Pożyczki pozabankowe Zielona Góra

W tabelarycznym zestawieniu znajdziesz oferty firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pozabankowych w mieście Zielona Góra. Znajdziesz tu dane dotyczące najmniejszej i najwyższej udzielanej kwoty gotówki, najkrótszego i maksymalnego czasu spłaty zobowiązania, możliwości zaciągnięcia pierwszej gotówki darmowo oraz szczegółowe informacje o weryfikacji BIK i KRD.

W poniższej tabeli znajdziesz instytucje finansowe, w których dostaniesz pożyczkę pozabankową przez internet. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert aby zobaczyć, która firma ma w ofercie pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Bezpłatne pożyczki, które są porównane poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wandoo

3000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Możliwość uzyskania pożyczek pozabankowych od 18 lat

Pożyczki pozabankowe w Zielonej Górze przyznawane są zasadniczo wszystkim osobom pełnoletnim. Minimalny próg wiekowy osoby pożyczającej winien wynosić 18 lat (tego typu firm istnieje jednak na rynku tych produktów tylko 20 – dominująca ich liczba żąda ukończenia 20 lat), a najwyższy wiek w typowych przypadkach przekracza 70-75 lat. Bywają również biura pożyczkowe skłonne udzielić pożyczkę pozabankową ludziom w wieku przekraczającym 80 lat.

Czy warto zaciągnąć pożyczkę pozabankową przez internet?

Pożyczka pozabankowa w Zielonej Górze jest bardzo szybka a ponadto łatwa do uzyskania. To przecież forma finansowania, jaka udostępniana jest kanałem elektronicznym. Pożyczanie online staje się coraz bardziej popularne, wypierając typowe placówki stacjonarne. Wykorzystanie sprzedaży online pozwala na szybką decyzję o udzieleniu finansowania. W większości przypadków na pożyczkę oczekuje się 15 minut.
Przedstawione tutaj firmy należą do najpopularniejszych instytucji oferujących finansowe wsparcie przez internet. Należy wejść na serwis online określonego biura i wybrać kalkulator zaprezentowany w tym serwisie. Dzięki symulatorowi łatwe jest wszechstronne zweryfikowanie zasadniczych parametrów określonej propozycji. Poznasz przykładowo czy dostaniesz pożyczkę pozabankową za darmo dla nowych klientów, ile w określonej instytucji wynosi opłata za przyznanie, ile wynoszą koszty przedłużenia zwrotu zaciągniętego zobowiązania, czy dana instytucja oferuje finansowanie bez przelewu na konto.

Które firmy posiadają ofertę bez BIK i KRD?

Tego typu pożyczki niebankowe oferowane są w tych biurach kredytowych, które postanowiły nie badać baz danych zalegających z płatnościami. Niestety dominująca liczba firm pożyczkowych nie pożycza pieniędzy bez weryfikacji klientaa BIKu. Co więcej, należy wiedzieć, że firmy chwilówkowe sprawdzają przeróżne bazy dłużników – nie tylko rejestr Biura Informacji Kredytowej, ale i ERIF czy KRD. Jednak niewielka liczba biur pożyczkowych proponuje takie rozwiązanie. Parabanki udzielające pożyczki pozabankowe bez biku widnieją w powyżej zamieszczonym porównaniu rankingowym pożyczkowym.

Jak działa pożyczka pozabankowa do domu?

Generalnie jest to dogodny wariant finansowania. Nie ulega wątpliwości, że takie rozwiązanie jest stosunkowo przydatne w przypadku wsi. Czasem wniosek pożyczkowy możesz wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy odwiedzi Cię w domu wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy Ci gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik instytucji pożyczkowej będzie odbierał ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od konkretnej firmy. Olbrzymią zaletą powyższego wariantu finansowania jest możliwość podpytania pracownika firmy o szczegóły zanim podpiszesz umowę pożyczkową (na przykład o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Wadą jest to, że ze względu na potrzebę zatrudnienia pracownika firmy wydatek dotyczący tego typu usługi finansowej bywa nieco większy aniżeli w przypadku pożyczek przelewanych przez internet.

