Pożyczki pozabankowe Szczecin

Na poniższym wykazie znajdziesz oferty firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pozabankowych w mieście Szczecin. Znajdziesz tu dane odnośnie najniższej i największej oferowanej kwoty środków pieniężnych, minimalnego i najwyższego czasu trwania spłaty zobowiązania, możliwości udzielenia pierwszej gotówki darmowo jak również szczegółowe dane o weryfikacji zadłużenia w BIK i KRD.

Na poniższym porównaniu dostępne są biura pożyczkowe, w których dostaniesz pożyczkę pozabankową przez internet. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert żeby zobaczyć, która firma oferuje pożyczkę, jakiej poszukujesz.

Darmowe pożyczki, przedstawione w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Zasadniczym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wandoo

3000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Oferta pożyczek pozabankowych nawet od 18 lat

Pożyczki pozabankowe w Szczecinie oferowane są w zasadzie wszystkim dorosłym. Najniższy limit wiekowy kredytobiorcy winien wynosić osiemnaście lat (takich biur pożyczkowych jest jednak w naszym kraju raptem 20 – absolutna większość ma wyższe wymogi wiekowe), podczas gdy maksymalny wiek z reguły wynosi 70 lat lub więcej. Da się znaleźć również parabanki oferujące pożyczkę pozabankową klientom w wieku ponad 80 lat.

Dlaczego warto rozważyć pożyczkę pozabankową poprzez internet?

Pożyczka pozabankowa w Szczecinie jest stosunkowo szybka a także łatwa do zaciągnięcia. Jest to bowiem forma finansowania, która udostępniana jest łączem internetowym. Pożyczanie przez internet jest w tej chwili popularne, zwyciężając klasyczne placówki stacjonarne. Posiadanie procedur internetowych pozwala szybko decydować o przyznaniu finansowania. Typowo na informację o przyznaniu pożyczki czeka się kwadrans.
Zaprezentowane powyżej biura należą do wiodących firm oferujących finansowe wsparcie poprzez internet. Wystarczy wejść na stronę internetową określonego parabanku i sprawdzić kalkulator opublikowany na jego stronie. Dzięki wykorzystaniu kalkulatora będzie ułatwione dokładne poznanie korzyści i wad danej oferty pozabankowej. Dowiesz się między innymi czy masz szansę na pożyczkę pozabankową za darmo, ile w wybranej instytucji wynosi prowizja pożyczkowa, czy jest możliwość prolongaty czasu spłaty zaciągniętego zobowiązania, czy konkretna instytucja udziela finansowania bez przelewu 1 grosza.

Czy istnieją firmy pożyczające bez sprawdzania baz?

Tego rodzaju pożyczki niebankowe oferowane są przez instytucje parabankowe, które postanowiły nie sprawdzać rejestrów bazodanowych osób z długami. Zwracamy uwagę, że większość instytucji nie chce pożyczać bez weryfikacji klientaa BIKu. Ponadto, należy mieć świadomość, że instytucje pozabankowe weryfikują różne bazy danych – nie tylko rejestr Biura Informacji Kredytowej, ale również KRD i BIG. Jednak pewna liczba firm pożyczkowych ma w ofercie takie finansowanie. Instytucje oferujące pożyczkę pozabankową bez biku widnieją w naszym rankingu tych usług finansowych.

Czym jest pożyczka pozabankowa do domu?

Z definicji jest to dogodny sposób finansowania. Bez wątpienia takie pożyczanie będzie stosunkowo wygodne w przypadku wsi. Czasem wniosek o pożyczkę do domu możesz wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej przyjedzie do domu z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy Ci pożyczkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik biura pożyczkowego będzie odbierać raty co miesiąc lub co tydzień, w zależności od konkretnej firmy. Sporą zaletą powyższego rozwiązania jest okazja do podpytania konsultanta o szczegóły przed podpisaniem umowy pożyczkowej (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Wadą jest to, że z powodu konieczności wynagradzania konsultanta wydatek poniesiony z powodu tego rodzaju rozwiązania bywa trochę większy niż w przypadku pożyczek przekazywanych na konto.

Jak otrzymać pożyczkę pozabankową dla niezatrudnionych?

