Pożyczki Siedlce

W znajdującym się poniżej zestawieniu prezentujemy firmy, w których możemy uzyskać błyskawiczną pomoc finansową na terenie Siedlec (mazowieckie) i niedalekich miastach. Przedstawiamy tu dane odnoszące się do minimalnej i największej kwoty pieniędzy, najkrótszego i maksymalnego czasu trwania jej spłaty, możliwego otrzymania środków finansowych darmowo.

Pożyczkodawcy świadczący w Siedlcach usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższą tabelą. Opublikowaliśmy tu porównawczą analizę najtańszych firm pożyczkowych udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Siedlcach i okolicach. Aktualizacja: 4 sierpnia 2022.

Sprawdź dokładne parametry zaprezentowanych poniżej ofert, żeby zobaczyć, w której instytucji pozabankowej możesz otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najlepsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Warto udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Najtańsza błyskawiczna pożyczka oferowana jest w Kuki, Wonga i Vivus. Wszystkie te przedsiębiorstwa dla nowych pożyczkobiorców przygotowały oferty z RRSO=0%. Vivus Finance może Ci pożyczyć za darmo na poziomie trzech tysięcy złotych na dwa miesiące. Wonga za darmo zaoferuje Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus aktualnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Natomiast w przypadku ofert ratalnych, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz pożyczyć nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, żebyś przyjrzał się bliżej ofercie firmy Smartney, ponieważ obecnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych instytucjach, w większości instytucji pożyczkowych wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Będziesz ponadto potrzebował telefonu.

Adresy siedzib siedleckich instytucji finansowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Siedlce i okolicach. Najedź kursorem na czerwony znak i kliknij, żeby poznać, jaki jest adres firmy.

Firmy pożyczkowe w Siedlcach

Oferty biur pożyczających bez weryfikacji w bazach

Jeżeli należysz do osób zadłużonych i nie chcesz, aby dokonywano weryfikacji w BIK, to w paru instytucjach finansowych dostać możesz pomoc finansową. Jest to format wsparcia pieniężnego, szczególnie wymagany, jeżeli masz opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych. Tego typu pomoc w tarapatach finansowych, udzielana jest w tych firmach, które zdecydowały się nie przeglądać baz danych zadłużonych. Jednak pewna grupa instytucji oferuje pomoc osobom zadłużonym. Jeżeli potrzebujesz pożyczki bez BIK, to możesz ją otrzymać online w następujących firmach: PozyczkaPlus (instytucja na swoich stronach internetowych deklaruje, że nie weryfikuje tego rejestru), Bocian (instytucja ta co prawda korzysta z tej bazy, lecz deklaruje, klienci zadłużeni obecni w tym rejestrze będą mogły ją uzyskać), Lendon (rejestr sprawdzany jest w niektórych tylko sytuacjach), Extraportfel (rejestr ten weryfikowany jest u niektórych wnioskodawców). Pamiętaj jednak, że instytucje gotówkowe analizują przeróżne bazy dłużników – również na przykład KRD i BIG Infomonitor. Sprawdź zestawienie firm, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez sprawdzania BIKBez sprawdzania KRDBez sprawdzania BIGBez weryfikacji w ERIF
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Lendon
TAK

weryfikowanie w tej bazie odbywa się tylko w wybranych sytuacjach. Przeważnie do badania zdolności finansowej używa się systemu Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK

Jak otrzymać gotówkę w domu?

W typowych przypadkach pożyczki w domu klienta w Siedlcach udzielane są po wcześniejszym złożeniu wniosku przez internet lub zadzwonieniu do firmy pozabankowej. Dostawa gotówki do domu klienta to dogodny rodzaj finansowania. Bez wątpienia takie rozwiązanie jest stosunkowo przydatne w przypadku ludzi starszych. Często wniosek możesz złożyć drogą internetową bez wychodzenia z domu. W umówionym czasie pracownik firmy odwiedzi Cię w domu. Po podpisaniu umowy przekaże Ci pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od firmy. Sporą zaletą takiego rodzaju finansowania może być możliwość wypytania pracownika firmy o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Z drugiej jednak strony ze względu na potrzebę zatrudnienia pracownika firmy koszt tego rodzaju finansowania przeważnie jest nieco wyższy niż koszt środków finansowych przekazywanych kanałami internetowymi.

