Pożyczki pozabankowe Toruń

W poniższym wykazie znajdziesz oferty firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pozabankowych w mieście Toruń. Znajdziesz tu dane odnośnie najmniejszej i maksymalnej kwoty pieniężnej, najkrótszego i najdłuższego okresu trwania jej spłaty, możliwego udzielenia pierwszej gotówki za darmo jak również pełne dane o sprawdzaniu BIK i KRD.

Szybkie pożyczki w Toruniu udzielane przez internet

W poniższej tabeli znajdują się firmy pożyczkowe online udzielające szybkich pożyczek w Toruniu. Kliknij na „Więcej informacji”, aby dowiedzieć się, który pożyczkodawca oferuje pożyczkę, jakiej poszukujesz.

Zestawienie chwilówek z RRSO=0%

Darmowe pożyczki, które zostały przedstawione w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Więcej informacji poznasz w naszej porównywarce pożyczek.

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

AlfaKredyt

2000

30

15

Chwilówkomat

2000

30

15

Extraportfel

3000

45

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

Finbo

3000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Kuki.pl

5000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Solven

2500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Wybór pożyczek pozabankowych dla 18 latków

Pożyczki pozabankowe w Toruniu przyznawane są generalnie wszystkim dorosłym. Najniższy limit wiekowy osoby wnioskującej o pożyczkę musi wynosić osiemnaście lat (tego typu firm funkcjonuje jednak w naszym kraju raptem 20 – dominująca ich liczba ma wyższe wymagania wiekowe), podczas gdy maksymalny wiek w większości przypadków przekracza siedemdziesiąt lat. Znaleźć można ponadto instytucje skłonne przyznać pożyczkę pozabankową klientom zbliżającym się do 85 lat.

Czy warto zaciągnąć pożyczkę pozabankową przez internet?

Pożyczka pozabankowa w Toruniu jest stosunkowo szybka jak również wygodna do uzyskania. Jest to bowiem forma kredytowania, jaka udostępniana jest łączem internetowym. Pożyczanie przez internet jest w chwili obecnej popularne, zastępując klasyczne oddziały stacjonarne. Wykorzystanie procedur online pozwala na szybkie powiadomienie o przyznaniu finansowania. Typowo na odpowiedź firmy czeka się kwadrans.
Zaprezentowane tutaj firmy pożyczkowe należą do najbardziej znanych instytucji pozabankowych oferujących finansowe wsparcie online. Wystarczy przejść na adres internetowy wybranego parabanku i sprawdzić symulator opublikowany w widocznym miejscu. Dzięki symulatorowi możliwe będzie wszechstronne porównanie wad i zalet danej oferty. Dowiesz się m.in. czy zyskasz darmową pożyczkę pozabankową, ile w określonej firmie wynosi opłata prowizyjna, ile wynoszą koszty przedłużenia zwrotu środków finansowych, czy wybrana firma posiada finansowanie bez przelewu grosza.

Gdzie znajdę ofertę bez BIK i KRD?

Tego typu pożyczki niebankowe oferowane są w parabankach, które postanowiły nie monitorować rejestrów dłużników. Trzeba zwrócić uwagę, że ponad połowa biur pożyczkowych nie pożycza pieniędzy bez weryfikacji klientaa BIKu. Co więcej, klienci muszą być świadomi, że firmy pożyczkowe kontrolują różne bazy danych – nie tylko rejestr Biura Informacji Kredytowej, ale i na przykład KRD. Jednak niewielka część biur proponuje takie finansowanie. Firmy mające w ofercie pożyczkę pozabankową bez BIK zaprezentowaliśmy w powyżej zamieszczonym rankingu pożyczkowym.

Jak działa pożyczka pozabankowa z dostawą do domu?

Jej nazwa sugeruje, że jest to dosyć wygodny rodzaj pozyskiwania pieniędzy. Nie ulega wątpliwości, że tego typu ułatwienie będzie niezwykle użyteczne w przypadku ludzi starszych. W wielu przypadkach wniosek o pożyczkę do domu można wysłać drogą online. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w domu wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy da Ci pożyczkę. Ponadto w wielu wypadkach przedstawiciel firmy pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od instytucji. Sporą zaletą tego wariantu finansowania jest okazja do wypytania pracownika firmy o warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Wadą jest to, że z racji konieczności wynagradzania pracownika firmy sumaryczny koszt takiego rodzaju finansowania jest z reguły trochę wyższy niż w przypadku pożyczek przelewanych przez internet.

Gdzie otrzymasz pożyczkę pozabankową dla osób bezrobotnych?

