Pożyczki Trzcińsko Zdrój

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Trzcińsku Zdroju (województwo zachodniopomorskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem sto zł, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Trzcińsku Zdroju) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Trzcińsku Zdroju. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania baz zalegających z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Trzcińska Zdroju i okolic

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to użyteczne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Jednak z powodu potrzeby zatrudnienia pracownika minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza rynku pożyczkowego dowodzi, że ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę czy też rentę. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - należy określić wartość pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Warto jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Plan rozmieszczenia biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Trzcińsko Zdrój i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na wybrane miejsce, aby sprawdzić dane adresowe placówek. W razie konieczności można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać opinie napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Trzcińsku Zdroju i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania należy poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś ocenić parę kluczowych spraw, odnoszących się do kosztów takich produktów.

W pierwszej kolejności porównaj jak najwięcej prezentowanych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Po drugie oszacuj wielkość stóp procentowych. Stopa RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Trzcińsko Zdrój, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszt prolongowania zadłużenia. Często opóźnienie spłaty bardzo powiększa sumaryczny koszt zadłużenia się.

Nadto dobrze, abyś przeglądał fora dyskusyjne traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca liczba niekorzystnych dyskusji musi zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: postępuj tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki raport pobrać bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż opublikowane tutaj dane pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.