Pożyczki pozabankowe Gliwice

W większości przypadków pożyczki pozabankowe oferowane przez biura pożyczkowe przeznaczone są zarówno dla osób potrzebujących szybkiej gotówki na doraźne cele konsumpcyjne, jak i dla tych, którzy są w trudnej sytuacji finansowej. W poniższej tabeli znajdziesz oferty firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pozabankowych w mieście Gliwice. Znajdziesz tu dane odnośnie najmniejszej i najwyższej oferowanej kwoty pieniężnej, najkrótszego i najwyższego czasokresu spłaty długu, możliwości uzyskania pierwszej gotówki gratis jak również szczegółowe dane o sprawdzaniu BIK i KRD.

Na poniższym porównaniu zaprezentowane są firmy, w których dostaniesz pożyczkę pozabankową online. Kliknij na „Więcej informacji”, żeby dowiedzieć się, która instytucja pozabankowa oferuje pożyczkę, jakiej poszukujesz.

Porównanie pożyczek z RRSO=0%

Darmowe pożyczki, które zostały przedstawione poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Podstawowym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w bazach dłużników. Więcej informacji znajdziesz w naszej porównywarce pożyczek.

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

AlfaKredyt

2000

30

15

Chwilówkomat

2000

30

15

Extraportfel

3000

45

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

Finbo

3000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Solven

2500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Vivus

3000

61

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Oferty pożyczek pozabankowych dla 18-latków

Pożyczki pozabankowe w Gliwicach oferowane są generalnie wszystkim dorosłym. Minimalny limit wiekowy osoby wnioskującej o pożyczkę winien wynosić osiemnaście lat (tego rodzaju firm pożyczkowych jest jednak na rynku tych produktów zaledwie dwadzieścia – większość wymaga skończenia 20 lub 21 lat), natomiast maksymalny wiek z reguły przekracza 70-75 lat. Znaleźć można także firmy pożyczkowe skłonne przyznać pożyczkę pozabankową ludziom mającym 85 lat.

Czy warto zaciągnąć pożyczkę pozabankową drogą online?

Pożyczka pozabankowa w Gliwicach jest bardzo szybka jak również łatwa do zaciągnięcia. To w gruncie rzeczy forma finansowania, która udostępniana jest łączem internetowym. Pożyczanie przez internet cieszy się sporą popularnością, wypierając typowe instytucje stacjonarne. Wykorzystanie sprzedaży online pozwala na szybką decyzję o dostępności finansowania. W typowych przypadkach na odpowiedź firmy oczekuje się mniej więcej 15 min.
Przedstawione tu instytucje należą do najbardziej znanych instytucji oferujących finansowe wsparcie online. Wystarczy przejść na adres www określonego parabanku i użyć symulator zamieszczony na jego stronie. Dzięki wykorzystaniu kalkulatora będzie łatwe dogłębne zweryfikowanie zasadniczych parametrów wybranej propozycji. Dowiesz się m.in. czy masz szansę na pożyczkę za darmo, ile w wybranej instytucji wynosi opłata za przyznanie, czy jest możliwość przedłużenia długu, czy określona instytucja pożyczkowa oferuje finansowanie bez przelewu grosza.

Które firmy posiadają ofertę bez sprawdzania baz?

Tego typu pożyczki niebankowe oferowane są w tych firmach pożyczkowych, które postanowiły nie przeglądać rejestrów osób z długami. Niestety większość biur nie chce pożyczać bez weryfikacji klientaa BIKu. Co więcej, warto pamiętać, że instytucje pożyczkowe badają przeróżne rejestry zadłużonych – nie tylko i wyłącznie BIK, ale i KRD, ERIF i BIG. Z drugiej strony pewna liczba biur pożyczkowych proponuje takie finansowanie. Firmy udzielające pożyczkę pozabankową bez biku zaprezentowane zostały w naszym zestawieniu rankingowym pożyczkowym.

Jak działa pożyczka pozabankowa w domu?

Z definicji jest to bardzo wygodny tryb pożyczania. Bez wątpienia takie podejście będzie niezwykle użyteczne na terenach wiejskich. Czasem wniosek pożyczkowy możesz wysłać drogą online. W ustalonym czasie przedstawiciel instytucji pożyczkowej pojawi się w domu z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy da Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach przedstawiciel ten będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od konkretnej firmy. Sporą zaletą tego rozwiązania jest możliwość wypytania przedstawiciela handlowego o szczegóły przed podpisaniem umowy pożyczkowej (przykładowo o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z drugiej jednak strony ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela wydatek poniesiony z tytułu tego rodzaju finansowania może być nieco wyższy niż w wypadku chwilówek przelewanych przez internet.

