Pożyczki Tarnobrzeg

Na poniższym wykazie charakteryzujemy firmy pozabankowe, w których możemy otrzymać błyskawiczną pomoc finansową na terenie Tarnobrzegu (podkarpackie) jak również w okolicznych miejscowościach. Zamieszczamy tu informacje odnoszące się do najmniejszej i największej oferowanej kwoty pieniędzy, minimalnego i najwyższego czasokresu spłaty zobowiązania, możliwego pożyczenia środków finansowych darmowo.

Pożyczkodawcy świadczący w Tarnobrzegu usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Aby dokonać najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższym zestawieniem. Zamieszczamy tutaj porównawczą analizę najtańszych instytucji pożyczkowych udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Tarnobrzegu i okolicach. Dane zaktualizowano w dniu: 4 sierpnia 2022.

Popatrz na dokładne parametry zaprezentowanych poniżej ofert, żeby zobaczyć, w której firmie możesz otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najkorzystniejsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Warto udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Najkorzystniejsza ekspresowa pożyczka przyznawana jest w takich instytucjach, jak Vivus, Kuki i Wonga. Wspomniane powyżej biura dla nowych pożyczkobiorców mają ofertę z z zerowym RRSO. Spółka Vivus Finance jest w stanie Ci pożyczyć bezpłatnie na poziomie 3000 złotych na dwa miesiące. Wonga za darmo pożyczy Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus obecnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Z kolei w przypadku ofert ratalnych, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz otrzymać nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, abyś zapoznał się także z ofertą firmy Smartney, ponieważ aktualnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych firmach, w większości instytucji pożyczkowych wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie ponadto aktywny numer telefonu w celu komunikowania się z firmą pożyczkową.

Adresy tarnobrzeskich placówek pożyczkowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Tarnobrzeg i okolicach. Najedź kursorem na czerwony punkt i kliknij, żeby zlokalizować adres określonej firmy pożyczkowej.

Firmy pożyczkowe w Tarnobrzegu

Oferty biur pożyczających bez sprawdzania BIK

W sytuacji, gdy należysz do osób zadłużonych i nie chciałbyś, aby sprawdzano Cię w BIK, to w paru podmiotach będziesz miał szansę dostać wsparcie finansowe. Jest to format wsparcia finansowego, wymagany, jeżeli masz zaległości w spłacaniu kredytu. Tego typu pomoc osobom zadłużonym, udzielana jest przez instytucje parabankowe, które postanowiły nie badać baz danych dłużników. Z drugiej strony pewna grupa parabanków udziela wsparcie pieniężne osobom zadłużonym. Jeżeli potrzebujesz pożyczki bez BIK, to możesz ją uzyskać przez internet w znajdujących się tu firmach: PozyczkaPlus (biuro tu na swojej witrynie internetowej deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru), Bocian (instytucja ta co prawda sprawdza tę bazę, lecz deklaruje, osoby zadłużone obecne w tej bazie mają możliwość ją otrzymać), Lendon (baza sprawdzana jest w wybranych jedynie sytuacjach), Extraportfel (wykaz ten sprawdzany jest w cześci przypadków). Pamiętaj jednak, że firmy pożyczkowe sprawdzają różne bazy dłużników – także na przykład KRD i BIG Infomonitor. W tabeli poniżej znajdziesz zestawienie biur pożyczkowych, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez weryfikacji w bikuBez sprawdzania KRDBez sprawdzania BIKBez weryfikacji w ERIF
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
Lendon
TAK

sprawdzanie w tej bazie odbywa się tylko w niektórych przypadkach. Przeważnie do badania zdolności kredytowej używa się systemu Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

W większości przypadków pożyczki w domu klienta w Tarnobrzegu udzielane są po uprzednim złożeniu wniosku online lub zadzwonieniu do firmy pozabankowej. Dostawa gotówki do domu to dogodny wariant pozyskiwania pieniędzy. W szczególności tego typu wsparcie będzie dosyć przydatne na terenach wiejskich. Często wniosek można złożyć drogą online bez wychodzenia z domu. W umówionym czasie pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do domu. Po podpisaniu umowy przekaże Ci pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach przedstawiciel instytucji pożyczkowej będzie odbierać ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień, w zależności od konkretnej firmy. Plusem tego sposobu pożyczania może być możliwość wypytania konsultanta o warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (między innymi o niejasne zapisy w regulaminie czy umowie). Wadą jest to, że z powodu konieczności zatrudnienia przedstawiciela wydatek dotyczący tego rodzaju rozwiązania bywa przeważnie nieco wyższy niż w przypadku środków finansowych przekazywanych kanałami internetowymi.

