Pożyczki Jędrzejów

Niniejszy artykuł przedstawia informacje o tym, gdzie dostępne są szybkie pożyczki w Jędrzejowie (świętokrzyskie) oraz bliskiej okolicy. Zamieszczamy tu informacje o tym, u kogo można je otrzymać na dowód, bez BIK, na raty, w tym analizy dotyczące najmniejszej i najwyższej kwoty pieniędzy, minimalnego i najdłuższego czasu trwania spłaty zadłużenia, możliwego otrzymania gotówki za darmo.

Gdzie w Jędrzejowie oferują szybkie pożyczki?

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższą tabelą. Opublikowaliśmy tu analizę najtańszych biur realizujących usługi finansowe udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Jędrzejowie i okolicach. Data ostatniej modyfikacji: 23 czerwca 2022.

Popatrz na szczegółowe warunki poniższych ofert, żeby zobaczyć, w której firmie pozabankowej możesz otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najkorzystniejsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Powinieneś udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Niedroga błyskawiczna pożyczka oferowana jest w Wonga, Kuki oraz Vivus. Powyżsi pożyczkodawcy dla osób pożyczających po raz pierwszy przygotowały oferty z z RRSO na poziomie zera procent. Vivus może Ci pożyczyć za darmo w kwocie 3.000 PLN na 2 miesiące. Wonga za darmo zaoferuje Ci do 1000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 30 dni. PozyczkaPlus obecnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Z kolei w przypadku ofert ratalnych, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz otrzymać nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, abyś przyjrzał się bliżej ofercie firmy Smartney, ponieważ obecnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych instytucjach, zasadniczo wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie także telefon w celu komunikacji z pożyczkodawcą.

Lokalizacja jędrzejowskich firm finansowych

Z pomocą zamieszczonej się tu mapy znajdziesz szybkie pożyczki przyznawane w Jędrzejowie. Najedź myszką na czerwoną kropkę i kliknij, aby dowiedzieć się, jaki jest adres danej instytucji.

szybka-pozyczka-Jędrzejów

Oferta biur pożyczających bez sprawdzania BIK

Jeżeli należysz do osób zadłużonych i nie chcesz, aby sprawdzano bazę BIK, to w paru biurach finansowych dostać możesz pomoc. To format wsparcia gotówkowego, wymagany, w wypadku, gdy masz opóźnienia w spłacie kredytów. Tego typu pomoc finansowa, proponowana jest przez instytucje pożyczkowe, które zdecydowały się nie konsultować baz danych osób z długami. Z drugiej strony niewielka część firm pożyczkowych udziela wsparcie pieniężne osobom zadłużonym. Jeżeli potrzebujesz pożyczki bez BIK, to możesz ją otrzymać przez internet w następujących instytucjach: PozyczkaPlus (pożyczkodawca na swojej witrynie internetowej informuje, iż nie sprawdza tego rejestru), Bocian (wprawdzie ten pożyczkodawca sprawdza tę bazę, lecz deklaruje, klienci zadłużeni wykazani w tej bazie mają szansę ją dostać), Lendon (rejestr sprawdzany jest w wybranych tylko przypadkach), Extraportfel (rejestr ten sprawdzany jest u niektórych wnioskodawców). Pamiętaj jednak, że biura gotówkowe konsultują przeróżne bazy dłużników – również KRD i BIG. Sprawdź zestawienie firm, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez sprawdzania BIKBez weryfikacji w KRDBez BIGBez ERIF
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
Lendon
TAK

sprawdzanie w tej bazie odbywa się tylko w wybranych sytuacjach. Najczęściej do badania zdolności kredytowej firmy pożyczkowe posługują się Instantorem
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Pożyczek w domu klienta w Jędrzejowie udziela kilka instytucji. Zasadniczo dostarczanie gotówki do domu klienta to relatywnie wygodny tryb finansowania. Zasadniczo tego typu wsparcie jest przydatne w przypadku terenów wiejskich. Często wniosek można wysłać drogą online bez wychodzenia z domu. W ustalonym czasie przedstawiciel instytucji pożyczkowej przyjedzie do domu. Tuż po podpisaniu umowy przekaże Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach przedstawiciel biura pożyczkowego będzie odbierał ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od konkretnej firmy. Plusem takiego rodzaju finansowania jest sposobność wypytania pracownika firmy o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (między innymi o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z drugiej jednak strony ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania pracownika firmy wydatek poniesiony z tytułu takiego typu rozwiązania bywa trochę większy niż w wypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w takich biurach, jak Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Aktualnie niskie warunki pożyczania dowodzą, iż otrzymać pożyczkę pozabankową może niemal każdy klient. Minimalny wiek klienta musi wynosić 18 lat (takich parabanków działa jednak na rynku tych produktów tylko dwadzieścia – przeważająca ich liczba wymaga przekroczenia 20 lat), podczas gdy maksymalny wiek w większości przypadków wynosi 70 lat. Znaleźć można również biura pożyczkowe pożyczające ludziom mającym 85 lat. Tego typu pożyczkę od 18 lat otrzymasz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Solven

