Pożyczki pozabankowe Warszawa

Na znajdującym się poniżej zestawieniu znajdziesz oferty firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pozabankowych w mieście Warszawa. Znajdziesz tu informacje odnośnie najmniejszej i maksymalnej kwoty środków pieniężnych, minimalnego i najwyższego okresu trwania spłaty zadłużenia, możliwości dostania pierwszej gotówki gratis jak również szczegółowe informacje o weryfikacji BIK i KRD.

Pożyczki pozabankowe przez internet – porównanie z września 2020

Na poniższym porównaniu znajdują się firmy, w których dostaniesz pożyczkę pozabankową online. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert aby zobaczyć, która firma pozabankowa oferuje pożyczkę, jakiej poszukujesz.

Darmowe pożyczki, zaprezentowane w poniższym zestawieniu, należą do najtańszych ofert, o które starają się osoby potrzebujące pieniędzy. Cechują się one tym, że zwracasz tyle samo środków finansowych, ile dostałeś. Grupą docelową są nowi pożyczkobiorcy. Dzięki takim promocjom firmy pozabankowe pozyskają kolejnych klientów, którym w przyszłości bedą mogły proponować następną pożyczkę, już na warunkach standardowych. Warunkiem szybkiego ich otrzymania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Pożyczkę za darmo uzyskasz w w poniższych firmach:

PożyczkaDarmowa kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

Smartney

Promocja do 30.09.2020 - Sprawdź

6000

60

15

Vivus

Sprawdź

3000

61

15

Wonga

Sprawdź

1000

30

15

PożyczkaPlus

Sprawdź

1000

30

15

SmartPożyczka

Sprawdź

1000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ POŻYCZKI DŁUGOTERMINOWE

Lokalizacja wyselekcjonowanych instytucji udzielających pożyczek pozabankowych

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz lokalne biura pożyczkowe oferujące pożyczkę pozabankową w Warszawie a także w sąsiadujących miejscowościach. Najedź myszką na czerwony znak i kliknij, żeby poznać, jaki jest adres firmy pożyczkowej.

biura pozyczkowe w Warszawie

Instytucje udzielające pożyczek pozabankowych:

 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o. — Warszawa, ul. Grzybowska 2
 • Optima Pożyczki – ul. Jana Pawła II 43/26
 • KredytOK — ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • KredytOK — ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • KredytOK — u. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • Ratka.pl — ul. Pilchowicka (online)
 • Gold Cash Sp. z o.o. — ul. Żelazna 74, tel. 22 890 72 35
 • Bezpieczna Pożyczka — ul. Solec 81
 • FINO Polska — Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska — ul. Prosta 51
 • FINO Polska — Aleja Jana Pawła II 82
 • Chwilówki BE Sp. z o.o — ul. Hoża, tel. 518 107 283
 • Grador, Lombard — ul. Puławska 11
 • Artur, Lombard — ul. Bartnicza 4
 • Bocian Pożyczki — ul. Młynarska 42

Wybór pożyczek pozabankowych dla każdego pełnoletniego

Generalnie pożyczki pozabankowe w Warszawie oferowane są generalnie każdemu dorosłemu. Minimalny próg wiekowy osoby wnioskującej powinien przekraczać 18 lat (tego typu biur pożyczkowych funkcjonuje jednak na rynku pożyczkowym ledwie dwadzieścia – przeważająca ich ilość wymaga przekroczenia 20 lat), natomiast maksymalny wiek w większości przypadków wynosi siedemdziesiąt lat. Da się znaleźć także biura kredytowe skłonne udzielić pożyczkę pozabankową osobom w wieku ponad 80 lat.

Oferty pozabankowePożyczki niebankowe kanałem online – Warszawa

Pożyczka pozabankowa w Warszawie jest niezwykle szybka i łatwo dostępna. Jest to w gruncie rzeczy forma finansowania, jaka udzielana jest poprzez sieć internetową. Pożyczanie za pośrednictwem internetu jest w tej chwili popularne, pokonując klasyczne placówki stacjonarne. Posiadanie sprzedaży przez internet pozwala na szybkie powiadomienie o przyznaniu finansowania. Przeważnie na decyzję oczekuje się około kwadransa.
Zaprezentowane w tym miejscu firmy należą do wiodących biur pożyczkowych oferujących finansowe wsparcie poprzez internet. Trzeba wejść na serwis online wybranego biura i wybrać symulator zamieszczony w tym serwisie. Za sprawą kalkulatora ułatwione jest wieloczynnikowe porównanie wad i zalet danej propozycji. Zorientujesz się przykładowo czy uzyskasz darmową pożyczkę pozabankową, ile w każdej instytucji wynosi opłata prowizyjna, czy jest możliwość rolowania zwrotu pieniędzy, czy dana instytucja udziela finansowania bez przelewania grosza.

Jakie firmy pożyczają bez sprawdzania baz?

