Pożyczki pozabankowe Katowice

Pożyczki pozabankowe to forma pomocy gotówkowej oferowanej przez niezależne od banków firmy finansowe. Na poniższej tabeli zaprezentowane jest wyszczególnienie instytucji pożyczkowych mających w ofercie pożyczkę pozabankową w miejscowości Katowice. Znacznie obszerniejsze dane dotyczące minimalnej i najwyższej oferowanej kwoty gotówki, minimalnego i najwyższego czasokresu jej spłaty, możliwego otrzymania pierwszej pożyczki za darmo jak również pełne dane o konsultowaniu baz KRD, oraz BIK odnajdziesz w serwisie wybranej przez Ciebie firmy pożyczkowej.

Pożyczki pozabankowe w Katowicach – czerwiec 2019

W poniższym wykazie prezentujemy funkcjonujące w internecie parabanki mające w ofercie pożyczki niebankowe w Katowicach, w tym także oferty ratalne oraz bez konieczności przedstawiania zaświadczeń. Zobacz “Więcej informacji”, aby poznać, która firma oferuje odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Wybierz odpowiednią wysokość finansowania oraz termin spłaty w znajdującym się poniżej kalkulatorze, aby porównać oferty:

 

Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie oferty pożyczkowej?

Potrzebujesz pożyczki na raty lub na wyższą kwotę?

POŻYCZKI DO 25000 ZŁ

Kredyt pozabankowy od 18 do 85 lat

Pożyczki niebankowe przyznawane są praktycznie wszystkim osobom pełnoletnim. Minimalny próg wiekowy klienta musi wynosić 18 lat (tego rodzaju biur pożyczkowych działa jednak na rynku tych usług raptem 20 – zdecydowana większość ma wyższe wymagania wiekowe), natomiast maksymalny wiek w typowych przypadkach przekracza siedemdziesiąt lat. Da się znaleźć również instytucje gotowe zaoferować taką pożyczkę ludziom w wieku przekraczającym 80 lat.

Pożyczki niebankowe poprzez internet

Pożyczka pozabankowa w Katowicach jest stosunkowo szybka oraz wygodna do uzyskania. Jest to przecież forma finansowania, jaka przyznawana jest przez internet. Pożyczki pozabankowe oferowane online są aktualnie bardzo popularne, zwyciężając typowe instytucje pozabankowe pożyczające pieniądze. Wykorzystanie kanału online pozwala na szybką decyzję o dostępności pożyczki pozabankowej. W typowych przypadkach na pieniądze oczekuje się około kwadransa.
Przedstawione tutaj instytucje należą do najpopularniejszych firm udzielających pożyczkę pozabankową poprzez internet. Wystarczy przejść na serwis internetowy wybranego biura kredytowego i sprawdzić symulator rat pożyczkowych zamieszczony na górze strony. Dzięki wykorzystaniu kalkulatora będzie ułatwione poddanie drobiazgowej ocenie korzyści i wad określonej propozycji. Zorientujesz się dla przykładu czy dostaniesz darmową pożyczkę dla nowych klientów, ile w każdej instytucji wynosi opłata za przyznanie, czy firma pozwala na prolongatę spłaty zaciągniętego zobowiązania, czy wybrana firma pożyczkowa oferuje finansowanie bez przelewania grosza na konto.

Pożyczki pozabankowe bez BIK

Kredyty pozabankowe bez BIK to rodzaj usług finansowych, które oferowane są przez instytucje pożyczkowe, które postanowiły nie badać baz danych dłużników. Zwracamy uwagę, że większość parabanków unika udzielania tego typu pożyczki pozabankowej bez biku. Ponadto, należy mieć świadomość, że biura pożyczkowe monitorują różne bazy dłużników – poza BIKiem i na przykład KRD. Z drugiej strony pewna grupa biur oferuje takie finansowanie. Parabanki mające w ofercie pożyczkę pozabankową bez biku widnieją w powyżej zamieszczonym porównaniu rankingowym pożyczek pozabankowych.

dla bezrobotnych[/wpts_spin]

Często osoby niepracujące są pozbawieni szans na szybkie pożyczki pozabankowe. Należy jednak mieć świadomość, że pewna część biur kredytowych zezwala na przyznawanie pożyczek pozabankowych dla niepracujących. Pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych są dostępne w kilku biurach chwilówek. W tej sytuacji, żeby mieć szanse na pożyczkę pozabankową, nie trzeba zaświadczenia o osiąganych zarobkach.

