Pożyczki Kędzierzyn-Koźle

Niniejszy artykuł przedstawia informacje o tym, gdzie można uzyskać ekspresową pomoc finansową na terenie Kędzierzyna-Koźla (opolskie) i niedalekiej okolicy. Publikujemy tu informacje dotyczące najniższej i największej udzielanej kwoty środków pieniężnych, najniższego i najwyższego czasu jej spłaty, możliwości pożyczenia środków finansowych za darmo.

Pożyczkodawcy świadczący w Kędzierzynie-Koźlu usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższym zestawieniem. Opublikowaliśmy tu pomocną analizę najtańszych biur pożyczkowych udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach. Dane zaktualizowano w dniu: 4 sierpnia 2022.

Popatrz na dokładne parametry poniższych ofert, żeby ocenić, w której instytucji pozabankowej masz szanse otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najtańsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Powinieneś udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Niedroga ekspresowa pożyczka dostępna jest w Vivus, Kuki i Wonga. Powyżsi pożyczkodawcy dla nowych pożyczkobiorców mają oferty z z zerowym RRSO. Popularny Vivus będzie w stanie Ci pożyczyć bez prowizji oraz odsetek w wysokości 3.000 PLN na dwa miesiące. Wonga za darmo zaoferuje Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus obecnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Z kolei w przypadku ofert ratalnych, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz otrzymać nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, abyś zapoznał się także z ofertą firmy Smartney, ponieważ obecnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych instytucjach, w większości instytucji pożyczkowych wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Będziesz także potrzebował aktywnego numeru telefonu.

Rozmieszczenie kędzierzyńsko-kozielskich instytucji pożyczkowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Kędzierzyn-Koźle i okolicach. Najedź kursorem na czerwoną kropkę i kliknij, żeby poznać, jaki jest adres instytucji.

Firmy pożyczkowe w Kędzierzynie-Koźlu

Oferta biur pożyczających bez BIK

Jeśli należysz do osób zadłużonych i nie chcesz, aby weryfikowano Cię w BIK, to w kilku instytucjach pozabankowych możesz zwrócić się o pomoc finansową. To nic innego, jak format pomocy finansowej, który jest szczególnie poszukiwany, jeżeli masz opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych. Tego rodzaju pomoc osobom zadłużonym, proponowana jest w tych firmach, które zdecydowały się nie weryfikować rejestrów zalegających z długami. Jednak część biur przyznaje wsparcie pieniężne dla osób zadłużonych. Jeżeli potrzebna Ci pożyczka bez BIK, to możesz ją dostać online w znajdujących się tu instytucjach: PozyczkaPlus (pożyczkodawca na swojej witrynie internetowej wspomina, że nie przeprowadza weryfikacji w tej bazie), Bocian (wprawdzie ta instytucja weryfikuje ten rejestr, lecz informuje, osoby zadłużone obecne w tym rejestrze będą mogły ją otrzymać), Lendon (rejestr sprawdzany jest w wybranych tylko przypadkach), Extraportfel (rejestr ten sprawdzany jest w przypadku niektórych klientów). Pamiętaj jednak, że firmy pożyczkowe badają różne rejestry danych – także KRD i BIG. W poniższej tabeli przygotowaliśmy dla Ciebie porównanie instytucji, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez BIGBez sprawdzania ERIF
Lendon
TAK

weryfikowanie w tym rejestrze odbywa się jedynie w wybranych sytuacjach. W typowym przypadku do celów analizy zdolności finansowej wykorzystuje się aplikację Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

W większości przypadków pożyczki w domu klienta w Kędzierzynie-Koźlu udzielane są po uprzednim złożeniu wniosku przez internet lub zadzwonieniu do instytucji pożyczającej. Dostarczanie gotówki do domu klienta to relatywnie wygodny wariant pozyskiwania pieniędzy. Niewątpliwie takie pożyczanie jest dosyć wygodne w przypadku osób starszych. Czasem wniosek można złożyć drogą internetową bez wychodzenia z domu. W umówionym czasie pracownik firmy przyjedzie do domu. Po podpisaniu umowy da Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach przedstawiciel biura pożyczkowego będzie odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od instytucji. Sporą zaletą powyższego rodzaju finansowania jest możliwość zapytania przedstawiciela handlowego o szczegółowe warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (przykładowo o konkretne określenia w umowie). Z drugiej jednak strony ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela wydatek poniesiony z powodu tego typu rozwiązania bywa trochę wyższy niż w przypadku środków pieniężnych przekazywanych kanałami internetowymi.

