Pożyczki gotówkowe Tychy

Na poniżej umieszczonej tabeli zaprezentowany jest wykaz instytucji pozabankowych udzielających pożyczek gotówkowych w mieście Tychy. Znajdziesz tu dane dotyczące minimalnej i maksymalnej kwoty pieniężnej, najniższego i maksymalnego czasu trwania jej spłaty, możliwego udzielenia pierwszej gotówki gratis jak również szczegółowe dane o konsultowaniu baz BIK i KRD. Ponadto na dole strony porównasz kredyty gotówkowe oferowane w bankach.

Pożyczki gotówkowe w Tychach – oferty na wrzesień 2020

W poniższej tabeli zaprezentowane są działające w internecie instytucje finansowe udzielające pożyczki gotówkowej w Tychach. Kliknij na „Więcej informacji”, żeby poznać, która firma pozabankowa oferuje odpowiedni produkt. Wpisz interesującą Cię kwotę gotówki oraz okres spłaty na zamieszczonym poniżej formularzu, żeby zobaczyć oferty:

Darmowe pożyczki, które zostały porównane poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wonga

1000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY DŁUGOTERMINOWE


Rozmieszczenie aktualnie działających instytucji udzielających pożyczki gotówkowej

Na poniższej mapie znajdziesz lokalne instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych w Tychach. Wprowadź kursor na czerwony punkt i kliknij, aby zlokalizować adres danej instytucji.

pożyczki gotówkowe Tychy

Kto oferuje pożyczkę gotówkową dla młodych?

Tego typu pomoc jest przyznawana praktycznie każdemu klientowi, który jest pełnoletni. Minimalny próg wiekowy osoby wnioskującej musi wynosić 18 lat, natomiast maksymalny wiek przeważnie przekracza siedemdziesiąt lat. Znane są również instytucje udzielające pożyczki osobom w wieku ponad 80 lat.

Gdzie znajdziesz firmy udzielające pożyczek gotówkowych za pomocą internetu?

Jak działa pożyczanie online? To rodzaj pomocy pieniężnej, która oferowana jest za pośrednictwem internetu. Pożyczki gotówkowe online stają się coraz bardziej popularne, wypierając klasyczne instytucje pożyczające gotówkę. Wdrożenie kanału online pozwala na szybkie powiadomienie o udzieleniu pieniędzy. Typowo na odpowiedź firmy oczekuje się mniej więcej 15 min. Zaprezentowane tutaj firmy należą do popularnych biur oferujących pożyczki gotówkowe online. Trzeba przejść na stronę internetową wybranego pożyczkodawcy i wybrać kalkulator finansowy zaprezentowany na jego stronie. Dzięki użyciu kalkulatora będzie łatwe wieloczynnikowe porównanie wad i zalet danej oferty. Dowiesz się m.in. czy masz szansę na gotówkę za darmo, ile w wybranej instytucji wynosi prowizja pożyczkowa, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zadłużenia.

Kto oferuje pożyczkę gotówkową bez baz?

Tego typu pomoc finansowa, proponowana jest w tych firmach pożyczkowych, które zdecydowały się nie monitorować rejestrów zalegających z płatnościami. Należy podkreślić, że ponad 50% firm nie chce udzielać tego rodzaju pożyczek gotówkowych bez biku. Ponadto, warto pamiętać, że biura oferujące kredyty gotówkowe konsultują różne rejestry dłużników – nie tylko rejestr Biura Informacji Kredytowej, ale również na przykład KRD. Jednak część biur proponuje pożyczkę gotówkową dla zadłużonych. Parabanki mające w ofercie pożyczkę gotówkową bez BIK opublikowane są w naszym zestawieniu rankingowym tych usług finansowych.

Gotówka dla osób bezrobotnych

Często osoby niepracujące mają mniejsze szanse na pożyczkę gotówkową. Uwaga - pewna część pożyczkodawców zezwala na przyznawanie finansowego wsparcia dla osób niemających stałych dochodów. Pożyczki gotówkowe dla osób bezrobotnych są oferowane w paru instytucjach pozabankowych. W powyższej sytuacji, aby otrzymać pieniądze, nie ma potrzeby posiadania zaświadczenia o uzyskiwanych zarobkach.

