Pożyczki gotówkowe Zielona góra

W tabelarycznym zestawieniu prezentujemy wykaz biur pozabankowych udzielających pożyczek gotówkowych w mieście Zielona Góra. Znajdziesz tu dane odnoszące się do najniższej i maksymalnej kwoty gotówki, najkrótszego i najdłuższego czasu trwania jej spłaty, możliwości dostania pierwszej gotówki za darmo czy pełne dane o weryfikowaniu BIK i KRD. Ponadto na dole strony porównasz kredyty gotówkowe oferowane w bankach.

Pożyczki gotówkowe w Zielonej Górze – oferty na wrzesień 2020

W poniższej tabeli zamieszczone są działające online firmy udzielające pożyczki gotówkowej w Zielonej Górze. Sprawdź „Więcej informacji”, żeby zobaczyć, która firma pozabankowa posiada odpowiednie rozwiązanie. Wprowadź interesującą Cię kwotę gotówki oraz okres spłaty w znajdującym się poniżej formularzu, żeby zobaczyć oferty firm pożyczkowych:

Darmowe pożyczki, które zostały przedstawione w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Podstawowym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w bazach dłużników. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wonga

1000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY DŁUGOTERMINOWE

Gdzie uzyskasz pożyczkę gotówkową dla 18-latków?

Tego typu pożyczka jest przyznawana generalnie wszystkim osobom pełnoletnim. Najniższy próg wiekowy klienta musi przekraczać osiemnaście lat (tego typu firm jest jednak na rynku raptem dwadzieścia – dominująca ich liczba przyznaje pożyczki osobom starszym niż 20 lat), podczas gdy najwyższy wiek w większości przypadków wynosi 70-75 lat. Znaleźć można także biura kredytowe udzielające pożyczki osobom w wieku przekraczającym 80 lat.

Czy opłaca się korzystanie z pożyczek gotówkowych online?

Na czym polega pożyczanie pieniędzy online? Jest to rodzaj pomocy pieniężnej, jaka udostępniana jest przez internet. Pożyczki gotówkowe przez internet są teraz najpopularniejsze, zastępując tradycyjne instytucje udzielające finansowego wsparcia. Wdrożenie sprzedaży online pozwala szybko decydować o przyznaniu pieniędzy. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Przedstawione na tej stronie firmy należą do najpopularniejszych biur przyznających pożyczkę gotówkową online. Możesz wejść na adres www danego biura i sprawdzić kalkulator spłaty zamieszczony w tym serwisie. Dzięki wykorzystaniu kalkulatora będzie ułatwione wszechstronne porównanie cech wybranej propocycji. Dowiesz się na przykład czy dostaniesz darmową pożyczkę gotówkową, ile w określonej instytucji wynosi prowizja pożyczkowa, ile kosztuje przedłużenie spłaty pożyczonych środków.

Która firma pożyczkowa oferuje pożyczkę gotówkową bez BIK?

Takiego rodzaju usługa, jak pomoc finansowa, proponowana jest przez te firmy, które postanowiły nie konsultować baz danych osób z długami. Trzeba zaznaczyć, że ponad pięćdziesiąt procent instytucji unika przyznawania tego rodzaju pożyczek gotówkowych bez biku. Ponadto, należy mieć świadomość, że instytucje oferujące pożyczki sprawdzają przeróżne rejestry danych – poza BIKiem i KRD czy ERIF. Jednak pewna pula parabanków posiada w ofercie gotówkowe pożyczki bez BIK. Firmy przyznające pożyczki gotówkowe bez BIK opublikowane są w naszym zestawieniu rankingowym pożyczek chwilówek.

Kredyt gotówkowy dla osób bez dochodów

Przeważnie bezrobotni mają mniejszą szansę na pożyczkę gotówkową. Ważna uwaga - część pożyczkodawców zdecydowała się na udzielanie finansowego wsparcia dla osób bez zdolności kredytowej. Pożyczki gotówkowe dla bezrobotnych są oferowane w kilku firmach. W takim wariancie, aby otrzymać wnioskowaną kwotę, nie musisz przedkładać zaświadczenia o osiąganych zarobkach.

