Pożyczki Skoczów

W znajdującym się poniżej zestawieniu prezentujemy firmy, w których możemy uzyskać ekspresowe wsparcie finansowe na terenie Skoczowa (śląskie) jak również niedalekich miejscowościach. Publikujemy tu informacje odnoszące się do najniższej i najwyższej udzielanej kwoty finansowania, minimalnego i najwyższego czasu spłaty długu, możliwości pożyczenia środków finansowych gratis.

Pożyczkodawcy świadczący w Skoczowie usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Aby dokonać najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższą tabelą. Publikujemy tu porównawczą analizę najtańszych firm pożyczkowych udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Skoczowie i okolicach. Data ostatniej zmiany: 4 sierpnia 2022.

Przeanalizuj szczegółowe warunki zaprezentowanych poniżej ofert, żeby ocenić, w której firmie masz szanse otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najlepsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Powinieneś udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Najkorzystniejsza błyskawiczna pożyczka oferowana jest w takich instytucjach, jak Vivus, Kuki i Wonga. Powyżsi pożyczkodawcy dla nowych klientów mają oferty z RRSO=0%. Spółka Vivus Finance będzie w stanie Ci pożyczyć bez kosztów w kwocie do 3.000 PLN na okres 61 dni. Wonga za darmo zaoferuje Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus obecnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Natomiast w przypadku ofert ratalnych, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz pożyczyć nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, żebyś zapoznał się także z ofertą firmy Smartney, ponieważ aktualnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych firmach, w przypadku większości pożyczkodawców wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Będziesz ponadto potrzebował telefonu.

Lokalizacja skoczowskich placówek pożyczkowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Skoczów i okolicach. Najedź myszką na czerwone kółko i kliknij, aby poznać adres instytucji.

Firmy pożyczkowe w Skoczowie

Oferty instytucji pożyczających bez weryfikacji w BIK

Jeśli zaliczasz się do osób zadłużonych i nie chciałbyś, aby dokonywano weryfikacji w BIK, to w kilku podmiotach finansowych możesz zwrócić się o pieniądze. To nic innego, jak rodzaj wsparcia finansowego, który jest szczególnie poszukiwany, jeżeli posiadasz zaległości w spłacie kredytów. Takiego rodzaju pomoc pieniężna, udzielana jest przez instytucje pożyczkowe, które zdecydowały się nie monitorować baz osób zadłużonych. Z drugiej strony pewna pula parabanków ma w ofercie pomoc pieniężną osobom zadłużonym. Jeśli potrzebujesz pożyczki bez BIK, to możesz ją dostać przez internet w następujących instytucjach: PozyczkaPlus (biuro tu na swojej witrynie internetowej informuje, że nie sprawdza tej bazy), Bocian (wprawdzie ta instytucja korzysta z tej bazy, lecz deklaruje, osoby zadłużone obecne w tym rejestrze mogą ją otrzymać), Lendon (rejestr sprawdzany jest w wybranych tylko sytuacjach), Extraportfel (baza ta sprawdzana jest w przypadku niektórych klientów). Pamiętaj jednak, że instytucje gotówkowe monitorują różne bazy dłużników – również przykładowo KRD i ERIF. Sprawdź porównanie firm pożyczkowych, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez BIKBez sprawdzania KRDBez sprawdzania BIGBez sprawdzania ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Lendon
TAK

weryfikowanie w tej bazie ma miejsce jedynie w wybranych sytuacjach. W typowym przypadku do celów analizy zdolności kredytowej firmy pożyczkowe posługują się Instantorem
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

W typowych przypadkach pożyczki w domu klienta w Skoczowie udzielane są po uprzednim złożeniu wniosku przez internet lub zatelefonowaniu do firmy pozabankowej. Dostawa gotówki do domu to przyjazny pożyczkobiorcom sposób finansowania. Niewątpliwie takie podejście będzie stosunkowo wygodne w przypadku terenów wiejskich. Często wniosek możesz wysłać przez internet bez wychodzenia z domu. W umówionym momencie pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do domu. Po sfinalizowaniu umowy wręczy Ci pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach przedstawiciel instytucji pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od firmy. Walorem powyższego rozwiązania może być okazja podpytania przedstawiciela handlowego o warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (przykładowo o jakieś określenia w umowie czy regulaminie). Jednak z racji konieczności wynagradzania konsultanta wydatek poniesiony z tytułu takiego rodzaju rozwiązania jest z reguły nieco większy niż koszt środków pieniężnych przelewanych kanałami internetowymi.

