Pożyczki pozabankowe Szczecin

Zwykle pożyczka pozabankowa oferowana przez instytucje pożyczkowe przeznaczona jest zarówno dla klientów potrzebujących szybkiej gotówki na cele konsumpcyjne, jak i dla osób, które są w trudnej sytuacji finansowej. W niżej zamieszczonej tabeli zbiorczej pokazane zostały oferty firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pozabankowych w mieście Szczecin. Znajdziesz tu informacje dotyczące najmniejszej i największej kwoty środków pieniężnych, najkrótszego i maksymalnego okresu trwania spłaty zadłużenia, możliwości zaciągnięcia pierwszej gotówki gratis oraz szczegółowe informacje o weryfikacji długów w BIK i KRD.

W poniższym zestawieniu zaprezentowane są internetowe firmy posiadające ofertę pożyczek pozabankowych. Wejdź na „Więcej informacji”, aby dowiedzieć się, która firma pozabankowa oferuje pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Porównanie ofert za darmo

Darmowe pożyczki, które są przedstawione w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Zasadniczym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej porównywarce pożyczek.

Firma pożyczkowaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

Chwilówkomat

2000

30

15

Extraportfel

3000

45

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

Finbo

3000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Kuki.pl

5000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Solven

2500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Vivus

3000

61

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie oferty pożyczkowej?

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ WIĘCEJ POŻYCZEK

Oferta pożyczek pozabankowych dla każdego

Pożyczki pozabankowe w Szczecinie udzielane są praktycznie każdemu, kto jest dorosły. Najniższy próg wiekowy osoby wnioskującej o pożyczkę powinien przekraczać osiemnaście lat (tego typu firm istnieje jednak na rynku pożyczek tylko około 20 – przeważająca ich ilość ma wyższe wymagania wiekowe), a maksymalny wiek z reguły wynosi 70 lat lub więcej. Da się znaleźć ponadto biura pożyczkowe gotowe zaoferować pożyczkę pozabankową klientom sięgającym 85 lat.

Czy warto wybrać pożyczkę pozabankową drogą online?

Pożyczka pozabankowa w Szczecinie jest niezwykle szybka jak również łatwo dostępna. To przecież forma kredytowania, jaka udzielana jest za pośrednictwem internetu. Pożyczanie online staje się coraz bardziej popularne, pokonując konwencjonalne placówki stacjonarne. Posiadanie kanału online pozwala szybko decydować o dostępności finansowania. W większości przypadków na informację o przyznaniu pożyczki oczekuje się około kwadransa.
Zaprezentowane tutaj firmy należą do popularnych biur oferujących finansowe wsparcie przez internet. Należy wejść na adres www określonego pożyczkodawcy i wybrać kalkulator zamieszczony w tym serwisie. Za sprawą symulatora możliwe jest precyzyjne poznanie wad i zalet wybranej oferty. Zorientujesz się m.in. czy dostaniesz darmową pożyczkę pozabankową, ile w określonej firmie wynosi prowizja pożyczkowa, czy jest możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczonych pieniędzy, czy wybrana firma przyznaje finansowanie bez przelewania grosza.

Jakie firmy pożyczają bez bik?

Tego typu pożyczki niebankowe oferowane są w tych parabankach, które zdecydowały się nie przeglądać baz zalegających z długami. Prawda jest taka, że przeważająca ilość firm pożyczkowych nie pożycza pieniędzy bez weryfikacji klientaa BIKu. Co więcej, trzeba wiedzieć, że firmy pożyczkowe analizują różne rejestry dłużników – nie tylko BIK, ale także ERIF czy KRD. Z drugiej strony pewna liczba firm proponuje takie finansowanie. Parabanki oferujące pożyczki pozabankowe bez BIK wyszczególnione są w naszym rankingu pożyczek.

Czym jest pożyczka pozabankowa w domu?

Jest to relatywnie wygodny tryb pozyskiwania gotówki. W szczególności takie rozwiązanie będzie stosunkowo przydatne w przypadku osób starszych. Często wniosek pożyczkowy można wypełnić drogą internetową. W umówionym momencie pracownik instytucji pożyczkowej odwiedzi Cię w domu wraz z wnioskowaną kwotą. Po podpisaniu umowy wręczy Ci gotówkę. Co więcej w wielu wypadkach przedstawiciel biura pożyczkowego będzie odbierać ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień, w zależności od konkretnej firmy. Niewątpliwą zaletą powyższego sposobu pożyczania jest możliwość wypytania przedstawiciela handlowego o warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (np. o konkretne zapisy w regulaminie). Jednak ze względu na konieczność zatrudnienia takiego pracownika wydatek dotyczący tego rodzaju usługi finansowej jest z reguły nieco większy aniżeli w wypadku chwilówek przelewanych na konto.

