Pożyczki pozabankowe Szczecin

SzczecinPożyczki pozabankowe to produkt finansowy oferowany przez niezależne od banków biura pożyczkowe. W umiejscowionym poniżej zestawieniu prezentujemy zestawienie spółek o charakterze finansowym przyznających pożyczki pozabankowe w Szczecinie. Obszerniejsze informacje odnoszące się do najmniejszej i najwyższej kwoty finansowania, najkrótszego i najdłuższego okresu trwania jej spłaty, możliwego otrzymania pierwszej pozyczki darmowo czy szczegółowe dane o sprawdzaniu baz BIK, KRD, BIG, ERIF poznasz na stronie www wybranego pożyczkodawcy.

Pożyczka pozabankowa w Szczecinie – maj 2019

W znajdującej się poniżej tabeli prezentujemy internetowe biura pożyczkowe posiadające w ofercie ekspresową pożyczkę pozabankową w Szczecinie, w tym między innymi oferty w systemie ratalnym czy na sam dowód osobisty. Sprawdź “Więcej informacji”, żeby ocenić, która firma ma w ofercie odpowiedni dla Ciebie produkt. Wybierz właściwą wysokość pożyczanych środków i długość spłaty w zaprezentowanym poniżej kalkulatorze, aby porównać oferty:

Nie znalazłeś dogodnej oferty?

Potrzebujesz pomocy finansowej na dłuższy okres lub na wyższą kwotę?

SPRAWDŹ POŻYCZKI DŁUGOTERMINOWE

Kredyty pozabankowe dla 18-latków

Pożyczki niebankowe oferowane są generalnie każdej osobie dorosłej. Najniższy próg wiekowy klienta musi przekraczać osiemnaście lat (tego rodzaju firm pożyczkowych jest jednak na rynku pożyczek raptem parę – przeważająca ich liczba ma nieco wyższe wymogi wiekowe), natomiast najwyższy wiek w większości przypadków przekracza 70-75 lat. Bywają także firmy pozabankowe udzielające pożyczkę pozabankową osobom w wieku ponad 80 lat.

Kredyty pozabankowe przez internet

Pożyczka pozabankowa w Szczecinie jest stosunkowo szybka a także wygodna do uzyskania. Jest to w gruncie rzeczy forma finansowania, która przyznawana jest poprzez sieć internetową. Pożyczki pozabankowe online zyskały na popularności, wypierając konwencjonalne instytucje pozabankowe pożyczające pieniądze. Wykorzystanie kanału online pozwala na szybkie powiadomienie o udzieleniu pożyczki pozabankowej. Typowo na pożyczkę oczekuje się 15 minut.
Przedstawione tutaj firmy należą do najbardziej znanych firm udzielających pożyczkę pozabankową poprzez internet. Możesz wejść na serwis internetowy wyselekcjonowanego parabanku i sprawdzić symulator rat pożyczki pozabankowej zaprezentowany na górze strony. Za sprawą kalkulatora wygodne jest wszechstronne przeanalizowanie zalet i wad danej oferty pozabankowej. Poznasz między innymi czy zyskasz darmową pożyczkę pozabankową, ile w każdej instytucji wynosi opłata za przyznanie, jakie są koszty wydłużenia czasu spłaty środków finansowych, czy dana instytucja pożyczkowa udziela finansowania bez przelewu na konto.

Kredyty pozabankowe bez BIK i KRD – Szczecin

Tego typu pomoc pieniężna, przyznawana jest w tych biurach kredytowych, które postanowiły nie sprawdzać baz danych finansowo zadłużonych. Zwracamy uwagę, że większość firm pożyczkowych unika przyznawania tego typu pożyczek pozabankowych bez biku. Co więcej, trzeba sobie uświadomić, że instytucje pożyczkowe przeglądają różne rejestry danych – oprócz BIK i KRD i BIG Infomonitor. Jednak pewna grupa firm pożyczkowych przyznaje takie rozwiązanie. Parabanki mające w ofercie pożyczkę pozabankową bez BIK opublikowane są w powyżej zamieszczonym porównaniu rankingowym pożyczkowym.

Pożyczka pozabankowa z dostawą do domu – Szczecin

Tego typu pożyczka to bardzo wygodny wariant pożyczania. Bez wątpienia tego typu ułatwienie będzie stosunkowo przydatne w przypadku małych miejscowości. Czasem wniosek o pożyczkę do domu możesz wypełnić drogą online. W umówionym czasie pracownik firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w domu z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy Ci gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od konkretnej firmy. Olbrzymią zaletą tego wariantu pożyczkowego jest okazja do wypytania pracownika firmy o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (na przykład o jakieś zapisy w umowie). Wadą jest to, że z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania konsultanta koszt tego rodzaju usługi bywa przeważnie nieco wyższy niż w wypadku chwilówek przekazywanych online.