Pozyczka gotowkowa bez zaświadczeń

Nieznaczna liczba firm zmniejszyła wachlarz wymaganych formalności dotyczących udzielania swojej pożyczki. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. Celem otrzymania kredytu wystarczający jest dowód osobisty, rachunek w banku oraz numer telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę wystarczy określić wartość pożyczanych pieniędzy oraz czas spłaty pożyczonych środków. Potem musimy wysłać wniosek i oczekiwać na odpowiedź parabanku. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przekazuje pożyczaną kwotę na konto wnioskującego. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klienta. Pożyczka od ręki udzielana jest w kilku parabankach. Zajrzyj na serwisy internetowe pożyczkodawców za pośrednictwem zawartych powyżej linków WWW. W ten sposób dowiesz się, w jakich parabankach teraz udzielane są pożyczki gotówkowe od ręki na dowód.

Gotówka do domu

Dostarczanie pieniędzy w domu klienta to dogodny tryb pozyskiwania pieniędzy. W szczególności takie pożyczanie jest bardzo przydatne na obszarach wiejskich. Czasem wniosek o pożyczkę do domu możesz wypełnić przez internet. W umówionym momencie pracownik firmy przyjedzie do domu razem z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy wręczy Ci pieniądze. Ponadto, w wielu przypadkach reprezentant biura pożyczkowego będzie odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od konkretnej firmy. Pozytywną cechą tego rozwiązania jest szansa wypytania pracownika firmy o warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (między innymi o szczególne zapisy w regulaminie). Z drugiej jednak strony ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania pracownika firmy sumaryczny koszt tego typu usługi finansowej bywa trochę wyższy niż w wypadku chwilówki przesyłanej przez internet.

Umiejscowienie instytucji udzielających pożyczki gotówkowej

Na poniższej mapie znajdziesz lokalne instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek gotówkowych w Zielonej Górze. Najedź myszką na czerwony znak i kliknij, żeby zlokalizować adres instytucji.

pozyczka gotowkowa Zielona Góra

Gdzie dostaniesz kredyt gotówkowy?

Biorąc pod uwagę koszty, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to najczęściej tańszy pomysł na pożyczanie niż pozabankowa (sprawdzisz to sprawdzając opublikowane poniżej oferty kredytów gotówkowych). Dodatkowo niektóre banki oferują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co powoduje, że jego zdobycie jest tak samo łatwe jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Na przykład PKO BP i Alior Bank obejdą się bez takiego dokumentu do kredytu gotówkowego. Wadą takiego rozwiązania jest jednak to, że praktycznie wszystkie instytucje bankowe analizują bazy dłużników. Jednak w sytuacji gdy posiadasz opóźnienie w spłacie pożyczki trwające poniżej 60 dni, masz szanse na pożyczkę z banku. Na poniższej mapie znajdziesz banki, w których dostaniesz kredyt gotówkowy w Zielonej Górze.

Gdzie są banki?

Jakie kwestie brać pod uwagę wybierając właściwą pożyczkę?

Jeśli chcesz otrzymać najlepszą dla Ciebie pożyczkę, to musisz zwrócić uwagę na parę newralgicznych kwestii, odnoszących się do kosztów pożyczkowych. Bezwzględnie porównaj oferty prezentowane w różnych firmach, jako że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w ofertach w skali całego rynku. W dalszej kolejności obowiązkowo oszacuj poziom stopy oprocentowania tych produktów. Oprocentowanie RRSO jest dobrym sposobem, aby szybko oszacować wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybierać taką pożyczkę, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, przeanalizuj, czy interesująca Cię firma przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że odsetki powinny nie przekraczać 10% w skali roku. Ponadto prowizja pożyczkowa nie mogła przewyższać 25% wnioskowanej kwoty plus maksymalnie 30 procent pożyczonej kwoty w skali rocznej (przykład: przy pożyczce na 1000 zł na miesiąc prowizja maksymalna to 275 zł). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczki. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W kolejnym kroku zweryfikuj opłatę za rolowanie spłaty. Często prolongata mocno podwyższa ogólny koszt zadłużenia się. Również koniecznym jest, byś odwiedzał dostępne strony poświęcone pożyczkom pozabankowym i szukał opinii o instytucji pożyczkowej, którą jesteś zainteresowany. Dominująca liczba złych dyskusji powinna podnieść Twoją szczególną uwagę. Na koniec ważne przypomnienie: pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Więcej informacji na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Zamieszczone tu zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Szczegółowe i precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych instytucjach pożyczkowych.