Pozyczka gotowkowa bez zaświadczeń

Część pożyczkodawców zmniejszyła liczbę wymagań dotyczących udzielania szybkiej gotówki. Klienci nie są zobowiązani dostarczać jakichkolwiek dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia kredytu wystarcza sam dowód osobisty, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę wystarczy wybrać wartość pożyczanych środków i pożądany okres spłaty. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku i czekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przekazuje gotówkę na konto bankowe pożyczkobiorcy. Musisz jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja pożyczkowa często zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Pożyczka od ręki udzielana jest w paru biurach pożyczkowych. Zajrzyj na strony www firm pożyczkowych za pomocą zawartych wyżej linków „SPRAWDŹ”. Dzięki temu dowiesz się, u których pożyczkodawców w chwili obecnej dostępne są pożyczki gotówkowe od ręki na dowód osobisty.

Pieniądze do domu klienta

Dostarczanie gotówki do domu to relatywnie wygodny wariant pozyskiwania pieniędzy. W szczególności takie ułatwienie jest przydatne w przypadku wsi. Często wniosek o pożyczkę do domu można wysłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej pojawi się w domu wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy Ci pieniądze. Co więcej, w wielu wypadkach reprezentant firmy pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać raty co miesiąc lub co tydzień, zależnie od instytucji. Plusem powyższego rodzaju pożyczki jest możliwość zapytania konsultanta o szczegóły przed podpisaniem umowy pożyczkowej (na przykład o jakieś punkty w umowie). Wadą jest to, że ze względu na konieczność opłacenia reprezentanta biura koszt takiego typu usługi finansowej jest z reguły trochę większy aniżeli w wypadku gotówki przekazywanej na Twoje konto.

Gdzie dostaniesz kredyt gotówkowy?

Biorąc pod uwagę oprocentowanie, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to znacznie tańszy sposób na gotówkę niż pozabankowa (możesz to sprawdzić analizując zaprezentowane poniżej oferty kredytów gotówkowych). Pamiętaj, że część banków proponuje pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co powoduje, że jego otrzymanie jest podobnie szybkie jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Dla przykładu PKO BP i Alior Bank nie będą od Ciebie wymagać tego rodzaju dokumentu do kredytu gotówkowego. Jednak wadą takiego kredytu jest to, iż praktycznie wszystkie banki przyznające kredyty weryfikują bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak jeśli posiadasz opóźnienie w spłacie pożyczki wynoszące nie dłużej niż 60 dni, możesz otrzymać pożyczkę z banku. Na poniższej mapie znajdziesz banki, w których dostaniesz kredyt gotówkowy.

banki oferujące kredyty w Tychach

Na jakie rzeczy zwracać uwagę wybierając właściwą pożyczkę?

Jeśli chcesz otrzymać najlepszą dla Ciebie pożyczkę, to powinieneś zweryfikować parę fundamentalnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów pożyczkowych. Po pierwsze zestawiaj oferty proponowane w wielu firmach pożyczkowych, ponieważ dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w ofertach w kraju. To nie wszystko koniecznie oceń jaka jest wysokość RRSO tych produktów. Stopa RRSO jest łatwą drogą, aby na szybko ocenić koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać pożyczkę, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, upewnij się, czy dany parabank przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że odsetki nie mogą być wyższe od 10 procent rocznie. Dodatkowo opłata prowizyjna winna nie przekraczać 25 procent wysokości pożyczonych środków oraz maksymalnie 30 procent tej kwoty w skali rocznej (przykładowo pożyczenie tysiąca złotych na 30 dni wymaga zapłacenia ok. 275 złotych prowizji). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczki. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W dalszej kolejności poznaj opłatę za rolowanie długu. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie mocno podwyższa finalny koszt. Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, żebyś odwiedzał portale poświęcone parabankom i zweryfikował opinie o instytucji pożyczającej, której usługi rozważasz. Dominująca ilość złych dyskusji powinna wzbudzić Twoją nieufność. Na koniec dopilnuj, aby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Więcej informacji na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Zaprezentowane powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Szczegółowe i precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych instytucjach pozabankowych lub bankach.