Pożyczkę w domu otrzymasz w takich biurach, jak Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Niewielkie warunki finansowania prowadzą do wniosku, że wziąć pożyczkę gotówkową może praktycznie każdy dorosły. Minimalny próg wiekowy osoby wnioskującej winien przekraczać 18 lat (tego rodzaju biur pożyczkowych funkcjonuje jednak na rynku tych usług zaledwie 20 – zdecydowana większość wymaga przekroczenia 20 lat), podczas gdy maksymalny wiek przeważnie wynosi 70 lat. Da się znaleźć nawet instytucje pożyczające klientom w wieku ponad 80 lat. Tego typu szybką gotówkę od 18 lat dostaniesz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Bocian

18

74

AleGotówka

18

75

Hapi

18

100

Monedo Now

18

100

Mikrokasa

18

75

Provema

18

100

Banknot

18

70

NetGotówka

18

100

Ekassa

18

100

Freezl

18

100

Wonga

18

100

CreditStar

18

100

Kredyt1000

18

70

SolCredit

18

80

Polożyczka

18

100

Solven

18

75

Superrata

18

80

Superkasa

18

100

ProfiCredit

18

80

Chwilówkomat

18

75

Oferty dla osób bezrobotnych

Bezrobotni również mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna część biur kredytowych dopuszcza pomoc finansową osobom bez pracy. Relatywnie niedrogą pożyczkę dla bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W takiej sytuacji, żeby zaciągnąć kredyt, nie musimy mieć zaświadczenia o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Abyś dostał pieniądze wystarczy, że będziesz miał dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Masz możliwość również pożyczyć pieniądze na 500 plus.

Otrzymaj błyskawiczną gotówkę bez zaświadczeń

Jest to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów parabanków. Część parabanków zmniejszyła ilość formalności związanych z przyznaniem pomocy finansowej. Klient nie musi przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo rentę. Celem otrzymania kredytu wystarcza dowód tożsamości, konto w banku i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego.

Aby uzyskać szybką gotówkę trzeba określić kwotę pożyczanych środków i pożądany okres spłaty. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na odpowiedź parabanku. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przekazuje pieniądze na konto bankowe wnioskującego. Musimy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej klienta.

W takich firmach, jak Vivus, NetCredit, Kuki, Lendon, Wonga, Finbo i Extraportfel możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód bardzo szybko.

Sprawdź strony internetowe firm pożyczkowych za pomocą zamieszczonych powyżej odnośników WWW.

W taki sposób dowiesz się, w jakich firmach w tej chwili możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Wybór odpowiedniej instytucji finansowej należy najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Jeśli zależy Ci na tym, aby dostać najtańszą pożyczkę pozabankową, to warto zweryfikować kilka newralgicznych spraw, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównaj ofertę prezentowane w różnych parabankach, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej uzyskasz rozeznanie w ofertach w kraju.

Po drugie koniecznie poznaj skalę oprocentowania w różnych instytucjach. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszta danej oferty. Staraj się wybrać ofertę instytucji, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, zweryfikuj, czy dana firma przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki winny być niższe od 10% rocznie. Dodatkowo prowizja pożyczkowa winna nie przekraczać 25% pożyczanej kwoty pieniężnej oraz maksymalnie 30 procent zaciąganego zobowiązania rocznie (przykładowo pożyczenie 500 zł na 30 dni może kosztować maksymalnie 137,50 zł). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczanych środków oraz 6% wysokości otrzymanych środków w skali roku.

Najlepiej będzie poszukać pożyczki w wiarygodnych firmach. Sprawdź więc, czy firma, w której chciałbyś pożyczyć pieniądze, wykazana jest w rejestrze instytucji pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj opłatę za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę mocno podwyższa ogólny koszt.

Po czwarte pożądane jest, byś śledził specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i szukał opinii o firmie pożyczkowej, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca liczba negatywnych ocen musi wzbudzić Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na uzyskanie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport ze strony BIK. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport uzyskać zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż powyżej opublikowane informacje pomogą Ci znaleźć firmy w Kędzierzynie-Koźlu, w których można dostać pożyczkę niedrogo.

Copy link
Powered by Social Snap