Pożyczkę w domu otrzymasz w takich biurach, jak Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Stosunkowo niskie wymagania wiekowe w firmach pożyczkowych prowadzą do wniosku, iż otrzymać kredyt gotówkowy może niemal każda pełnoletnia osoba. Minimalny limit wiekowy kredytobiorcy winien wynosić osiemnaście lat (takich parabanków funkcjonuje jednak w naszym kraju tylko 20 – przeważająca ich liczba ma o 2 lata wyższe wymogi wiekowe), natomiast najwyższy wiek w większości przypadków wynosi siedemdziesiąt lat. Znaleźć można ponadto biura pożyczkowe pożyczające ludziom zbliżającym się do 85 lat. Taką kredyt od 18 lat weźmiesz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Polożyczka

18

100

Provema

18

100

Mikrokasa

18

75

Banknot

18

70

Solven

18

75

Monedo Now

18

100

Hapi

18

100

Kredyt1000

18

70

Freezl

18

100

Superkasa

18

100

Bocian

18

74

CreditStar

18

100

Chwilówkomat

18

75

ProfiCredit

18

80

Superrata

18

80

AleGotówka

18

75

SolCredit

18

80

Ekassa

18

100

Wonga

18

100

NetGotówka

18

100

Oferty dla osób bezrobotnych

Bezrobotni także mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna grupa firm zdecydowała się na pomoc finansową osobom niepracującym. Niedrogą pomoc dla osób bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W powyższym wariancie, aby zaciągnąć kredyt, nie trzeba posiadać zaświadczenia o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Żeby dostać pieniądze wystarczy, że będziesz dysponował dochodami z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Masz szansę także pożyczyć pieniądze na 500 plus.

Otrzymaj błyskawiczną gotówkę bez zaświadczeń

Jest to rozwiązanie często poszukiwane wśród klientów firm pożyczkowych. Pewna grupa firm pożyczkowych zdecydowała się ograniczyć ilość wymagań dotyczących udzielania pomocy finansowej. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też rentę. Celem uzyskania kredytu wystarczający jest dowód tożsamości, konto osobiste i numer telefonu komórkowego.

Żeby wziąć kredyt należy wybrać wartość pożyczanych środków i pożądany okres spłaty pieniędzy. Następnie należy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję firmy pożyczkowej. Jeśli decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje pieniądze na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klienta.

W takich firmach, jak Extraportfel, Netcredit, Vivus, Kuki, Wonga, Finbo czy Lendon możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód relatywnie szybko.

Wejdź na serwisy biur kredytowych za pośrednictwem opublikowanych powyżej linków WWW.

W taki sposób uzyskasz rozeznanie, w którym parabanku teraz możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Złożenie wniosku do odpowiedniej instytucji finansowej należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Jeżeli potrzebujesz taniej pożyczki pozabankowej, to musisz zwrócić uwagę na kilka kluczowych rzeczy, odnoszących się do kosztów takiego zobowiązania.

Po pierwsze porównaj ofertę prezentowane w co najmniej kilku instytucjach, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej uzyskasz rozeznanie w propozycjach dostępnych w kraju.

W dalszej kolejności porównaj poziom RRSO u poszczególnych pożyczkodawców. RRSO to jeden z najlepszych sposobów, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać ofertę instytucji, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, oceń, czy dana firma stosuje się do zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że kwoty odsetkowe nie mogą być wyższe niż 10% w skali roku. Ponadto prowizja nie powinna przewyższać 25% wysokości pożyczonych środków plus maksymalnie 30 procent tej kwoty w skali roku (przykład: pożyczenie 5000 zł na trzydzieści dni może kosztować do 1375 złotych). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczanych środków oraz 6% wysokości otrzymanych środków w skali jednego roku.

Najkorzystniej będzie poszukać pożyczki w sprawdzonych firmach. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś pożyczyć pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj opłaty za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie bardzo powiększa ogólny poziom kosztów.

Ponadto pożądane jest, żebyś śledził fora dyskusyjne zajmujące się rynkiem pozabankowym i szukał opinii o firmie pożyczkowej, która Cię zainteresowała. Zbyt duża liczba złych dyskusji winna wzbudzić szczególną czujność.

Następna kwestia: zrób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na uzyskanie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki raport otrzymać bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane sugestie pomogą Ci znaleźć firmy w Skoczowie, w których można dostać pożyczkę niedrogo.

Copy link
Powered by Social Snap