O nas

Chwilowapozyczka to strona internetowa poświęcona problematyce rynku pożyczek pozabankowych, które w ostatnich latach przeżywają prawdziwy rozkwit. Witryna powstała w 2015 roku na bazie wzrastającej popularności tego rodzaju usług finansowych realizowanych przez firmy pozabankowe.

Misją serwisu chwilowapozyczka jest prezentowanie czytelnikom możliwie jak najdokładniejszych i najbardziej aktualnych informacji dotyczących instytucji finansowych oferujących pozabankowe pożyczki, w tym także tzw. chwilówki. W szczególności witryna zawiera publikacje prezentujące adresy firm pożyczkowych w poszczególnych miastach. W przypadku dużych aglomeracji zdecydowaliśmy się na podział zidentyfikowanych instytucji finansowych na podmioty udzielających w szczególności pożyczek:
bez BIK, na dowód, krótkoterminowych jak również dla zadłużonych.

Dodatkowym celem funkcjonowania portalu chwilowapozyczka jest prezentacja firm oferujących je online.

Ogromne zapotrzebowanie na usługi pozabankowe spowodowało pojawienie się kilkuset różnych podmiotów gospodarczych udzielających pożyczek, które często zmieniają swoją ofertę, w tym warunki ich udzielania. Kładziemy szczególny nacisk na to, aby informacje były jak najbardziej aktualne. Zwracamy także uwagę na to, jak bezpiecznie wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz na co uważać, wybierając uczciwą i rzetelnie działającą firmę pożyczkową.

Copy link
Powered by Social Snap