Gdzie możesz dostać pożyczkę pozabankową dla osób bez pracy?

Przeważnie klienci bezrobotni są pozbawieni szans na pożyczkę. Należy jednak mieć świadomość, że pewna grupa firm decyduje się na udzielanie pożyczki pozabankowej dla osób bez pracy. Pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych dostępne są w kilku firmach. W powyższym wypadku, aby uzyskać pożyczkę pozabankową, nie ma konieczności posiadania zaświadczenia o zarobkach.

Kto oferuje pożyczkę pozabankową na dowód?

Pewna liczba parabanków zdecydowała się ograniczyć liczbę wymagań dotyczących oferowania pożyczek pozabankowych. Klienci nie muszą dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Do otrzymania kredytu wystarczający jest dowód tożsamości, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę wystarczy określić wartość wnioskowanej gotówki i okres spłaty. Następnie trzeba wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje pieniądze na konto osobiste pożyczkobiorcy. Należy jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej klientów. Pożyczka pozabankowa na dowód oferowana jest w paru instytucjach. Zajrzyj na witryny www biur kredytowych za pomocą zamieszczonych na górze strony linków WWW. W taki sposób rozeznasz się, u których pożyczkodawców teraz dostępne są pożyczki od ręki.

Rozmieszczenie kluczowych pożyczkodawców udzielających pożyczek pozabankowych

Prezentujemy miejscowe biura pożyczkowe udzielające pożyczek pozabankowych w Szczecinie i w miejscowościach w odległości 15 km. Najedź myszką na czerwony znak i kliknij, żeby dowiedzieć się, jaki jest adres firmy pożyczkowej.

„pożyczki pozabankowe” Szczecin

Kredyty gotówkowe

Gotówkowy kredyt w banku jest tańszym sposobem na uzyskanie gotówki niż pożyczka w parabanku (możesz to ocenić samodzielnie porównując dostępne tu oferty kredytów gotówkowych). Co więcej część banków oferuje pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, w rezultacie czego jego otrzymanie jest równie proste jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Wadą takiego rozwiązania jest jednak to, że wszystkie banki detaliczne sprawdzają bazy dłużników. Jednak w przypadku, gdy masz opóźnienia w spłacie kredytów wynoszące poniżej 60 dni, masz szanse na pożyczkę z banku.

Informacja o lokalizacji banków detalicznych mających w ofercie gotówkowe kredyty. Najedź myszką na czerwone kółko i kliknij, aby wyświetlić adres instytucji.

Szczecin banki

W jaki sposób wybrać najbardziej odpowiednią pożyczkę w mieście Szczecin?

W czasie procesu wyboru najlepszej oferty pożyczkowej warto zwrócić uwagę na kilka elementarnych spraw, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania. Bezwzględnie oceniaj pożyczki dostępne w co najmniej kilku firmach, jako że dzięki temu najpełniej rozeznasz się w ofercie na całym rynku. To nie wszystko porównaj jaka jest wysokość stopy oprocentowania w różnych instytucjach. Oprocentowanie RRSO to jeden z najlepszych sposobów, żeby w miarę szybko oszacować koszt zobowiązania finansowego. Staraj się wybierać pożyczkę, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, zweryfikuj, czy dany parabank przestrzega przepisów ustawy antylichwiarskiej z marca 2016, która wprowadza zasadę przestrzegania maksymalnego kosztu pożyczki. Przepisy stanowią, że odsetki nie mogą być wyższe niż 10% w przeliczeniu na rok. Co więcej opłata prowizyjna winna nie przekroczyć 25% wysokości wnioskowanych środków plus 30% zaciąganego zobowiązania w skali rocznej (np. pożyczka na miesiąc na 1000 zł na miesiąc to koszt prowizji rzędu 550 PLN). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W dalszej kolejności zweryfikuj koszt prolongowania spłaty. Przeważnie opłata za przedłużenie bardzo podraża całkowity poziom kosztów. Również konieczne jest, żebyś wertował dostępne serwisy poświęcone parabankom i szukał opinii o firmie pożyczkowej, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba negatywnych ocen winna obudzić Twoją szczególną uwagę. I wreszcie kontroluj, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Przedstawione powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm. – prawo.sejm.gov.pl) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Precyzyjne warunki przyznawania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych instytucjach pożyczkowych.