Pożyczki niebankowe dla osób bez pracy – Szczecin

Często bezrobotni klienci mają mniejsze szanse na uzyskanie pożyczki pozabankowej. Trzeba jednak wiedzieć, że pewna liczba parabanków decyduje się na udzielanie pożyczek pozabankowych dla niepracujących. Pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych są dostępne w kilku firmach parabankowych. W takim przypadku, żeby uzyskać pożyczkę pozabankową, nie trzeba mieć zaświadczenia o zarobkach.

Pożyczki niebankowe na dowód – Szczecin

Część parabanków zdecydowała się zmniejszyć liczbę wymaganych formalności związanych z udzielaniem swojej pożyczki. W takim przypadku nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. Do zaciągnięcia pieniędzy wystarczający jest dowód tożsamości, konto w banku oraz telefon komórkowy. Żeby uzyskać pieniądze wystarczy określić kwotę pożyczanych pieniędzy oraz pożądany okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję firmy pożyczkowej. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przekazuje pożyczkę na konto wnioskującego. Trzeba jednakże pamiętać, iż pomyślna firmy pożyczkowej zależy od zdolności kredytowej klientów. Pożyczka pozabankowa na dowód jest do uzyskania w kilku biurach pożyczkowych. Zajrzyj na witryny www biur pożyczkowych za pomocą zamieszczonych na górze strony odnośników WWW. Dzięki temu poznasz, w której firmie teraz udzielane są pożyczki od ręki.

Dane adresowe aktualnie działających firm oferujących pozabankową pożyczkę – Szczecin

Poniższa mapka wskazuje, gdzie można znaleźć miejscowe firmy posiadające w ofercie pozyczki pozabankowe w Szczecinie a także w sąsiednich miejscowościach. Najedź kursorem na czerwony znak i kliknij, aby zlokalizować adres firmy.

pożyczki pozabankowe Szczecin

Kredyty gotówkowe

Kredyty bankowe to z reguły tańszy sposób na gotówkę niż pożyczka w parabanku (możesz to ocenić samodzielnie korzystając z porównywarki kredytów gotówkowych). Co więcej niektóre banki oferują kredyt bez zaświadczeń, co powoduje, że jego zdobycie jest równie proste co w przypadku kredytu pozabankowego. Miej jednak świadomość, iż praktycznie wszystkie instytucje bankowe analizują bazy dłużników, zatem w sytuacji gdy masz dług ujawniony w BIK lub innym rejestrze dłużników, nie zdobędziesz pożyczki bankowej. Informacja o rozmieszczeniu banków i SKOKów mających w swojej ofercie gotówkowy kredyt. Najedź myszką na czerwoną kropkę i kliknij, po to, aby poznać, jaki jest adres.
kredyty Szczecin

Na jakie rzeczy zwracać uwagę wybierając najlepszą ofertę pozabankową?

W czasie procesu wyboru najkorzystniejszej dla Ciebie pozyczki pozabankowej warto sprawdzić kilka istotnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów spłaty. Po pierwsze zestawiaj oferty proponowane w kilku parabankach, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w ofercie na rynku finansowym. Po drugie obowiązkowo zweryfikuj wysokość oprocentowania rzeczywistego u poszczególnych pożyczkodawców. Oprocentowanie RRSO to jedna z najlepszych metod, żeby szybko oszacować poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać taką pożyczkę czy chwilówkę, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. Co istotne, upewnij się, czy dana firma przestrzega przepisów ustawy antylichwiarskiej z 2016 roku, która stosuje nakaz przestrzegania maksymalnego kosztu pożyczki. Przepisy te stanowią, że kwoty odsetek winny być niższe niż 10% rocznie. Dodatkowo opłata prowizyjna nie może przekraczać 25 procent kwoty plus maksymalnie 30 procent tej kwoty w skali roku (np. pożyczka 1000 zł na miesiąc to koszt 275 zł). W kolejnym kroku porównaj koszt przedłużenia zadłużenia. Często opłata za przedłużenie znacząco podraża całościowy koszt zadłużenia się. Również warto, byś wertował dostępne serwisy zajmujące się parabankami i analizował opinie o instytucji pożyczającej, która Cię interesuje. Zbyt duża ilość negatywnych dyskusji powinna podnieść Twoją nieufność.

Wystrzegaj się firm pozabankowych stosujących poniższe sposoby:

  • żądanie przedpłat,
  • obiecywanie pieniędzy na ksero dokumentu tożsamości bez dodatkowej weryfikacji (ryzyko wyłudzenia danych osobowych),
  • wymaganie skorzystania z kosztownej infolinii.

I wreszcie rób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe.

Podstawa prawna: Ustawa z 5 sierpnia 2015 o zmianie ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz niektórych innych ustaw – http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20150001357

Artykuł oznaczono tagami: ranking pożyczek, firmy pożyczkowe, KredytOK oferty bez BIK, pożyczka na raty, pożyczki ratalne, Szczecin.

Ocena czytelników:
[Liczba głosów: 2 Średnia ocena: 5]