Pożyczki Świnoujście

W poniższym opracowaniu przedstawiamy biura pożyczkowe, w których możesz dostać szybką pożyczkę w Świnoujściu (zachodniopomorskie) jak również niedalekich miastach. Publikujemy tu informacje o tym, u kogo można je dostać na raty, na sam dowód, bez BIK, w tym dane odnoszące się do najniższej i najwyższej udzielanej kwoty pieniężnej, najniższego i najdłuższego okresu jej spłaty, możliwego uzyskania środków finansowych darmowo.

Gdzie w Świnoujściu można otrzymać szybką pożyczkę?

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższą tabelą. Publikujemy tu zestawienie najtańszych biur finansowych dysponujących szybką pożyczką przez internet oraz z dostawą do domu klienta w Świnoujściu i okolicach. Dane zaktualizowano w dniu: 23 czerwca 2022.

Przeanalizuj szczegółowe parametry poniższych ofert, żeby zobaczyć, w której instytucji możesz otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najtańsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Warto udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Korzystna ekspresowa pożyczka przyznawana jest w Kuki, Wonga i Vivus. Wspomniane powyżej biura dla osób pożyczających po raz pierwszy przygotowały ofertę z z korzystnym RRSO. Vivus Finance jest w stanie Ci pożyczyć bezpłatnie na poziomie 3.000 PLN na dwa miesiące. Wonga za darmo pożyczy Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus aktualnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Z kolei jeśli chodzi o oferty ratalne, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz otrzymać nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, żebyś zapoznał się także z ofertą firmy Smartney, ponieważ aktualnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych firmach, w typowej sytuacji wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie ponadto aktywny numer telefonu celem komunikacji z instytucją pożyczkową.

Umiejscowienie świnoujskich firm finansowych

Z pomocą zamieszczonej się tu mapy znajdziesz szybkie pożyczki przyznawane w Świnoujściu. Najedź kursorem na czerwony punkt i kliknij, aby poznać adres firmy.

szybka-pozyczka-Świnoujście

Oferty firm pożyczających bez baz

Jeśli zaliczasz się do osób zadłużonych i nie chciałbyś, aby sprawdzano bazę BIK, to w kilku biurach możesz zwrócić się o pomoc finansową. To typ wsparcia gotówkowego, wymagany, jeżeli posiadasz opóźnienia w spłacie kredytów. Tego typu pomoc osobom zadłużonym, udzielana jest przez te firmy, które postanowiły nie weryfikować baz finansowo zadłużonych. Z drugiej strony pewna grupa instytucji ma w ofercie finansowe wsparcie dla osób zadłużonych. Jeśli potrzebujesz pożyczki bez BIK, to możesz ją dostać przez internet w znajdujących się tu firmach: PozyczkaPlus (pożyczkodawca na swojej witrynie internetowej deklaruje, że nie przeprowadza weryfikacji w tej bazie), Bocian (wprawdzie ta instytucja korzysta z tej bazy, lecz deklaruje, klienci zadłużeni wykazani w tym rejestrze mają szansę ją dostać), Lendon (baza sprawdzana jest w niektórych tylko sytuacjach), Extraportfel (wykaz ten sprawdzany jest w cześci przypadków). Pamiętaj jednak, że instytucje pożyczkowe monitorują przeróżne rejestry zadłużonych – również przykładowo KRD i ERIF. W poniższej tabeli przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie biur pożyczkowych, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez sprawdzania BIKBez KRDBez BIGBez ERIF
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
Lendon
TAK

weryfikacja w tej bazie ma miejsce jedynie w niektórych sytuacjach. Najczęściej do badania zdolności finansowej używa się systemu Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Pożyczek w domu klienta w Świnoujściu udziela parę instytucji. W większości przypadków dostarczanie gotówki do domu to przyjazny pożyczkobiorcom wariant finansowania. Bez wątpienia tego typu wyjście będzie bardzo wygodne w przypadku małych miejscowości. Często wniosek można złożyć przez internet bez wychodzenia z domu. W ustalonym czasie pracownik instytucji pożyczkowej przyjedzie do domu. Po podpisaniu umowy da Ci pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik instytucji pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać raty co miesiąc lub co tydzień, zależnie od konkretnej firmy. Ewidentnym walorem powyższego wariantu finansowania może być możliwość wypytania przedstawiciela handlowego o warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (między innymi o szczególne określenia w regulaminie). Z drugiej jednak strony z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika sumaryczny koszt takiego typu rozwiązania może być trochę wyższy aniżeli w wypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w takich biurach, jak Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Relatywnie niewielkie wymagania wiekowe w firmach pożyczkowych sprawiają, że zaciągnąć kredyt z instytucji pozabankowej może praktycznie każdy dorosły. Najniższy próg wiekowy osoby pożyczającej powinien wynosić osiemnaście lat (takich firm pożyczkowych działa jednak na rynku pożyczek raptem dwadzieścia – przeważająca ich liczba wymaga ukończenia 20 lat), a maksymalny wiek w większości przypadków przekracza 70-75 lat. Są nawet instytucje pożyczające ludziom w wieku ponad 80 lat. Tego rodzaju kredyt od osiemnastu lat dostaniesz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Superrata

