Pożyczki Łosice

W poniższym opracowaniu serwisu chwilowapozyczka.pl zamieszczono porównanie zasługujących na uwagę firm finansowych udzielających pożyczek w Łosicach (mazowieckie) oraz w okolicznych miejscowościach.

Dostępne są tu dane odnoszące się do najmniejszej i najwyższej kwoty pieniężnej, najkrótszego i maksymalnego okresu trwania spłaty długu, dostępności usług darmowo oraz pełne informacje o weryfikacji KRD i biku.

Oferty najlepszych pożyczek dostępnych przez internet i udzielanych w domu klienta w Łosicach

W dokonaniu najlepszego wyboru może Ci pomóc przedstawione tabelarycznie porównanie. Widnieją tu pożyczki dostępne zarówno online, jak i udzielane w domu klienta w Łosicach i okolicach. Aktualizacja: 17 września 2022.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert

Szukasz innej oferty?
Jaką propozycję najlepiej obecnie wybrać? Dobrze jest zainteresować się taką, która odznacza się dobrymi parametrami oprocentowania rzeczywistego. W chwili obecnej najtańsze są oferty Finbo, Vivus, Kuki, Szybka Gotówka. Charakteryzują się najlepszymi na rynku warunkami dla nowych klientów RRSO równym 0%. W Kuki, Szybkiej Gotówce oraz Finbo aktualnie bezpłatnie oferują oni do 5.000 złotych na trzydzieści dni. W Vivusie klienci otrzymają 3000 złotych bez prowizji i odsetek, na oddanie których jest 61 dni. W Pożyczce Plus aktualnie przyznają nowo przybyłym pożyczkobiorcom promocyjne 3000 PLN, przy czym na oddanie pieniędzy mają 30 dni. Wonga za darmo przyzna Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. Natomiast jeśli chodzi o oferty ratalne, ciekawie wygląda propozycja firmy Wonga, gdzie dostępnych jest do 20000 złotych na okres 48 miesięcy z rzeczywistym oprocentowaniem=21,99%. Dobrze, żebyś sprawdził także ofertę Smartney, ponieważ aktualnie RRSO zaczyna się tam od 21,74% procent. Z kolei u Providenta można skorzystać z kwoty 20000 PLN w czterdziestu ośmiu ratach, a RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,47%.

Aby uzyskać pieniądze we wskazanych firmach, w typowej sytuacji wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Będziesz ponadto potrzebował aktywnego numeru telefonu.

Plan rozmieszczenia placówek w Łosicach (mazowieckie)

Poniższa mapa pomoże Ci w znalezieniu pożyczek dostępnych w Łosicach a także w okolicznych miejscowościach.

Kliknij na punkt lokalizacyjny, żeby wyświetlić dane adresowe. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wchodząc na biuro, w niektórych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez konsumentów.
Pożyczka dostępna w placówce w Łosicach i okolicach.

Kto obecnie nie przeprowadza weryfikacji BIK?

Masz złą historię kredytową? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony lub nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania BIK. Taka usługa, jak pomoc zadłużonym, proponowana jest w parabankach, które postanowiły nie badać baz zalegających z płatnościami. Pożyczkę z pominięciem weryfikacji biku możesz znaleźć w tego typu firmach, jak na przykład „Pożyczka Plus” i „Smart Pożyczka”. Jeżeli jesteś osobą zadłużoną, która widnieje w tej bazie, to możesz rozważyć dodatkowo skorzystanie z pożyczek w tego rodzaju firmach, jak Bocian i Mikroratka. Wspomniane instytucje informują, że taktują takich klientów indywidualnie. Jeśli masz długi i żaden bank nie chce pożyczyć Ci pieniędzy, to warto, abyś przejrzał znajdujące się tutaj najlepsze oferty dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdziesz informacje na temat sprawdzania rejestrów kredytobiorców przez poszczególne instytucje. Na zielono zaznaczone są firmy, w których możesz pożyczyć pieniądze bez sprawdzania BIK.
L.p.FirmaBez weryfikacji w BIKBez KRDBez sprawdzania BIKBez sprawdzania ERIF
1AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
2Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
3Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
4Hapi
NIE
NIE