Pożyczkę w domu otrzymasz w firmach Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Obecnie panujące liberalne warunki finansowania sprawiają, iż dostać pożyczkę pozabankową może niemal każdy klient. Minimalny limit wiekowy kredytobiorcy winien wynosić osiemnaście lat (takich firm pojawiło się jednak w naszym kraju zaledwie dwadzieścia – absolutna większość posiada wymogi wiekowe wyższe o 2 lata), natomiast maksymalny wiek z reguły wynosi 70 lat lub więcej. Da się znaleźć ponadto firmy pożyczkowe pożyczające ludziom w wieku 85 lat. Tego typu kredyt od osiemnastu lat uzyskasz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Wonga

18

100

AleGotówka

18

75

Kredyt1000

18

70

Superkasa

18

100

Bocian

18

74

Chwilówkomat

18

75

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Polożyczka

18

100

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

Freezl

18

100

Superrata

18

80

CreditStar

18

100

Provema

18

100

ProfiCredit

18

80

Hapi

18

100

NetGotówka

18

100

Ekassa

18

100

Banknot

18

70

Oferty dla osób bezrobotnych

Bezrobotni również mogą pożyczyć pieniądze. Warto pamiętać, że część firm pożyczkowych zdecydowała się na pomoc finansową osobom bez zatrudnienia. Niedrogą pożyczkę dla bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W powyższych firmach, żeby otrzymać kredyt, nie trzeba posiadać zaświadczeń o osiąganych zarobkach od pracodawcy. Aby dostać pieniądze wystarczy, że będziesz posiadał dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Masz możliwość także pożyczyć pieniądze na 500+.

Uzyskaj ekspresową gotówkę na dowód od ręki

Jest to usługa finansowa poszukiwana wśród klientów parabanków. Pewna liczba pożyczkodawców zdecydowała się zmniejszyć ilość formalności związanych z oferowaniem pomocy finansowej. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy świadczenie rentowe. Do otrzymania kredytu wystarcza dowód osobisty, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego.

Żeby dostać szybką gotówkę wystarczy określić wartość pożyczanych pieniędzy jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Potem musimy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję pożyczkową. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, parabank przelewa pieniądze na konto osobiste wnioskującego. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klientów.

W Wonga, Lendon, Kuki, Finbo czy Vivus możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód dosyć tanio.

Sprawdź serwisy internetowe biur kredytowych za pomocą zawartych wyżej linków WWW.

Dzięki temu poznasz, u których pożyczkodawców w chwili obecnej możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Wybór konkretnej instytucji pozabankowej należy najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać korzystną pożyczkę pozabankową, to warto ocenić parę podstawowych kwestii, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności zestawiaj oferty prezentowane w wielu parabankach, ze względu na to że za sprawą tego lepiej uzyskasz rozeznanie w ofercie na rynku tych produktów.

To nie wszystko obowiązkowo porównaj wielkość oprocentowania w poszczególnych firmach. Stopa RRSO to łatwy sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać ofertę instytucji, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, sprawdź, czy dany parabank przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą być wyższe od 10 procent rocznie. Ponadto opłata prowizyjna nie powinna przekraczać 25 proc. pożyczanej kwoty plus 30 procent zaciąganego zobowiązania w skali rocznej (przykładowo pożyczenie 1000 zł na miesiąc wymaga prowizji do ok. 275 złotych). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczanych środków oraz 6% wysokości otrzymanych środków w skali jednego roku.

Najkorzystniej będzie poszukać pożyczki w wiarygodnych firmach. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz zaciągnąć dług, widnieje w rejestrze instytucji pożyczkowych KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszty przedłużenia spłaty. Często opóźnienie spłaty bardzo podwyższa sumaryczny poziom kosztów.

Ponadto dobrze, abyś studiował dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i śledził opinie o firmie pożyczkowej, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża liczba negatywnych opinii winna zwiększyć Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: kontroluj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na otrzymanie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go uzyskać zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej opublikowane wytyczne pomogą Ci znaleźć firmy w Tarnobrzegu, w których można dostać pożyczkę tanio i szybko.

Copy link
Powered by Social Snap