Pożyczki Kutno

W poniższym opracowaniu przedstawiamy biura pożyczkowe, w których udzielają szybkich pożyczek w Kutnie (łódzkie) a także niedalekich miejscowościach. Publikujemy tu informacje o tym, kto ich udziela na raty, na dowód, bez baz, w tym analizy odnoszące się do minimalnej i maksymalnej udzielanej kwoty finansowania, minimalnego i najwyższego czasu trwania jej spłaty, możliwego otrzymania pieniędzy darmowo.

Gdzie w Kutnie można otrzymać szybką pożyczkę?

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższym zestawieniem. Publikujemy tu ranking najtańszych firm finansowych oferujących szybką pożyczkę online oraz z dostawą do domu klienta w Kutnie i okolicach. Data aktualizacji: 23 czerwca 2022.

Popatrz na dokładne parametry poniższych ofert, aby poznać, w której firmie możesz otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najtańsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Powinieneś udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Tania ekspresowa pożyczka udzielana jest w takich instytucjach, jak Kuki, Wonga i Vivus. Powyżsi pożyczkodawcy dla nowych pożyczkobiorców przygotowały ofertę z zerowym oprocentowaniem rzeczywistym. Vivus jest w stanie Ci pożyczyć za darmo w wysokości 3000 złotych na 2 miesiące. Wonga za darmo pożyczy Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus obecnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Natomiast w przypadku ofert ratalnych, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz otrzymać nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, żebyś zapoznał się także z ofertą firmy Smartney, ponieważ obecnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych instytucjach, w przypadku większości firm wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Będziesz także potrzebował aktywnego numeru telefonu.

Adresy kutnowskich firm pożyczkowych

Z pomocą zamieszczonej się tu mapy znajdziesz szybkie pożyczki udzielane w Kutnie. Wprowadź kursor na czerwony znak i kliknij, aby zlokalizować adres firmy pożyczkowej.

szybka-pozyczka-Kutno

Oferty instytucji pożyczających bez baz

W przypadku, gdy zaliczasz się do osób zadłużonych i nie chciałbyś, aby sprawdzano Cię w BIK, to w paru podmiotach finansowych będziesz miał szansę dostać pomoc finansową. Jest to rodzaj pomocy pieniężnej, który jest szczególnie poszukiwany, jeżeli posiadasz opóźnienia w spłacie zobowiązań pożyczkowych. Tego typu pomoc finansowa, proponowana jest w tych biurach kredytowych, które postanowiły nie konsultować rejestrów bazodanowych dłużników. Jednakże niewielka liczba instytucji udziela pomoc zadłużonym. Jeżeli potrzebujesz pożyczki bez BIK, to możesz ją dostać przez internet w wyszczególnionych tu firmach: PozyczkaPlus (firma na swojej witrynie internetowej pisze, iż nie sprawdza tego rejestru), Bocian (wprawdzie ta instytucja weryfikuje ten rejestr, niemniej jednak informuje, klienci zadłużeni wykazani w tej bazie mogą ją uzyskać), Lendon (rejestr sprawdzany jest w niektórych jedynie sytuacjach), Extraportfel (rejestr ten sprawdzany jest u niektórych wnioskodawców). Pamiętaj jednak, że biura gotówkowe weryfikują przeróżne bazy danych – również KRD czy ERIF. W poniższej tabeli przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie firm, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez weryfikacji w bikuBez sprawdzania KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Lendon
TAK

weryfikowanie w tym rejestrze odbywa się jedynie w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej stosuje się system Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Pożyczek w domu klienta w Kutnie udziela parę biur. Zasadniczo dostarczanie gotówki do domu to przyjazny pożyczkobiorcom wariant pozyskiwania pieniędzy. Bez wątpienia takie podejście będzie bardzo pomocne w przypadku osób starszych. W wielu przypadkach wniosek można złożyć przez internet bez wychodzenia z domu. O umówionej porze pracownik firmy pojawi się w domu. Tuż po sfinalizowaniu umowy da Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach przedstawiciel firmy pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od konkretnej firmy. Plusem powyższego wariantu finansowania jest możliwość wypytania pracownika firmy o szczegółowe warunki przed finalizacją umowy (między innymi o szczególne określenia w umowie czy regulaminie). Jednak z powodu potrzeby wynagradzania pracownika firmy sumaryczny koszt tego typu finansowania bywa przeważnie nieco większy niż w wypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w takich biurach, jak Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Liberalne wymogi wiekowe stawiane przez pożyczkodawców sprawiają, że dostać kredyt gotówkowy może niemal każda pełnoletnia osoba. Najniższy limit wiekowy osoby wnioskującej musi wynosić osiemnaście lat (tego rodzaju parabanków jest jednak na rynku pożyczek ledwie 20 – absolutna większość akceptuje wiek 20 lat), podczas gdy najwyższy wiek przeważnie wynosi 70-75 lat. Znaleźć można ponadto instytucje pożyczające klientom w wieku 85 lat. Taką kredyt od osiemnastu lat dostaniesz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Hapi