Kredyty pozabankowe bez zaświadczeń

Pewna liczba firm zmniejszyła liczbę wymaganych formalności dotyczących oferowania szybkiej gotówki. Klienci nie są zobowiązani dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. W celu otrzymania pożyczki wystarczający jest dowód tożsamości, konto w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby uzyskać szybką pożyczkę należy wybrać kwotę wnioskowanych środków oraz czas spłaty zobowiązania finansowego. Potem należy wypełnić formularz wniosku oraz czekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przekazuje pożyczaną kwotę na konto bankowe klienta. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Pożyczka pozabankowa na dowód dostępna jest w paru instytucjach. Sprawdź witryny online pożyczkodawców za pomocą zamieszczonych na górze strony odnośników WWW. Dzięki temu rozeznasz się, w jakich parabankach teraz dostać można pożyczki od ręki.

Adresy odnalezionych instytucji oferujących pożyczki pozabankowe – Katowice

Prezentujemy instytucje posiadające w ofercie pożyczkę w Katowicach oraz w okolicznych lokalizacjach. Najedź myszką na czerwony znak i kliknij, żeby dowiedzieć się, jaki jest adres firmy.

pożyczki pozabankowe Katowice

Kredyt gotówkowy

Pożyczka gotówkowa w banku to najczęściej tańszy sposób na uzyskanie gotówki niż pożyczka w parabanku (sprawdź to korzystając z kalkulatora kredytów gotówkowych). Co więcej część banków oferuje kredyt bez zaświadczeń o zarobkach, co powoduje, że jego pozyskanie jest równie szybkie co w przypadku pożyczek pozabankowych. Wadą takiego rozwiązania jest jednak to, iż praktycznie wszystkie instytucje bankowe weryfikują bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak w przypadku, gdy masz opóźnienia w spłacie kredytów trwające nie dłużej niż 60 dni, rozważ starania o kredyt bankowy. Na poniższej mapce znajdziesz adresy banków komercyjnych i spółdzielczych przyznających kredyty gotówkowe. Najedź myszką na czerwone kółko i kliknij, po to, aby uzyskać adres określonego banku.
kredyty Katowice

Co powinieneś sprawdzić wybierając odpowiednią pożyczkę?

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze optymalnej dla Ciebie pozyczki pozabankowej warto ocenić parę arcyważnych spraw, które odnoszą się do kosztów jej spłaty. Bezwzględnie porównuj oferty prezentowane w kilku instytucjach finansowych, jako że za sprawą tego najlepiej zorientujesz się w pożyczkach na rynku finansowym. W drugim rzędzie oszacuj wysokość stopy oprocentowania w poszczególnych firmach. RRSO to łatwa metoda, żeby szybko oszacować wysokość kosztów danej oferty. Pamiętaj, aby wybierać ofertę, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, zweryfikuj, czy interesujący Cię pożyczkodawca przestrzega zapisów tzw. ustawy antylichwiarskiej z 2016 roku, która stosuje pojęcie maksymalnie dopuszczalnego kosztu pożyczki. Ustawa ta stanowi, że kwoty odsetek nie mogą przekroczyć 10 procent w przeliczeniu na rok. Ponadto prowizja od udzielenia pożyczki nie może przekraczać 25 proc. wysokości wnioskowanych środków oraz maksymalnie trzydzieści procent tej kwoty w skali rocznej (przykładowo pożyczka na kwotę 3000 złotych na 30 dni wymaga prowizji do 825 złotych). W kolejnym kroku sprawdź opłatę za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie prolongata bardzo podraża sumaryczny poziom kosztów. Ponadto dobrym rozwiązaniem jest, byś studiował fora dyskusyjne dedykowane pożyczkom i analizował opinie o firmie pożyczkowej, która Cię zainteresowała. Zbytnia liczba krytycznych opinii winna zwiększyć Twoją uwagę.

Unikaj instytucji pożyczkowych stosujących poniższe praktyki:

  • wymóg uprzedniego przelania znacznej ilości pieniędzy,
  • oferowanie gotówki na sam skan dowodu osobistego bez dodatkowych weryfikacji (możliwość wyłudzenia informacji personalnych),
  • infolinia z wysokimi opłatami.

I wreszcie kontroluj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe.

Zobacz także

Ocena czytelników:
[Liczba głosów: 2 Średnia ocena: 4.5]