Tego typu pożyczki niebankowe oferowane są przez instytucje pożyczkowe, które postanowiły nie sprawdzać rejestrów zalegających z płatnościami. Prawda jest taka, że ponad 50% firm pożyczkowych nie chce pożyczać bez weryfikacji klientaa BIKu. Co więcej, trzeba wiedzieć, że firmy pożyczkowe przeszukują różne rejestry zadłużonych – nie tylko rejestr Biura Informacji Kredytowej, ale i KRD i BIG. Z drugiej strony część biur pożyczkowych oferuje takie rozwiązanie. Instytucje udzielające pożyczki pozabankowe bez biku zaprezentowaliśmy w powyżej zamieszczonym ratingu pożyczkowym.

Na czym polega pożyczka pozabankowa w domu klienta?

Jak sama nazwa wskazuje jest to relatywnie wygodny wariant pożyczania. W szczególności takie rozwiązanie jest dosyć pomocne na terenach wiejskich. W wielu przypadkach wniosek pożyczkowy możesz wysłać przez internet. W ustalonym czasie pracownik firmy pojawi się w domu z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy da Ci pożyczkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik firmy pożyczkowej będzie odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od konkretnej firmy. Bezwzględną zaletą takiego rozwiązania jest szansa zapytania konsultanta o szczegóły przed podpisaniem umowy pożyczkowej (na przykład o niejasne określenia w umowie). Z drugiej jednak strony ze względu na konieczność wynagradzania pracownika firmy wydatek dotyczący takiego typu usługi przeważnie jest nieco większy niż w przypadku pożyczek przelewanych online.

Gdzie możesz dostać pożyczkę pozabankową dla bezrobotnych?

Często bezrobotni mają mniejsze szanse na pożyczkę. Jednakże część firm dopuszcza udzielanie pożyczki pozabankowej dla niepracujących. Pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych oferowane są w kilku biurach pożyczek. Powoduje to, że, aby otrzymać pożyczkę pozabankową, nie trzeba przesyłać zaświadczeń o osiąganych dochodach.

Pożyczki pozabankowe na dowód bez zaświadczeń

Pewna liczba firm pożyczkowych zdecydowała się zmniejszyć zakres wymaganych formalności dotyczących oferowania krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę albo rentę. W celu uzyskania kredytu wystarcza sam dowód osobisty, rachunek w banku i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę trzeba określić wartość pożyczanych środków oraz okres spłaty zobowiązania finansowego. Potem należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję pożyczkodawcy. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma pożyczkowa przekazuje gotówkę na konto bankowe wnioskującego. Musimy jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Pożyczkę pozabankową bez zaświadczeń dostaniesz w kilku firmach. Zajrzyj na strony internetowe biur pożyczkowych za pośrednictwem opublikowanych powyżej odnośników WWW. W ten sposób zorientujesz się, w jakich firmach w chwili obecnej dostępne są pożyczki od ręki.

Gdzie dostaniesz kredyt gotówkowy?

Z punktu widzenia oprocentowania, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to znacznie tańszy sposób na pożyczanie niż pozabankowa (możesz to ocenić samodzielnie analizując zaprezentowane poniżej oferty kredytów gotówkowych). Warto mieć świadomość, że wybrane banki posiadają pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co powoduje, że jego zdobycie jest tak samo szybkie jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Dla przykładu PKO BP i Alior Bank nie będą od Ciebie potrzebować tego rodzaju zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Zwróć jednak uwagę na to, że praktycznie wszystkie instytucje bankowe analizują bazy dłużników. Jednak w sytuacji gdy posiadasz zaległości w spłacie kredytów trwające nie dłużej niż 60 dni, rozważ złożenie wniosku o pożyczkę z banku. Na poniższej mapie znajdziesz banki, w których dostaniesz kredyt gotówkowy w Warszawie.

Gdzie są banki w Warszawie?

Gdzie starać się o właściwą pożyczkę?

Jeśli chcesz otrzymać najlepszą dla Ciebie pożyczkę, to winieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych. Bezwzględnie oceniaj oferty dostępne w co najmniej kilku instytucjach finansowych, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej zorientujesz się w ofercie w kraju. Następnie porównaj wysokość stóp procentowych w różnych parabankach. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, aby na szybko porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się wybierać pożyczkę, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie zweryfikuj, czy interesujący Cię pożyczkodawca przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że kwoty odsetek winny być niższe niż 10% rocznie. Dodatkowo prowizja nie mogła przewyższać 25 procent wysokości pożyczonych środków plus maksymalnie 30 proc. zaciąganego zobowiązania rocznie (np. pożyczka na kwotę 3000 złotych na 30 dni wymaga prowizji do 825 złotych). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczki. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Następnie porównaj opłatę za rolowanie długu. Przeważnie opóźnienie spłaty istotnie powiększa sumaryczny poziom kosztów. Także dobrym rozwiązaniem jest, żebyś śledził dostępne strony poświęcone pożyczkom i poszukiwał opinii o instytucji kredytowej, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca ilość nieprzychylnych dyskusji musi wzbudzić Twoją szczególną czujność. I w końcu zrób tak, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Dodatkowe informacje na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Zamieszczone tu zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Szczegółowe warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych instytucjach pożyczkowych.