Która firma pożyczkowa oferuje pożyczkę pozabankową dla osób bez pracy?

Często jest tak, że bezrobotni klienci mają mniejsze szanse na pożyczkę. Uwaga - pewna część firm decyduje się na udzielanie pożyczki pozabankowej dla niepracujących. Pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych są oferowane w kilku instytucjach pozabankowych. W takim wariancie, aby dostać pożyczkę pozabankową, nie musisz przedkładać zaświadczeń o osiąganych zarobkach.

Która firma oferuje pożyczkę pozabankową bez zaświadczeń?

Pewna grupa parabanków zdecydowała się ograniczyć ilość wymaganych formalności dotyczących udzielania swojej pożyczki. W takim przypadku nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę czy też rentę. W celu otrzymania kredytu wystarcza sam dowód osobisty, konto osobiste jak również numer telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę trzeba określić wartość pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję pożyczkową. W przypadku pozytywnej decyzji, parabank przekazuje pieniądze na rachunek bankowy klienta. Musimy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej klienta. Pożyczkę pozabankową na dowód dostaniesz w paru parabankach. Sprawdź witryny www biur kredytowych za pomocą zawartych wyżej odnośników WWW. Dzięki temu poznasz, w jakich instytucjach teraz dostępne są pożyczki od ręki.

Umiejscowienie działających instytucji udzielających pożyczek pozabankowych

Prezentujemy lokalne biura pożyczkowe udzielające pożyczek pozabankowych w Gliwicach a także w okolicznych miastach. Wprowadź kursor na czerwone kółko i kliknij, aby dowiedzieć się, jaki jest adres danej firmy.

„pożyczki pozabankowe” Gliwice

Gdzie wziąć kredyt gotówkowy?

Na załączonej poniżej mapie sprawdzisz adresy placówek bankowych oferujących kredyty gotówkowe. Z punktu widzenia oprocentowania, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to znacznie tańszy sposób na gotówkę niż pożyczka pozabankowa (możesz to sprawdzić sprawdzając dostępne poniżej oferty kredytów gotówkowych). Musisz wiedzieć, że wybrane banki posiadają pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co sprawia, że jego uzyskanie jest podobnie szybkie co w przypadku pożyczek niebankowych. Na przykład Alior Bank i PKO BP obejdą się bez takiego zaświadczenia przy kredycie gotówkowym. Miej jednak świadomość, iż praktycznie wszystkie instytucje bankowe weryfikują bazy dłużników. Jednak jeżeli masz opóźnienia w spłacie dotychczasowych pożyczek wynoszące mniej niż 60 dni, możesz otrzymać pożyczkę z banku.

„banki oferujące kredyty Gliwice„

Co powinieneś sprawdzić wybierając odpowiednią pożyczkę w mieście Gliwice?

W czasie procesu wyboru najlepszej pożyczki warto zwrócić uwagę na parę fundamentalnych kwestii, odnoszących się do kosztów pożyczkowych. Na początek poznaj oferty dostępne w kilku instytucjach finansowych, jako że za sprawą tego lepiej uzyskasz rozeznanie w pożyczkach na rynku pożyczkowym. Idąc dalej: zweryfikuj wysokość oprocentowania rzeczywistego tych produktów. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie oszacować koszta danej oferty. Staraj się wybierać pożyczkę, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Szczególnie zweryfikuj, czy dany pożyczkodawca przestrzega zapisów ustawy anty-lichwiarskiej z marca 2016, która stosuje nakaz przestrzegania maksymalnego kosztu. Przepisy te stanowią, że odsetki nie mogą być wyższe od 10 proc. w skali roku. Co więcej prowizja nie powinna przekroczyć 25 procent kwoty plus maksymalnie trzydzieści procent zaciąganego zobowiązania rocznie (przykładowo przy pożyczce na 500 zł na 30 dni prowizja maksymalna to 137,50 zł). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W dalszej kolejności porównaj opłatę za przedłużenie długu. Z reguły przedłużenie znacząco powiększa sumaryczny koszt. Również dobrze, byś studiował strony internetowe zajmujące się parabankami i śledził opinie o firmie pożyczkowej, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca ilość nieprzychylnych ocen powinna wzbudzić Twoją szczególną czujność. I wreszcie pilnuj, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Przedstawione na powyższej stronie zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm. – prawo.sejm.gov.pl) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Szczegółowe warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych instytucjach pożyczkowych.