18

100

Superrata

18

80

Freezl

18

100

Monedo Now

18

100

CreditStar

18

100

Wonga

18

100

Kredyt1000

18

70

Bocian

18

74

Mikrokasa

18

75

Solven

18

75

ProfiCredit

18

80

Polożyczka

18

100

AleGotówka

18

75

Superkasa

18

100

Banknot

18

70

SolCredit

18

80

Chwilówkomat

18

75

Provema

18

100

NetGotówka

18

100

Ekassa

18

100

Oferty dla osób bezrobotnych

Osoby bezrobotne także mogą pożyczyć pieniądze. Należy mieć świadomość, że część biur pożyczkowych zdecydowała się na pomoc osobom bezrobotnym. Relatywnie niedrogą pożyczkę dla osób bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W takim wariancie, żeby zaciągnąć kredyt, nie ma potrzeby posiadania zaświadczenia o uzyskiwanych zarobkach od pracodawcy. Aby pożyczyć pieniądze wystarczy, że będziesz miał dochody z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Masz szansę również pożyczyć pieniądze na 500+.

Uzyskaj błyskawiczną gotówkę od ręki

Jest to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów firm pożyczkowych. Część parabanków zdecydowała się ograniczyć ilość formalności związanych z udzielaniem pomocy finansowej. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. Celem otrzymania kredytu wystarcza dowód tożsamości, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego.

Żeby dostać szybką gotówkę wystarczy wybrać kwotę pożyczanych środków i czas spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przekazuje pieniądze na konto bankowe wnioskującego. Musisz jednak pamiętać, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej klientów.

Z pomocą takich firm, jak Vivus, NetCredit, Kuki, Lendon, Wonga, Finbo i Extraportfel możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód bardzo tanio.

Sprawdź strony internetowe pożyczkodawców za pomocą opublikowanych wyżej linków WWW.

Za sprawą tego uzyskasz informacje, w jakich parabankach w chwili obecnej możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Złożenie wniosku do konkretnej instytucji finansowej powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Jeżeli potrzebujesz bezpiecznej pożyczki pozabankowej, to winieneś zwrócić uwagę na parę istotnych rzeczy, dotyczących kosztów spłaty.

Bezwzględnie porównuj oferty dostępne w wielu instytucjach finansowych, ponieważ dzięki takiemu podejściu najlepiej rozeznasz się w propozycjach dostępnych w kraju.

Następnie koniecznie zweryfikuj wysokość RRSO u poszczególnych pożyczkodawców. R.R.S.O. jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszt danej oferty. Staraj się wybrać ofertę instytucji, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Szczególnie zweryfikuj, czy dana firma stosuje się do zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać 10 proc. rocznie. Dodatkowo opłata prowizyjna nie mogła przekroczyć 25% wnioskowanej kwoty oraz maksymalnie 30 procent pożyczonej kwoty rocznie (na przykład pożyczenie 500 zł na 30 dni może kosztować maksymalnie 137,50 zł). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty finansowania oraz 6% wysokości otrzymanych środków w skali jednego roku.

Najlepiej jest wnioskować o pożyczkę u wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś otrzymać gotówkę, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj koszty przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty wydatnie powiększa sumaryczny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo dobrze, abyś śledził fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji kredytowej, która Cię zainteresowała. Zbytnia liczba złych opinii musi obudzić Twoją nieufność.

Po piąte dopilnuj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na otrzymanie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport dostać darmowo.

I pamiętaj: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyższe informacje pomogą Ci znaleźć tanią firmę, w której uzyskasz w Kutnie pożyczkę.

Copy link
Powered by Social Snap