Pożyczki pozabankowe Białystok

Najczęściej pożyczka pozabankowa oferowana przez instytucje pożyczkowe przeznaczona jest zarówno dla klientów potrzebujących szybkiej gotówki na cele konsumpcyjne, jak i dla osób, które są w trudnej sytuacji finansowej. Na poniższej tabeli znajdziesz oferty firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pozabankowych w mieście Białystok. Znajdziesz tu dane odnośnie najmniejszej i najwyższej oferowanej kwoty środków pieniężnych, minimalnego i najdłuższego okresu trwania jej spłaty, możliwości dostania pierwszej gotówki darmowo oraz szczegółowe informacje o weryfikacji baz danych BIK i KRD.

Poniżej znajdują się firmy, w których otrzymasz pożyczkę pozabankową online. Kliknij na „Więcej informacji”, żeby poznać, jaka firma ma w ofercie pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Porównanie ofert bezpłatnych dla nowych klientów

Darmowe pożyczki, które zostały porównane poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w bazach dłużników. Więcej informacji poznasz w naszej porównywarce pożyczek.

Firma pożyczkowaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

AlfaKredyt

2000

30

15

Chwilówkomat

2000

30

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

Finbo

3000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Kuki.pl

5000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Solven

2500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Vivus

3000

61

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Nie znalazłeś optymalnej oferty?

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ WIĘCEJ POŻYCZEK

Oferty pożyczek pozabankowych od 18 lat

Pożyczki pozabankowe w Białymstoku udzielane są w zasadzie każdemu klientowi, który jest pełnoletni. Najniższy limit wiekowy osoby wnioskującej o pożyczkę winien wynosić osiemnaście lat (takich firm funkcjonuje jednak na rynku tych produktów tylko około 20 – dominująca ich liczba udziela pożyczek od 20-21 lat), podczas gdy najwyższy wiek w większości przypadków wynosi siedemdziesiąt lat. Znaleźć można także firmy pożyczkowe gotowe przyznać pożyczkę pozabankową osobom mającym 85 lat.

Dlaczego warto rozważyć pożyczkę pozabankową online?

Pożyczka pozabankowa w Białymstoku jest bardzo szybka a ponadto łatwo dostępna. To mianowicie forma finansowania, jaka udzielana jest przez internet. Pożyczanie za pośrednictwem internetu jest aktualnie bardzo popularne, pokonując klasyczne biura stacjonarne. Wykorzystanie sprzedaży online pozwala na szybką decyzję o udzieleniu finansowania. Typowo na gotówkę czeka się mniej więcej 15 min.
Zaprezentowane tu biura należą do najlepszych biur pożyczkowych przyznających finansowe wsparcie przez internet. Wystarczy przejść na serwis internetowy wyselekcjonowanego parabanku i użyć kalkulator zaprezentowany na górze strony. Dzięki kalkulatorowi łatwe jest dogłębne poznanie charakterystyki wybranej propozycji. Zorientujesz się m.in. czy uzyskasz pożyczkę za darmo, ile w określonej firmie wynosi prowizja pożyczkowa, jakie są koszty wydłużenia czasu spłaty zaciągniętego zobowiązania, czy określona instytucja udziela finansowania bez przelewania grosza na konto.

Jakie firmy pożyczają bez BIK?

Tego rodzaju pożyczki niebankowe oferowane są w tych firmach pożyczkowych, które postanowiły nie weryfikować rejestrów osób z długami. Trzeba zaznaczyć, że większość firm nie chce pożyczać bez weryfikacji klientaa BIKu. Co więcej, należy wiedzieć, że firmy pozabankowe przeszukują różne bazy danych – poza BIKiem także KRD czy ERIF. Jednakże niewielka liczba firm udziela takie rozwiązanie. Firmy pożyczkowe udzielające pożyczkę pozabankową bez BIK zaprezentowane zostały w naszym porównaniu rankingowym pożyczek.

Jak działa pożyczka pozabankowa z dostawą do domu?

Z definicji jest to przyjazny pożyczkobiorcom rodzaj pożyczania. Niewątpliwie takie ułatwienie będzie stosunkowo użyteczne na terenach wiejskich. Często wniosek pożyczkowy możesz wypełnić drogą internetową. W umówionym momencie pracownik firmy odwiedzi Cię w domu wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać raty co miesiąc lub co tydzień, w zależności od konkretnej firmy. Sporą zaletą opisanego rozwiązania jest możliwość podpytania konsultanta o szczegółowe warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (między innymi o szczególne zapisy w regulaminie czy umowie). Wadą jest to, że ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania konsultanta wydatek poniesiony z powodu takiego typu finansowania jest z reguły trochę wyższy niż w przypadku pożyczek przekazywanych online.

