O nas

Serwis chwilowapozyczka.pl specjalizuje się w usługach finansowych dostępnych na rynku pozabankowym. W naszej ofercie znajdują się pożyczki udzielane klientom o zróżnicowanej sytuacji finansowej. Witryna powstała w 2015 roku na bazie wzrastającej popularności tego rodzaju usług finansowych realizowanych przez instytucje działające na naszym rynku. W szczególności prezentujemy w niej naszą ofertę w formie zestawień mających pomóc w podjęciu właściwej decyzji o wyborze finansowania odpowiadającego potrzebom klienta. Ponadto publikujemy tu przydatne mapy, za pomocą których można sprawdzić lokalizację placówek pożyczkowych w poszczególnych miastach. Aby pomóc w świadomym podjęciu właściwej decyzji w naszych poradnikach omawiamy także zalety poszczególnych wariantów finansowania. Zwracamy także uwagę na to, jak bezpiecznie wybrać najkorzystniejszą propozycję. Dopełnieniem informacji jest wnikliwa charakterystyka poszczególnych typów produktów finansowych oraz porady dotyczące tego, na co szczególnie zwracać uwagę w trakcie podejmowania decyzji o wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania.

Naszą misją jest pomoc czytelnikom w uzyskaniu odpowiedniej pomocy finansowej. Ogromne zapotrzebowanie na usługi pozabankowe spowodowało pojawienie się kilkuset różnych podmiotów pożyczkowych, które często zmieniają swoją ofertę, w tym warunki ich udzielania. W związku z tym kładziemy szczególny nacisk na to, aby informacje były na bieżąco aktualizowane i uzupełniane.

Mamy nadzieję, że z pomocą naszej strony uda się Państwu uzyskać możliwie jak najwięcej informacji, dzięki którym łatwiejszy będzie wybór najlepszego pożyczkodawcy.