NIE
NIE
5KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
6Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
7Lendon
TAK

weryfikacja w tym rejestrze odbywa się tylko w wybranych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej firmy pożyczkowe posługują się Instantorem
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
8LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
9MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
10Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
11Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
12Plus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
13Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
14Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
15Smart
NIE
NIE
NIE
NIE
16Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
17Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Zamów pieniądze do domu

Potrzebne Ci pieniądze z dostawą bezpośrednio do Ciebie? W paru znajdujących się tutaj biurach znajdziesz pożyczkę do domu na dobrych warunkach.W większości przypadków dowóz gotówki klientowi to przyjazny pożyczkobiorcom sposób finansowania. Niewątpliwie tego typu ułatwienie jest bardzo wygodne w przypadku osób starszych. Czasem wniosek pożyczkowy możesz wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy przyjedzie do domu z wnioskowaną kwotą. Po podpisaniu umowy da Ci gotówkę. Co więcej w wielu wypadkach pracownik firmy pożyczkowej będzie odbierał raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od konkretnej firmy. Niewątpliwą zaletą opisanego wariantu finansowania jest sposobność podpytania przedstawiciela handlowego o szczegóły przed podpisaniem umowy pożyczkowej (przykładowo o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z drugiej jednak strony z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika wydatek poniesiony z tytułu takiego typu finansowania bywa nieco wyższy aniżeli w przypadku środków pieniężnych przelewanych droga internetową. Pożyczkę można otrzymać do domu w Łosicach w takich znajdujących się tutaj instytucjach, jak Mikroratka i Bocian.

W tym pierwszym przypadku możesz pożyczyć do 5 tysięcy złotych przy czym spłata rozłożona jest na 35, 52, 62 lub 104 tygodnie. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi od 99,59%. W przypadku drugiej z instytucji będziemy w stanie uzyskać 2000 PLN, a spłata rozłożona jest na 35, 44 albo 52 tygodnie. RRSO jest na poziomie 178%.

Dodajmy, że legendarny potentat pożyczania ”domowego”, którym jest Provident, mimo rozwijania w chwili obecnej usług pozabankowych przez internet, również może dostarczyć pieniądze w taki sposób. W ramach oferty „Płatność tygodniowa z obsługą domową” pożyczy Ci on od 300 do 15000 PLN. Spłatę można rozłożyć na 30-104 raty uiszczane raz w tygodniu. Oprocentowanie rzeczywiste waha się od 118,15% do 339,39% (im wyższa kwota i liczba rat, tym jest ono niższe). Żeby skorzystać z tej usługi należy złożyć wypełniony wniosek celem określenia dnia dojazdu reprezentanta firmy. Przywiezie Ci ustaloną kwotę a później cotygodniowo będzie odbierał jedną ratę.

U kogo możesz pożyczyć pieniądze na krótki termin?

Szukasz ofert krótkoterminowych? W zaprezentowanym poniżej zestawieniu znajdują się instytucje, które oferują chwilówkę zarówno jedynie na dokument tożsamości, czy z ominięciem korzystania z BIK i innych rejestrów zbierających informacje o dłużnikach. Warto wnioskować o taką usługę, jeżeli chcesz potrzebne Ci pieniądze jak najszybciej przy minimum formalności. Do ich zalet zalicza się uproszczenie procedury ich uzyskania. Z pewnością do plusów zaliczyć możemy także bardzo korzystne stawki oprocentowania ofert promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku firmach pożyczkowych nowi klienci mogą pożyczyć pieniądze za darmo. W typowych przypadkach mogą oni pożyczyć ją nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najważniejszą wadą jest z kolei wysokie oprocentowanie rzeczywiste w przypadku standardowej oferty. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 złotych, podczas gdy jest większa niż 10 000 złotych. Przeważnie na spłatę mamy jeden miesiąc. Znajdziesz tu jednak również takie biura, które umożliwią Ci pożyczenie pieniędzy na dłuższy okres – nawet do 61 dni (np. Szybka Gotówka). Będzie mogła być ona zaoferowana wszystkim osobom pełnoletnim. Najniższy wiek osoby pożyczającej musi przekraczać 18 lat (takich parabanków istnieje jednak na rynku raptem kilka). Poniższa tabela przedstawia zestawienie najlepszych chwilówek wraz z ich charakterystyką.