Czy masz szanse na pożyczkę pozabankową dla niezatrudnionych?

Często osoby bezrobotne mają mniejsze szanse na pożyczkę. Należy jednak mieć świadomość, że pewna liczba biur kredytowych decyduje się na udzielanie pożyczki pozabankowej dla osób bez pracy. Pożyczki pozabankowe dla bezrobotnych są oferowane w kilku firmach parabankowych. W powyższym przypadku, aby dostać pożyczkę pozabankową, nie ma potrzeby posiadania zaświadczenia o zarobkach.

Gdzie dostaniesz pożyczkę pozabankową na dowód?

Pewna grupa pożyczkodawców zmniejszyła ilość wymagań dotyczących udzielania krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Pożyczkobiorca nie musi dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. Do zaciągnięcia kredytu wystarczający jest sam dowód osobisty, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę wystarczy wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również pożądany okres spłaty. Następnie musisz wypełnić wniosek oraz czekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, parabank przelewa pożyczkę na konto pożyczkobiorcy. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkę pozabankową od ręki otrzymasz w kilku firmach pożyczkowych. Zajrzyj na witryny www pożyczkodawców za pomocą zamieszczonych na górze strony odnośników WWW. W ten sposób zorientujesz się, w której instytucji w chwili obecnej dostępne są pożyczki od ręki.

Mapa lokalizacji działających firm udzielających pożyczek pozabankowych

Oto lokalne biura pożyczkowe udzielające pożyczek pozabankowych w Białymstoku i w sąsiadujących miejscowościach. Najedź myszką na czerwoną kropkę i kliknij, aby zlokalizować adres firmy.

„pożyczki pozabankowe” Białystok

Gdzie znajdują się banki oferujące kredyty gotówkowe?

Na poniższej mapie znajdziesz adresy oddziałów banków oferujących kredyt gotówkowy. Biorąc pod uwagę oprocentowanie, pożyczka gotówkowa w banku to znacznie tańszy sposób na środki pieniężne niż pożyczka w parabanku (sprawdź to porównując dostępne poniżej oferty kredytów gotówkowych). Dodatkowo wybrane banki oferują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, dzięki czemu jego uzyskanie jest równie proste jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Przykładowo {Alior Bank i PKO BP|PKO BP i Alior Bank|PKO Bank Polski i Alior) obejdą się bez takiego zaświadczenia przy kredycie gotówkowym. Wadą takiego rozwiązania jest jednak to, że wszystkie banki przyznające kredyty sprawdzają bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak w sytuacji gdy posiadasz opóźnienie w spłacie pożyczki wynoszące nie dłużej niż 60 dni, masz szanse uzyskać pożyczkę z banku.

„kredyt” „Białystok„

W jaki sposób wybrać najlepszą pożyczkę w mieście Białystok?

W trakcie decydowania o wyborze najlepszej oferty pożyczkowej warto sprawdzić kilka elementarnych spraw, dotyczących kosztów takiego zobowiązania. Po pierwsze analizuj pożyczki dostępne w wielu instytucjach, dlatego że dzięki temu najlepiej rozeznasz się w ofercie na rynku pożyczkowym. Idąc dalej: koniecznie oblicz jaki jest poziom stopy oprocentowania w różnych instytucjach. R.R.S.O. jest dobrym sposobem, żeby na szybko ocenić wysokość kosztów danej oferty. Pamiętaj, aby wybierać taką pożyczkę, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie zweryfikuj, czy dany parabank przestrzega zapisów ustawy anty-lichwiarskiej z 2016 roku, która stosuje pojęcie maksymalnego kosztu. Ustawa ta stanowi, że odsetki nie mogą przekroczyć 10% rocznie. Ponadto prowizja pożyczkowa winna nie przekroczyć 25% wnioskowanej kwoty plus trzydzieści procent tej kwoty rocznie (np. przy pożyczce na 500 zł na 30 dni prowizja maksymalna to 137,50 zł). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W dalszej kolejności poznaj opłaty za przedłużenie spłaty. Z reguły opłata za późniejszą spłatę istotnie podwyższa całościowy koszt zadłużenia się. Również dobrym rozwiązaniem jest, byś śledził portale internetowe poświęcone pożyczkom pozabankowym i szukał opinii o instytucji pożyczającej, którą jesteś zainteresowany. Duża ilość złych opinii winna wzbudzić Twoją nieufność. I wreszcie dopilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Opublikowane tu zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm. – prawo.sejm.gov.pl) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Szczegółowe warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.