Pożyczki Augustów

Niniejszy artykuł przedstawia informacje o tym, gdzie możemy otrzymać ekspresowe wsparcie finansowe na terenie Augustowa (powiat augustowski, podlaskie) oraz okolicznych lokalizacjach. Zamieszczamy tu informacje dotyczące minimalnej i największej kwoty gotówki, najkrótszego i najwyższego czasu trwania spłaty zobowiązania, możliwego uzyskania gotówki za darmo.

Pożyczkodawcy świadczący w Augustowie usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższym zestawieniem. Znajdziesz tutaj zestawienie najtańszych biur realizujących usługi finansowe udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Augustowie i okolicach. Data ostatniej zmiany: 4 sierpnia 2022.

Przeanalizuj szczegółowe parametry zaprezentowanych poniżej ofert, aby dowiedzieć się, w której instytucji możesz otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najkorzystniejsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Warto udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Niedroga szybka pożyczka dostępna jest w firmach Wonga, Kuki oraz Vivus. Wszystkie te przedsiębiorstwa dla osób pożyczających po raz pierwszy przygotowały oferty z z zerowym RRSO. Vivus Finance jest w stanie Ci pożyczyć bez prowizji oraz odsetek w kwocie do 3.000 PLN na okres dwóch miesięcy. Wonga za darmo przyzna Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus aktualnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Natomiast jeśli chodzi o oferty ratalne, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz pożyczyć nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, żebyś przejrzał również ofertę firmy Smartney, ponieważ aktualnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych firmach, w typowym przypadku wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie również aktywny numer telefonu w celu komunikowania się z kredytodawcą.

Umiejscowienie augustowskich firm finansowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Augustów i okolicach. Wprowadź kursor na czerwony znak i kliknij, aby poznać, jaki jest adres firmy pożyczkowej.

Firmy pożyczkowe w Augustowie

Oferta firm pożyczających bez sprawdzania BIK

Jeśli jesteś zadłużony i nie chcesz, aby weryfikowano Cię w BIK, to w paru instytucjach finansowych możesz zwrócić się o wsparcie finansowe. Jest to typ wsparcia pieniężnego, bardzo poszukiwany, jeżeli posiadasz zaległości w spłacie kredytów. Takiego rodzaju pomoc pieniężna, proponowana jest w parabankach, które zdecydowały się nie konsultować baz zalegających z długami. Jednakże pewna grupa parabanków proponuje wsparcie pieniężne osobom zadłużonym. Jeżeli potrzebna Ci pożyczka bez BIK, to możesz ją otrzymać online w znajdujących się tu instytucjach: PozyczkaPlus (firma na swojej stronie informuje, iż nie weryfikuje tego rejestru), Bocian (instytucja ta co prawda weryfikuje ten rejestr, ale informuje, klienci zadłużeni obecni w tym rejestrze mają szansę ją dostać), Lendon (rejestr sprawdzany jest w niektórych jedynie sytuacjach), Extraportfel (wykaz ten sprawdzany jest w przypadku niektórych klientów). Pamiętaj jednak, że instytucje pożyczkowe konsultują różne bazy danych – także KRD, ERIF i BIG. Tabela znajdująca się poniżej przedstawia zestawienie biur pożyczkowych, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez sprawdzania BIKBez KRDBez BIKBez sprawdzania ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
Lendon
TAK

sprawdzanie w tym rejestrze odbywa się jedynie w niektórych przypadkach. Przeważnie do celów analizy zdolności kredytowej używa się Instantora
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Generalnie pożyczki w domu klienta w Augustowie udzielane są po wcześniejszym złożeniu wniosku online lub zatelefonowaniu do firmy pozabankowej. Dowóz gotówki do domu klienta to relatywnie wygodny tryb pozyskiwania gotówki. Niewątpliwie takie podejście jest stosunkowo wygodne w przypadku terenów wiejskich. Czasem wniosek można wypełnić przez internet bez wychodzenia z domu. W ustalonym czasie pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do domu. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik biura pożyczkowego będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać raty co miesiąc lub co tydzień, w zależności od instytucji. Oczywistym plusem powyższego rozwiązania może być okazja podpytania pracownika firmy o szczegółowe warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (np. o konkretne określenia w regulaminie czy umowie). Z drugiej jednak strony z racji konieczności wynagradzania konsultanta wydatek poniesiony z tytułu tego rodzaju usługi jest z reguły nieco wyższy niż koszt środków pieniężnych przekazywanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w takich biurach, jak Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Obecnie obowiązujące niewielkie warunki pożyczania są dowodem na to, że zaciągnąć pożyczkę pozabankową może praktycznie każdy pełnoletni. Minimalny wiek kredytobiorcy musi przekraczać 18 lat (tego typu parabanków pojawiło się jednak na rynku pożyczkowym raptem około 20 – dominująca ich liczba honoruje wiek 20 lat), a najwyższy wiek w większości przypadków wynosi siedemdziesiąt lat. Znaleźć można nawet parabanki pożyczające klientom w wieku przekraczającym 80 lat. Tego rodzaju szybką gotówkę od 18 lat uzyskasz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
ProfiCredit