Pożyczkę w domu otrzymasz w takich biurach, jak Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Liberalne warunki pożyczania są dowodem na to, że zaciągnąć kredyt pozabankowy może niemal każdy klient. Najniższy wiek pożyczkobiorcy musi przekraczać 18 lat (takich biur pożyczkowych działa jednak na rynku tych produktów ledwie 20 – dominująca ich liczba ma o 2 lata wyższe wymogi wiekowe), podczas gdy najwyższy wiek w większości przypadków wynosi siedemdziesiąt lat. Bywają nawet biura pożyczkowe pożyczające osobom w wieku przekraczającym 80 lat. Tego typu szybką gotówkę od osiemnastu lat dostaniesz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
CreditStar

18

100

SolCredit

18

80

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

Kredyt1000

18

70

Bocian

18

74

AleGotówka

18

75

Superkasa

18

100

Mikrokasa

18

75

Banknot

18

70

Hapi

18

100

Ekassa

18

100

Solven

18

75

NetGotówka

18

100

Chwilówkomat

18

75

Monedo Now

18

100

Superrata

18

80

Wonga

18

100

Freezl

18

100

Oferty dla osób bezrobotnych

Osoby pozbawione pracy także mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna liczba firm pożyczkowych zezwala na pomoc osobom bez pracy. Relatywnie niedrogą pomoc dla osób bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. Powoduje to, że, aby zaciągnąć kredyt, nie ma potrzeby posiadania zaświadczenia o uzyskiwanych zarobkach od pracodawcy. Abyś dostał pieniądze wystarczy, że będziesz czerpał dochody z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Masz możliwość także pożyczyć pieniądze na 500 plus.

Uzyskaj ekspresową gotówkę bez zaświadczeń

Jest to usługa finansowa poszukiwana wśród klientów firm pożyczkowych. Część pożyczkodawców zdecydowała się ograniczyć ilość wymaganych formalności związanych z oferowaniem pomocy finansowej. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany przedstawiać odpowiednich dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia kredytu wystarczający jest dowód tożsamości, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego.

Żeby wziąć szybką gotówkę wystarczy określić kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty zobowiązania finansowego. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję pożyczkową. Gdy decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje pieniądze na rachunek bankowy wnioskującego. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja pożyczkowa często zależy od zdolności kredytowej klienta.

Dzięki firmom takim, jak Extraportfel, Netcredit, Vivus, Kuki, Wonga, Finbo czy Lendon możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód relatywnie tanio.

Wejdź na serwisy internetowe biur pożyczkowych za pośrednictwem opublikowanych na górze linków WWW.

Dzięki temu uzyskasz rozeznanie, w jakich instytucjach w tej chwili możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Wybór odpowiedniej firmy pożyczkowej należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Jeżeli potrzebujesz bezpiecznej pożyczki pozabankowej, to winieneś zwrócić uwagę na kilka newralgicznych spraw, które odnoszą się do kosztów takich produktów finansowych.

Bezwzględnie porównuj ofertę proponowane w wielu instytucjach finansowych, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej rozeznasz się w ofertach na rynku tych produktów.

Następnie obowiązkowo oblicz poziom oprocentowania rzeczywistego w różnych instytucjach. RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać ofertę instytucji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności upewnij się, czy interesująca Cię firma stosuje się do zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki winny być niższe od 10 procent w przeliczeniu na rok. Co więcej prowizja pożyczkowa nie powinna przekroczyć 25 procent kwoty zobowiązania plus 30 procent pożyczonej kwoty rocznie (np. pożyczenie 1000 zł na miesiąc może się wiązać z prowizją do 275 zł). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty finansowania oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najbezpieczniej jest poszukać pożyczki w wiarygodnych firmach. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chcesz pożyczyć pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj opłatę za rolowanie zadłużenia. Przeważnie opłata za prolongatę mocno podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Dodatkowo warto, żebyś śledził fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji pożyczkowej, która Cię zainteresowała. Przeważająca liczba nieprzychylnych opinii musi zwiększyć Twoją czujność.

Kolejna sprawa: rób tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na otrzymanie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument dostać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyżej zaprezentowane wskazówki pomogą Ci znaleźć firmy w Siedlcach, w których można dostać pożyczkę tanio i szybko.

Copy link
Powered by Social Snap