Czy masz szanse na pożyczkę pozabankową dla osób bez pracy?

Zazwyczaj bezrobotni mają mniejsze szanse na pożyczkę. Na szczęście część firm zezwala na przyznanie pożyczki pozabankowej dla osób bez pracy. Pożyczki pozabankowe dla bezrobotnych są dostępne w kilku biurach chwilówek. W takim przypadku, żeby mieć szanse na pożyczkę pozabankową, nie musisz przedkładać zaświadczenia o osiąganych dochodach.

Pożyczki pozabankowe na dowód bez zaświadczeń Zielona Góra

Niewielka liczba firm pożyczkowych ograniczyła zakres wymaganych formalności dotyczących przyznawania pożyczki pozabankowej. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy świadczenie rentowe. Do uzyskania kredytu wystarczający jest dowód osobisty, konto osobiste i numer telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę wystarczy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy i pożądany okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku musisz wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku pozytywnej decyzji, parabank przelewa pożyczkę na konto bankowe wnioskującego. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej klienta. Pożyczkę pozabankową od ręki otrzymasz w wybranych instytucjach. Zajrzyj na strony biur kredytowych za pośrednictwem zawartych wyżej linków WWW. W ten sposób dowiesz się, w której firmie aktualnie dostępne są pożyczki od ręki.

Umiejscowienie znanych instytucji udzielających pożyczek pozabankowych

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz miejscowe biura pożyczkowe udzielające pożyczek pozabankowych w Zielonej Górze oraz w miejscowościach w odległości 15 km. Najedź myszką na czerwoną ikonkę i kliknij, żeby zlokalizować adres firmy.

pozyczka pozabankowa w Zielonej Górze

Kredyty gotówkowe Zielona Góra

Z punktu widzenia oprocentowania, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to z reguły tańszy sposób na otrzymanie gotowki niż pożyczka pozabankowa (przekonasz się o tym sprawdzając zaprezentowane poniżej oferty kredytów gotówkowych). Warto mieć świadomość, że niektóre instytucje proponują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co sprawia, że jego uzyskanie jest równie łatwe co w przypadku pożyczek pozabankowych. Przykładowo Alior Bank i PKO BP nie wymagają takiego zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Zwróć jednak uwagę na to, iż wszystkie banki przyznające kredyty weryfikują bazy dłużników. Jednak w sytuacji gdy masz zaległości w spłacie kredytów trwające nie dłużej niż 60 dni, możesz otrzymać pożyczkę z banku. Kredyty gotówkowe w Zielonej Górze znajdziesz poniżej.

banki oferujące kredyty w Zielonej Górze

Gdzie starać się o najlepszą pożyczkę w mieście Zielona Góra?

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze najlepszej pożyczki powinieneś zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii, jakie dotyczą kosztów takich produktów finansowych. Na początek oceniaj oferty dostępne w wielu firmach, dlatego że dzięki temu pełniej zorientujesz się w pożyczkach na rynku pożyczkowym. To nie wszystko porównaj wysokość stopy oprocentowania w poszczególnych firmach. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby w miarę szybko ocenić koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się wybierać taką pożyczkę, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, przeanalizuj, czy interesujący Cię pożyczkodawca stosuje się do zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że kwoty odsetek nie mogą być wyższe niż 10% rocznie. Co więcej opłata prowizyjna nie mogła przekraczać 25% pożyczanej kwoty pieniężnej plus 30% pożyczonej kwoty w skali rocznej (np. zaciągnięcie pożyczki na 1000 złotych na 30 dni to prowizja do 275 PLN). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczki. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali jednego roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Następnie porównuj koszty prolongaty zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za prolongatę znacząco podraża sumaryczny koszt zadłużenia się. Także koniecznym jest, byś przeglądał dostępne fora traktujące o pożyczkach i szukał opinii o instytucji kredytowej, w której chcesz otrzymać pożyczkę. Duża ilość złych opinii powinna obudzić Twoją uwagę. Na koniec istotna uwaga: dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. , że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Dodatkowe informacje na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Przedstawione powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Szczegółowe i precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.

Sprawdź również: