Pożyczki Cieszyn

W poniższym opracowaniu przedstawiamy biura pożyczkowe, w których możemy otrzymać błyskawiczną pomoc finansową na terenie Cieszyna (śląskie) a także sąsiednich miastach. Znajdziesz tu informacje dotyczące najniższej i najwyższej kwoty pieniężnej, najkrótszego i najwyższego okresu spłaty zadłużenia, możliwości uzyskania pieniędzy gratis.

Pożyczkodawcy świadczący w Cieszynie usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Aby dokonać najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższym zestawieniem. Znajdziesz tutaj porównanie najtańszych instytucji finansowych udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Cieszynie i okolicach. Data aktualizacji: 4 sierpnia 2022.

Sprawdź dokładne warunki poniższych ofert, aby dowiedzieć się, w której instytucji pozabankowej możesz otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najlepsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Powinieneś udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Korzystna ekspresowa gotówka oferowana jest w Kuki, Wonga i Vivus. Wspomniane powyżej biura dla nowych pożyczkobiorców przygotowały ofertę z zerowym oprocentowaniem rzeczywistym. Vivus Finance może Ci pożyczyć bez prowizji oraz odsetek w wysokości 3000 złotych na 2 miesiące. Wonga za darmo zaoferuje Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus aktualnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Z kolei jeśli chodzi o oferty ratalne, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz pożyczyć nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, abyś przejrzał również ofertę firmy Smartney, ponieważ obecnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych firmach, w typowym przypadku wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Będziesz również potrzebował telefonu.

Położenie cieszyńskich placówek pożyczkowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Cieszyn i okolicach. Najedź kursorem na czerwoną kropkę i kliknij, żeby poznać adres firmy pożyczkowej.

Firmy pożyczkowe w Cieszynie

Oferty instytucji pożyczających bez weryfikacji w bazach

Jeśli zaliczasz się do osób zadłużonych i nie chciałbyś, aby sprawdzano Cię w BIK, to w paru podmiotach pozabankowych masz szansę otrzymać pomoc. To typ wsparcia finansowego, szczególnie poszukiwany, w wypadku, gdy posiadasz zaległości w spłacie zobowiązań pożyczkowych. Takiego rodzaju pomoc finansowa, proponowana jest przez parabanki, które zdecydowały się nie monitorować baz danych finansowo zadłużonych. Z drugiej strony niewielka część firm ma w ofercie pomoc osobom zadłużonym. Jeśli potrzebujesz pożyczki bez BIK, to możesz ją uzyskać online w następujących firmach: PozyczkaPlus (firma na swojej witrynie internetowej deklaruje, że nie przeprowadza weryfikacji w tej bazie), Bocian (co prawda firma weryfikuje ten rejestr, ale informuje, że osoby zadłużone wykazane w tej bazie mają możliwość ją otrzymać), Lendon (rejestr sprawdzany jest w wybranych jedynie sytuacjach), Extraportfel (wykaz ten sprawdzany jest w cześci przypadków). Pamiętaj jednak, że firmy pożyczkowe badają przeróżne rejestry zadłużonych – także ERIF czy KRD. Przeanalizuj porównanie instytucji, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez sprawdzania bikuBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIKBez sprawdzania ERIF
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
Lendon
TAK

weryfikacja w tej bazie odbywa się jedynie w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do celów analizy zdolności finansowej stosuje się system Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Generalnie pożyczki w domu klienta w Cieszynie udzielane są po uprzednim złożeniu wniosku przez internet lub zadzwonieniu do pożyczkodawcy. Dowóz gotówki do domu to dogodny wariant pozyskiwania pieniędzy. Niewątpliwie tego typu wsparcie jest użyteczne w przypadku wsi. Czasami wniosek można wysłać przez internet bez wychodzenia z domu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w domu. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże Ci pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach przedstawiciel firmy będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od konkretnej firmy. Wielką zaletą powyższego rozwiązania jest możliwość wypytania konsultanta o szczegółowe warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Z drugiej jednak strony z powodu potrzeby zatrudnienia przedstawiciela wydatek dotyczący takiego typu finansowania bywa nieco wyższy niż w przypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w firmach Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Obecnie obowiązujące niewielkie wymagania wiekowe w firmach pożyczkowych sprawiają, iż uzyskać pożyczkę pozabankową może niemal każda pełnoletnia osoba. Najniższy próg wiekowy osoby pożyczającej musi przekraczać osiemnaście lat (tego typu biur pożyczkowych pojawiło się jednak na rynku pożyczkowym ledwie około 20 – zdecydowana większość wymaga przekroczenia 20 lat), a najwyższy wiek przeważnie przekracza 70-75 lat. Bywają również parabanki pożyczające klientom w wieku 85 lat. Tego typu szybką gotówkę od osiemnastu lat weźmiesz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Ekassa