Firmaza pierwszym razem pożyczyszTyle otrzymasz kolejnym razemOkres spłatyWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

LoanMe

1000 zł

1000 zł

42 dni

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SmartPozyczka

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

PozyczkaPlus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

LewPozyczka

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku oferty ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla oferty ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Oferty od ręki

Jest to usługa finansowa poszukiwana jeśli chodzi o klientów parabanków. Pewna grupa parabanków zdecydowała się ograniczyć zakres formalności dotyczących przyznawania szybkich gotówek. Klienci nie muszą przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę czy dochody z renty. Celem zaciągnięcia kredytu wystarcza dowód osobisty, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. Żeby złożyć wniosek należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy i okres spłaty pieniędzy. Następnie musimy wypełnić wniosek oraz oczekiwać na odpowiedź parabanku. W przypadku pozytywnej decyzji, parabank przekazuje pożyczane środki na konto bankowe wnioskującego. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkę na dowód można uzyskać w Miloan, Vivus, Wonga. Wejdź na serwisy firm chwilówkowych za pomocą zawartych wyżej odnośników WWW. W ten sposób rozeznasz się, w jakich parabankach teraz możesz ją uzyskać za darmo. Niepracujący również mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna część firm decyduje się na pomoc osobom bez zatrudnienia. W tego rodzaju internetowych firmach, jak Vivus, Lendon i Extraportfel dostaniesz gotówkę jako bezrobotny. Powoduje to, że, aby mieć szanse na kredyt, nie musisz posiadać zaświadczenia o osiąganych zarobkach od pracodawcy. Natomiast pożądane jest, abyś posiadał dochody pochodzące z umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Masz szansę również wziąć ją w oparciu o dochody z 500+.

Blaski i cienie niebankowego finansowania

Podobnie jak inne usługi finansowe, udzielanie pożyczek ma swoje blaski i cienie. Wypada posiadać zatem świadomość korzyści, jak i niedogodności płynących z ich otrzymania. Podstawową zaletą takich rozwiązań jest błyskawiczne procedowanie wniosku. Ich uzyskanie jest zdecydowanie szybsze w stosunku do kredytu gotówkowego w bankach. Dodatkowo zdecydowanie łatwiej można je pożyczyć w porównaniu z kredytami bankowymi. Po części jest to rezultatem kolejnej zalety – ograniczenia formalności wymaganych przez firmy pozabankowe. Można z nich także relatywnie łatwo skorzystać nie wychodząc z domu, przynajmniej jeśli chodzi o instytucje pożyczające online, które przelewają pieniądze na konto. W części firm można uniknąć opłat administracyjnych, dzięki czemu koszt spłaty znacząco mniejszy niż w w porównaniu do produktów bankowych. Ważnym plusem jest szeroki zakres wiekowy konsumentów. Może o nie się starać nawet osoba 18-letnia, ale także emeryt. Co więcej w części instytucji udzielane są one bez przeglądania BIKu albo innych rejestrów. Ważną korzyścią może być także względnie wysoka akceptowalność, jeśli porównamy je usługami bankowymi.

