O nas

Serwis Chwilowa Pożyczka specjalizuje się w usługach finansowych dostępnych na rynku pozabankowym. Nasze zestawienia przeznaczone są dla osób o zróżnicowanej sytuacji finansowej. Witryna powstała w 2015 roku na bazie wzrastającej popularności tego rodzaju usług finansowych realizowanych przez instytucje działające na naszym rynku. W szczególności prezentujemy w niej usługi pożyczkowe w formie zestawień mających pomóc w podjęciu właściwej decyzji o wyborze finansowania odpowiadającego potrzebom klienta. Ponadto publikujemy tu przydatne mapy, za pomocą których można sprawdzić adresy placówek pożyczkowych w poszczególnych miastach. Aby pomóc w świadomym podjęciu właściwej decyzji w naszych poradnikach omawiamy także parametry poszczególnych wariantów finansowania. Zwracamy także uwagę na to, jak bezpiecznie wybrać odpowiednia instytucję pożyczkową. Dopełnieniem informacji jest wnikliwa charakterystyka poszczególnych typów produktów finansowych oraz porady dotyczące tego, na co szczególnie zwracać uwagę w trakcie podejmowania decyzji o wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania.

Naszą misją jest pomoc w uzyskaniu odpowiedniej usługi finansowej. Ogromne zapotrzebowanie na usługi pozabankowe spowodowało pojawienie się kilkuset różnych podmiotów pożyczkowych, które często zmieniają warunki świadczenia usług. W związku z tym kładziemy szczególny nacisk na to, aby informacje były na bieżąco aktualizowane i uzupełniane.

Mamy nadzieję, że z pomocą naszej strony uda się Państwu uzyskać możliwie jak najwięcej informacji, dzięki którym łatwiejszy będzie wybór godnego zaufania pożyczkodawcy.