18

100

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

ProfiCredit

18

80

Freezl

18

100

Bocian

18

74

Hapi

18

100

Solven

18

75

NetGotówka

18

100

AleGotówka

18

75

Monedo Now

18

100

SolCredit

18

80

Kredyt1000

18

70

Wonga

18

100

Superrata

18

80

Provema

18

100

Superkasa

18

100

Banknot

18

70

Polożyczka

18

100

Mikrokasa

18

75

Oferty dla osób bezrobotnych

Niepracujący także mogą pożyczyć pieniądze. Warto pamiętać, że część firm pożyczkowych zezwala na pomoc osobom bez zatrudnienia. Relatywnie niedrogą pomoc dla bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W tej sytuacji, aby zaciągnąć kredyt, nie ma potrzeby posiadania zaświadczenia o osiąganych dochodach od pracodawcy. Aby pożyczyć pieniądze wystarczy, że będziesz czerpał dochody z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Masz możliwość także pożyczyć pieniądze na 500+.

Uzyskaj ekspresową gotówkę na dowód

Jest to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów firm pożyczkowych. Część firm zmniejszyła zakres wymagań związanych z udzielaniem pomocy finansowej. Pożyczkobiorca nie potrzebuje przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. Celem uzyskania kredytu wystarcza dowód tożsamości, konto w banku i dodatkowo telefon komórkowy.

Żeby uzyskać kredyt trzeba wybrać wartość wnioskowanych środków oraz pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie musimy wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na odpowiedź parabanku. W przypadku pozytywnej decyzji, parabank przelewa pieniądze na konto wnioskującego. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

W takich firmach, jak Vivus, NetCredit, Kuki, Lendon, Wonga, Finbo i Extraportfel możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód bardzo tanio.

Sprawdź strony www biur pożyczkowych za pomocą zawartych wyżej linków WWW.

W taki sposób dowiesz się, w jakich firmach w tym momencie możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Złożenie wniosku do właściwej instytucji pożyczkowej warto najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Jeśli potrzebujesz taniej pożyczki pozabankowej, to powinieneś sprawdzić kilka arcyważnych kwestii, które dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównaj oferty proponowane w różnych instytucjach finansowych, ze względu na to że dzięki temu pełniej uzyskasz orientację w ofercie w kraju.

Następnie zweryfikuj jaki jest poziom R.R.S.O. w różnych parabankach. R.R.S.O. to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów danej oferty. Staraj się wybrać ofertę instytucji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności upewnij się, czy dana firma stosuje się do zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że kwoty odsetek nie mogą być wyższe niż 10 proc. w skali roku. Dodatkowo opłata prowizyjna winna nie przekraczać 25 procent pożyczanej kwoty pieniężnej plus maksymalnie 30 proc. tej kwoty rocznie (przykład: pożyczenie 2000 zł na 30 dni może maksymalnie kosztować 550 zł). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczanych środków oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najbezpieczniej będzie poszukać pożyczki u sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz dostać gotówkę, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty prolongaty zadłużenia. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty mocno powiększa sumaryczny koszt zadłużenia się.

Również dobrym rozwiązaniem jest, żebyś analizował fachowe strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji kredytowej, której usługi rozważasz. Duża ilość nieprzychylnych dyskusji winna podnieść Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: zrób tak, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na uzyskanie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie go dostać bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: uważnie czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej opublikowane porady pomogą Ci znaleźć firmy w Cieszynie, w których można dostać pożyczkę niedrogo.

Copy link
Powered by Social Snap