wybranej pożyczki gotówkowej. Dowiesz się między innymi czy masz szansę na gotówkę za darmo, ile w każdej instytucji wynosi opłata za przyznanie, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Gdzie dostaniesz pożyczkę gotówkową bez BIK?

Tego rodzaju pożyczka gotówkowa, udzielana jest przez instytucje pożyczkowe, które postanowiły nie badać rejestrów bazodanowych osób z długami. Zwracamy uwagę, że dominująca liczba firm unika udzielania takich pożyczek gotówkowych bez biku. Ponadto, trzeba wiedzieć, że biura przyznające pożyczki przeszukują różne rejestry danych – nie tylko i wyłącznie BIK, ale i przykładowo KRD. Jednakże część firm pożyczkowych proponuje pożyczki gotówkowe bez BIK. Instytucje udzielające pożyczkę gotówkową bez biku zaprezentowaliśmy w powyżej zamieszczonym ratingu pożyczek chwilówek.

Kredyty gotówkowe dla osób bez zdolności kredytowej

Często jest tak, że bezrobotni klienci są pozbawieni szans na pożyczkę gotówkową. Warto jednak pamiętać, że pewna liczba biur pożyczkowych decyduje się na udzielanie pożyczki gotówkowej dla osób bez pracy. Pożyczki gotówkowe dla bezrobotnych są oferowane w kilku firmach parabankowych. W tym wypadku, aby mieć szanse na pożyczkę gotówkową, nie ma konieczności posiadania zaświadczeń o uzyskiwanych zarobkach.

Pożyczka gotówkowa od ręki

Niewielka liczba firm zdecydowała się ograniczyć wachlarz wymaganych formalności związanych z przyznaniem pożyczek krótkoterminowych. W takim przypadku nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy świadczenie rentowe. W celu uzyskania kredytu wystarcza dowód tożsamości, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę należy wybrać kwotę pożyczanych środków i okres spłaty długu. Potem musisz wypełnić wniosek i czekać na odpowiedź pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przekazuje pożyczane środki na konto wnioskującego. Należy z drugiej strony pamiętać, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej klienta. Pożyczka od ręki udzielana jest w paru firmach pożyczkowych. Wejdź na witryny online firm chwilówkowych za pomocą opublikowanych wyżej odnośników WWW. W ten sposób zorientujesz się, gdzie teraz oferowane są pożyczki gotówkowe od ręki bez zaświadczeń o zarobkach.

Pieniądze z dostawą do domu

Dostarczanie gotówki do domu klienta to dogodny sposób pozyskiwania gotówki. Nie ulega wątpliwości, że takie rozwiązanie będzie dosyć użyteczne w przypadku małych miejscowości. Czasami wniosek o pożyczkę do domu możesz wypełnić kanałem online. W ustalonym dniu pracownik firmy pożyczkowej pojawi się w domu razem z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy da on gotówkę. Ponadto, w wielu przypadkach reprezentant firmy będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od firmy. Wielką zaletą opisanego rodzaju finansowania jest szansa zapytania przedstawiciela handlowego o warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Z drugiej jednak strony ze względu na potrzebę opłacenia konsultanta wydatek poniesiony z tytułu takiego typu usługi przeważnie jest nieco większy niż koszt pożyczki przekazywanej na konto.

Plan rozmieszczenia odnalezionych firm udzielających pożyczki gotówkowej

Na poniższej mapie znajdziesz lokalne instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych w Szczecinie. Wprowadź kursor na czerwony punkt i kliknij, żeby poznać, jaki jest adres danej firmy.

biura pożyczkowe w Szczecinie

Gdzie dostaniesz kredyt gotówkowy?

Gotówkowy kredyt w banku to z reguły tańszy sposób na pieniądze niż pozabankowa (sprawdzisz to analizując opublikowane poniżej oferty kredytów gotówkowych). Warto mieć świadomość, że wybrane banki posiadają pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, w rezultacie czego jego otrzymanie jest równie proste co w przypadku pożyczek pozabankowych. Na przykład Alior Bank i PKO BP nie potrzebują takiego dokumentu do kredytu gotówkowego. Wadą kredytu gotówkowego jest jednak to, że praktycznie wszystkie banki przyznające kredyty weryfikują bazy dłużników. Jednak jeśli masz zaległości w spłacie kredytów trwające poniżej 60 dni, masz szanse na pożyczkę z banku.

Położenie banków detalicznych mających w ofercie kredyt gotówkowy. Wjedź myszką na czerwoną kropkę i kliknij, aby zlokalizować adres wybranego banku.

Szczecin banki

Na co zwrócić uwagę wybierając najodpowiedniejszą pożyczkę?

Jeśli chcesz otrzymać najlepszą dla Ciebie pożyczkę, to winieneś sprawdzić kilka elementarnych kwestii, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych. W pierwszej kolejności poznaj oferty proponowane w co najmniej kilku instytucjach, ponieważ za sprawą tego uzyskasz orientację w propozycjach dostępnych w kraju. Idąc dalej: obowiązkowo sprawdź skalę stopy oprocentowania tych produktów. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna metoda, żeby na szybko porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać taką pożyczkę, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. W szczególności sprawdź, czy dana firma stosuje się do zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że odsetki winny być niższe od 10 proc. w skali roku. Dodatkowo prowizja nie mogła przekraczać 25 procent wysokości pożyczonych środków oraz maksymalnie trzydzieści procent pożyczonej kwoty w skali roku (przykład: przy pożyczce na 500 zł na 30 dni prowizja maksymalna to 137,50 zł). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczki. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Następnie poznaj opłaty za przedłużenie długu. Z reguły przedłużenie znacząco podraża całościowy koszt zadłużenia się. Także dobrze, żebyś odwiedzał serwisy internetowe poświęcone parabankom i śledził opinie o instytucji pożyczającej, w której chcesz otrzymać pożyczkę. Dominująca ilość złych dyskusji powinna wzbudzić Twoją czujność. I w końcu postąp tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Przedstawione tu zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Szczegółowe i precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.