Należy mieć świadomość, że, takie usługi pozabankowe mają też swoje minusy. Kluczową jest relatywnie wysoki koszt, o ile nie korzystamy z korzystnych cenowo promocji. RRSO może osiągać ponad 1900%. To sporo, tym bardziej, że instytucje bankowe pożyczają z RRSO rzędu 10-15%. Co więcej, jeżeli będziemy chcieli przesunąć termin spłaty na późniejszy, w takim przypadku kredytodawca może na nas nałożyć specjalną prowizję z tego tytułu. Ponadto, jeżeli chcemy otrzymać wyższą kwotę, niektórzy pożyczkodawcy mogą oczekiwać dodatkowego zabezpieczenia.

Parę końcowych sugestii

Decyzję o skorzystaniu z usług odpowiedniej instytucji pożyczającej w placówce czy online należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś zweryfikować parę ważnych spraw, dotyczących kosztów spłaty.

Po pierwsze oceniaj ofertę dostępne w co najmniej kilku instytucjach, ze względu na to że za sprawą tego najpełniej uzyskasz orientację w ofertach w kraju.

Następnie koniecznie oceń wysokość stóp procentowych u poszczególnych pożyczkodawców. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszt danej oferty. Pamiętaj, aby wybrać ofertę instytucji, która ma jak najniższy poziom opłat. W szczególności zweryfikuj, czy dany parabank przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ od dnia 8 września 2022 stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej opłata prowizyjna winna nie przekraczać 25 procent wnioskowanej kwoty plus trzydzieści procent pożyczonej kwoty w skali rocznej (na przykład pożyczenie 5000 złotych na 30 dni może kosztować 1375 złotych). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty finansowania oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz otrzymać gotówkę, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę znacząco podraża całościowy koszt.

Nadto pożądane jest, abyś analizował portale internetowe poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Znajdziesz je w takich serwisach, jak czerwona-skarbonka.pl, pozyczkaportal.pl i forum-kredytowe.pl. Duża liczba krytycznych ocen musi podwyższyć Twoją nieufność.

Po piąte rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na otrzymanie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument otrzymać darmowo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyższe wskazówki pomogą Ci w znalezieniu najlepszej firmy, w której można uzyskać wsparcie finansowe.

Jak pożyczyć bezpiecznie?

Złożenie wniosku do odpowiedniej firmy działającej stacjonarnie czy online najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś sprawdzić kilka zasadniczych kwestii, które odnoszą się do kosztów takich produktów. W pierwszym rzędzie poznaj ofertę dostępne w różnych instytucjach, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w propozycjach dostępnych na rynku tych produktów. To nie wszystko bezwzględnie poznaj wielkość R.R.S.O. w różnych instytucjach. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać ofertę instytucji, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie sprawdź, czy interesująca Cię firma przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ od dnia 8 września 2022 stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo prowizja nie powinna przekroczyć 25 proc. pożyczanej kwoty pieniężnej oraz maksymalnie 30 proc. pożyczonej kwoty rocznie (przykładowo pożyczenie 1000 zł na miesiąc generuje koszt prowizji rzędu 550 PLN). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty finansowania oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali jednego roku. Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz dostać gotówkę, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov. W dalszej kolejności sprawdź koszt przedłużenia spłaty. Często przedłużenie znacząco powiększa sumaryczny koszt. Nadto warto, abyś odwiedzał strony internetowe traktujące o usługach pozabankowych i śledził opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Znajdziesz je w takich serwisach, jak czerwona-skarbonka.pl, pozyczkaportal.pl i forum-kredytowe.pl. Duża liczba krytycznych dyskusji powinna zwiększyć szczególną nieufność. I wreszcie postępuj tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na otrzymanie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport w witrynie BIK. Raz na pół roku będziesz w stanie go dostać zupełnie za darmo. I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz. Mamy nadzieję, iż opublikowane tutaj informacje będą pomocne w znalezieniu najlepszej firmy, w której będziesz w stanie otrzymać wsparcie finansowe.
Copy link
Powered by Social Snap