18

80

Superkasa

18

100

SolCredit

18

80

Monedo Now

18

100

Ekassa

18

100

Chwilówkomat

18

75

Mikrokasa

18

75

NetGotówka

18

100

Freezl

18

100

Wonga

18

100

Bocian

18

74

Solven

18

75

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

Hapi

18

100

Banknot

18

70

Kredyt1000

18

70

CreditStar

18

100

Polożyczka

18

100

Oferty dla osób bezrobotnych

Niepracujący także mogą pożyczyć pieniądze. Należy mieć świadomość, że pewna część firm pożyczkowych zdecydowała się na pomoc finansową osobom bezrobotnym. Niedrogą pomoc dla osób bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W powyższej sytuacji, żeby uzyskać kredyt, nie musimy mieć zaświadczeń o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Żeby dostać pieniądze wystarczy, że będziesz dysponował dochodami z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Masz możliwość również pożyczyć pieniądze na 500 plus.

Otrzymaj ekspresową gotówkę od ręki

Jest to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów parabanków. Część firm ograniczyła ilość wymaganych formalności związanych z udzielaniem pomocy finansowej. W takim przypadku nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy też rentę. Celem zaciągnięcia kredytu wystarczający jest dowód tożsamości, konto osobiste jak również numer telefonu komórkowego.

Żeby zaciągnąć szybką gotówkę trzeba wybrać wartość wnioskowanej gotówki jak również pożądany okres spłaty długu. Potem trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na odpowiedź parabanku. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczkodawca przelewa pieniądze na konto bankowe pożyczkobiorcy. Musimy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Za sprawą takich instytucji, jak Extraportfel, Netcredit, Vivus, Kuki, Wonga, Finbo czy Lendon możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód dosyć tanio.

Sprawdź witryny www firm pożyczkowych za pośrednictwem opublikowanych powyżej odnośników WWW.

Za sprawą tego zorientujesz się, u których pożyczkodawców aktualnie możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Wybór konkretnej instytucji pożyczkowej warto poprzedzić szczegółową analizą. Jeśli potrzebujesz taniej pożyczki pozabankowej, to winieneś zweryfikować parę zasadniczych rzeczy, jakie dotyczą kosztów pożyczkowych.

Na początek oceniaj oferty proponowane w kilku firmach, dlatego że za sprawą tego najlepiej uzyskasz orientację w ofercie w kraju.

Następnie oblicz poziom stóp procentowych u poszczególnych pożyczkodawców. RRSO to jeden z najlepszych sposobów, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać ofertę instytucji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, sprawdź, czy dana firma przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki winny być niższe niż 10% w skali roku. Ponadto prowizja okołopożyczkowa winna nie przekroczyć 25 procent wnioskowanej kwoty plus trzydzieści procent pożyczonej kwoty w skali rocznej (przykład: pożyczenie 3000 złotych na 30 dni może kosztować do 825 złotych). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty finansowania oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najlepiej będzie skorzystać z pomocy finansowej w wiarygodnych firmach. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś pożyczyć pieniądze, wykazana jest w rejestrze instytucji pożyczkowych KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj koszt przedłużenia długu. Przeważnie prolongata mocno podraża sumaryczny koszt.

Nadto konieczne jest, byś odwiedzał fora dyskusyjne traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował opinie o instytucji kredytowej, w której chcesz uzyskać pieniądze. Duża ilość negatywnych opinii winna zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Po piąte dopilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na otrzymanie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument dostać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane porady pomogą Ci znaleźć najtańszą instytucję, w której otrzymasz w Świnoujściu pożyczkę.

Copy link
Powered by Social Snap