18

80

CreditStar

18

100

SolCredit

18

80

Bocian

18

74

Mikrokasa

18

75

NetGotówka

18

100

Ekassa

18

100

Solven

18

75

AleGotówka

18

75

Chwilówkomat

18

75

Superrata

18

80

Provema

18

100

Kredyt1000

18

70

Banknot

18

70

Superkasa

18

100

Freezl

18

100

Wonga

18

100

Hapi

18

100

Monedo Now

18

100

Polożyczka

18

100

Oferty dla osób bezrobotnych

Osoby pozbawione pracy również mogą pożyczyć pieniądze. Trzeba wiedzieć, że pewna grupa biur kredytowych pozwala na pomoc finansową osobom niepracującym. Relatywnie niedrogą pożyczkę dla bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W powyższych firmach, aby otrzymać kredyt, nie potrzeba zaświadczeń o zarobkach od pracodawcy. Abyś dostał pieniądze wystarczy, że będziesz miał dochody z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Możesz także pożyczyć pieniądze na 500+.

Otrzymaj ekspresową gotówkę na dowód od ręki

Jest to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów firm pożyczkowych. Pewna liczba parabanków ograniczyła zakres wymaganych formalności dotyczących przyznawania pomocy finansowej. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę albo dochody z renty. W celu uzyskania kredytu wystarcza sam dowód osobisty, konto osobiste i numer telefonu komórkowego.

Żeby dostać kredyt trzeba wybrać wartość wnioskowanej gotówki oraz okres spłaty długu. Następnie musimy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przelewa pieniądze na konto pożyczkobiorcy. Musisz jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja pożyczkowa często zależy od zdolności kredytowej klientów.

Za sprawą takich instytucji, jak Extraportfel, Netcredit, Vivus, Kuki, Wonga, Finbo czy Lendon możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód relatywnie szybko.

Wejdź na strony biur kredytowych za pośrednictwem opublikowanych na górze odnośników WWW.

W taki sposób zorientujesz się, w której instytucji w tym momencie możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Złożenie wniosku do odpowiedniej instytucji finansowej warto najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać tanią pożyczkę pozabankową, to powinieneś sprawdzić parę istotnych rzeczy, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie oceniaj ofertę proponowane w co najmniej kilku instytucjach, ponieważ za sprawą tego lepiej zorientujesz się w propozycjach dostępnych na całym rynku.

Dalej: obowiązkowo oblicz wysokość oprocentowania w poszczególnych firmach. RRSO to jeden z najlepszych sposobów, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Postaraj się wybrać ofertę instytucji, która posiada jak najniższy poziom kosztów. W szczególności sprawdź, czy dany parabank przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że kwoty odsetek winny być niższe od 10 proc. w skali roku. Ponadto prowizja pożyczkowa nie mogła przekraczać 25% kwoty oraz maksymalnie 30 proc. tej kwoty w skali roku (np. pożyczenie 3000 złotych na 30 dni może kosztować do 825 złotych). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty kredytowania oraz 6% wysokości otrzymanych środków w skali jednego roku.

Najlepiej jest poszukać pożyczki u sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś dostać gotówkę, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty przedłużenia długu. Z reguły opłata za przedłużenie mocno powiększa całkowity koszt.

Nadto dobrze, abyś studiował fora internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i analizował opinie o firmie pożyczkowej, w której chcesz otrzymać pożyczkę. Przeważająca liczba krytycznych dyskusji winna podwyższyć szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: zrób tak, aby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na uzyskanie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go dostać za darmo.

I pamiętaj: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyżej opublikowane wytyczne pomogą Ci znaleźć firmy w Augustowie, w których można dostać pożyczkę niedrogo.

Copy link
Powered by Social Snap