18

75

Bocian

18

74

Provema

18

100

Freezl

18

100

AleGotówka

18

75

SolCredit

18

80

NetGotówka

18

100

Mikrokasa

18

75

ProfiCredit

18

80

Kredyt1000

18

70

CreditStar

18

100

Polożyczka

18

100

Hapi

18

100

Banknot

18

70

Ekassa

18

100

Superkasa

18

100

Chwilówkomat

18

75

Monedo Now

18

100

Superrata

18

80

Wonga

18

100

Oferty dla osób bezrobotnych

Osoby niepracujące również mogą pożyczyć pieniądze. Trzeba wiedzieć, że pewna część biur pożyczkowych zgadza się na pomoc osobom niepracującym. Relatywnie niedrogą pomoc dla osób bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W takiej sytuacji, żeby dostać kredyt, nie musimy mieć zaświadczeń o zarobkach z zakładu pracy. Abyś dostał pieniądze wystarczy, że będziesz czerpał dochody z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Możesz także pożyczyć pieniądze na 500 plus.

Otrzymaj błyskawiczną gotówkę na dowód bez zaświadczeń

Jest to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów firm pożyczkowych. Pewna liczba pożyczkodawców zdecydowała się ograniczyć ilość wymaganych formalności związanych z oferowaniem pomocy finansowej. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. W celu otrzymania kredytu wystarczający jest dowód tożsamości, konto osobiste i numer telefonu komórkowego.

Aby zaciągnąć pożyczkę należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy jak również czas spłaty. Potem trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję firmy pożyczkowej. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przelewa pieniądze na konto osobiste wnioskującego. Musisz jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Dzięki firmom takim, jak Wonga, Lendon, Kuki, Finbo czy Vivus możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód relatywnie tanio.

Sprawdź strony internetowe biur pożyczkowych za pośrednictwem zaprezentowanych wyżej odnośników WWW.

Za sprawą tego dowiesz się, gdzie w tej chwili możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Wybór właściwej instytucji pożyczkowej warto poprzedzić szczegółową analizą. Jeżeli chciałbyś dostać najtańszą pożyczkę pozabankową, to musisz ocenić kilka fundamentalnych rzeczy, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek porównuj oferty proponowane w różnych instytucjach, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz orientację w ofertach w skali całego rynku.

W drugim rzędzie porównaj wysokość RRSO w poszczególnych firmach. Oprocentowanie RRSO jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać ofertę instytucji, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń, czy dana firma przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że kwoty odsetkowe powinny nie przekraczać 10% rocznie. Dodatkowo prowizja nie powinna przewyższać 25 procent pożyczanej kwoty pieniężnej plus 30 proc. pożyczonej kwoty w skali roku (na przykład pożyczenie 1000 złotych na 30 dni może kosztować do 275 PLN). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczanych środków oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najkorzystniej jest pożyczać pieniądze u sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chcesz otrzymać gotówkę, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź koszt przedłużenia długu. Z reguły przedłużenie wydatnie podraża finalny koszt zadłużenia się.

Nadto koniecznym jest, abyś odwiedzał serwisy internetowe poświęcone parabankom i analizował opinie o instytucji pożyczkowej, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba negatywnych dyskusji powinna zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: pilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na otrzymanie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport w witrynie BIK. Raz na pół roku możesz taki raport uzyskać bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane sugestie pomogą Ci znaleźć tanią firmę, w której uzyskasz w Jędrzejowie pożyczkę.

Copy link
Powered by Social Snap