Często jest tak, że bezrobotni mają mniejsze szanse na pożyczkę. Jednakże pewna część parabanków zgadza się na przyznawanie pożyczki pozabankowej dla osób bez pracy. Pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych są dostępne w kilku firmach pozabankowych. Powoduje to, że, żeby otrzymać pożyczkę pozabankową, nie musimy mieć zaświadczeń o zarobkach.

Które biura pożyczkowe oferują pożyczkę pozabankową od ręki?

Niewielka liczba pożyczkodawców ograniczyła liczbę wymagań związanych z oferowaniem pożyczek krótkoterminowych. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy świadczenie rentowe. Celem otrzymania kredytu wystarcza sam dowód osobisty, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. Aby dostać pożyczkę wystarczy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy i okres spłaty. Potem musisz wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję firmy pożyczkowej. Jeśli decyzja będzie pozytywna, parabank przelewa wnioskowaną kwotę na konto klienta. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klienta. Pożyczkę pozabankową od ręki otrzymasz w wybranych firmach pożyczkowych. Sprawdź strony www firm pożyczkowych za pomocą zawartych wyżej linków WWW. W ten sposób uzyskasz informacje, u których pożyczkodawców aktualnie dostępne są pożyczki od ręki.

Rozmieszczenie funkcjonujących instytucji udzielających pożyczek pozabankowych

Sprawdź stacjonarne biura pożyczkowe udzielające pożyczek pozabankowych w Toruniu i w sąsiadujących miejscowościach. Wjedź myszką na czerwony punkt i kliknij, aby dowiedzieć się, jaki jest adres firmy.

pozyczka pozabankowa w Toruniu

Adresy biur oferujących pożyczki pozabankowe:

  • Bocian Pożyczki — ul. Szosa Chełmińska 166
  • KredytOK — ul. Prosta 13
  • QuickCash — ul. Bolesława Chrobrego 117
  • Fines — ul. Prosta 22
  • ProfiCredit Polska S.A. — ul. Grudziądzka 110-114

Gdzie w Toruniu znajdziesz banki udzielające kredytów gotówkowych?

Biorąc pod uwagę oprocentowanie, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to znacznie tańszy sposób na uzyskanie pieniędzy niż pożyczka w parabanku (dokonaj porównania analizując dostępne tu oferty kredytów gotówkowych). Ponadto niektóre banki oferują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co powoduje, że jego otrzymanie jest podobnie wygodne jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Na przykład Alior Bank i PKO BP nie będą od Ciebie wymagać tego rodzaju zaświadczenia przy kredycie gotówkowym. Miej jednak świadomość, że wszystkie banki oceniają bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak w sytuacji gdy masz opóźnienia w spłacie kredytów wynoszące poniżej 60 dni, rozważ złożenie wniosku o pożyczkę z banku. Kredyty gotówkowe oferowane w bankach znajdziesz poniżej.

banki oferujące kredyty w Toruniu

Jak najłatwiej i najbezpieczniej dostać odpowiednią pożyczkę?

Przy wyborze najlepszej pożyczki musisz zweryfikować parę istotnych spraw, dotyczących kosztów takiego zobowiązania. W pierwszym rzędzie analizuj oferty dostępne w wielu instytucjach finansowych, ze względu na to że dzięki temu uzyskasz orientację w propozycjach dostępnych na rynku finansowym. W drugim kroku obowiązkowo sprawdź jaka jest wysokość stóp procentowych w różnych instytucjach. R.R.S.O. to jeden z najlepszych sposobów, aby szybko ocenić poziom kosztów danej oferty. Pamiętaj, aby wybierać pożyczkę, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co istotne, przeanalizuj, czy dany parabank stosuje się do zapisów ustawy antylichwiarskiej z marca 2016, która zawiera wymóg nie przekroczenia maksymalnego kosztu. Przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać 10% rocznie. Co więcej prowizja winna nie przekroczyć 25 proc. wysokości pożyczonych środków oraz maksymalnie 30 procent zaciąganego zobowiązania rocznie (np. pożyczenie 1000 zł na miesiąc wymaga prowizji do ok. 275 złotych). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Po trzecie porównuj koszty przedłużenia długu. Często prolongata wydatnie podwyższa całościowy poziom kosztów. Po czwarte koniecznym jest, abyś odwiedzał specjalistyczne witryny poświęcone pożyczkom i szukał opinii o instytucji kredytowej, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca ilość negatywnych opinii powinna podwyższyć szczególną uwagę. Na koniec istotna uwaga: dopilnuj, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Dodatkowe informacje na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Opublikowane powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm. – prawo.sejm.gov.pl) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych instytucjach pożyczkowych.