Przeważnie osoby niezatrudnione mają mniejsze szanse na pożyczkę. Należy jednak pamiętać, że pewna liczba biur pożyczkowych zezwala na udzielanie pożyczek pozabankowych dla osób bez pracy. Pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych oferowane są w kilku firmach parabankowych. W powyższej sytuacji, aby zaciągnąć pożyczkę pozabankową, nie potrzeba zaświadczenia o osiąganych dochodach.

Pożyczki pozabankowe na dowód bez zaświadczeń Szczecin

Nieznaczna liczba firm pożyczkowych zdecydowała się ograniczyć ilość wymagań związanych z przyznaniem swojej pożyczki. Pożyczkobiorca nie potrzebuje dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. W celu uzyskania kredytu wystarcza sam dowód osobisty, konto osobiste i dodatkowo telefon komórkowy. Aby dostać pożyczkę trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków jak również okres spłaty zobowiązania finansowego. Potem trzeba wypełnić wniosek oraz poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma pożyczkowa przekazuje pożyczane środki na konto wnioskującego. Musisz jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkę pozabankową od ręki otrzymasz w wybranych firmach pożyczkowych. Zajrzyj na strony internetowe biur kredytowych za pomocą zamieszczonych powyżej linków WWW. W taki sposób zorientujesz się, u jakich pożyczkodawców w chwili obecnej dostępne są pożyczki od ręki.

Położenie instytucji udzielających pożyczek pozabankowych

Poniżej prezentujemy stacjonarne biura pożyczkowe udzielające pożyczek pozabankowych w Szczecinie i w miejscowościach w odległości 15 km. Wjedź myszką na czerwoną kropkę i kliknij, żeby dowiedzieć się, jaki jest adres firmy.

pozyczka pozabankowa w Szczecinie

Kredyty gotówkowe Szczecin

Kredyt bankowy to najczęściej tańszy sposób na pieniądze niż parabanki (sprawdź to porównując dostępne poniżej oferty kredytów gotówkowych). Ponadto niektóre instytucje proponują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, dzięki czemu jego otrzymanie jest tak samo proste jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Dla przykładu PKO Bank Polski i Alior obejdą się bez takiego zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Zwróć jednak uwagę na to, iż praktycznie wszystkie banki detaliczne sprawdzają bazy dłużników. Jednak jeśli masz zaległości w spłacie kredytów wynoszące mniej niż 60 dni, masz szanse uzyskać pożyczkę z banku.

Adresy banków i SKOKów przyznających gotówkowy kredyt. Najedź kursorem na czerwony znak i kliknij, żeby dowiedzieć się, jaki jest adres instytucji bankowej.

Szczecin banki

Gdzie dostaniesz odpowiednią pożyczkę w mieście Szczecin?

W czasie procesu wyboru najlepszej pożyczki wypada zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych. W pierwszej kolejności poznaj oferty prezentowane w co najmniej kilku instytucjach, dlatego że dzięki takiemu podejściu najpełniej rozeznasz się w ofercie w skali całego rynku. Następnie oblicz poziom RRSO u poszczególnych pożyczkodawców. Oprocentowanie RRSO jest łatwą drogą, żeby szybko zbadać koszta zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać pożyczkę, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie sprawdź, czy interesująca Cię firma przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że kwoty odsetek nie mogą być wyższe niż 10 procent rocznie. Co więcej prowizja pożyczkowa nie powinna przekraczać 25 procent kwoty zobowiązania oraz maksymalnie 30 procent pożyczonej kwoty w skali rocznej (na przykład przy pożyczce na 500 zł na 30 dni prowizja maksymalna to 137,50 zł). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczki. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali jednego roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Następnie porównuj opłatę za przedłużenie spłaty. Z reguły przedłużenie bardzo podraża całościowy poziom kosztów. Również koniecznym jest, abyś analizował fachowe strony poświęcone parabankom i analizował opinie o firmie pożyczkowej, która Cię zainteresowała. Zbytnia ilość nieprzychylnych dyskusji winna podnieść szczególną nieufność. Na koniec rób tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś zdolny oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Więcej informacji na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Zaprezentowane powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Szczegółowe i precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych instytucjach pożyczkowych.