Pożyczki Żory

W niniejszym artykule wyjaśniamy, gdzie można otrzymać błyskawiczne wsparcie finansowe na terenie Żor (śląskie) oraz przyległych miastach. Znajdziesz tu dane dotyczące minimalnej i najwyższej kwoty finansowania, najniższego i najwyższego czasu trwania spłaty zobowiązania, możliwości uzyskania gotówki gratis.

Pożyczkodawcy świadczący w Żorach usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższą tabelą. Zamieszczamy tutaj porównawczą analizę najtańszych biur pożyczkowych udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Żorach i okolicach. Aktualizacja: 4 sierpnia 2022.

Popatrz na szczegółowe warunki zaprezentowanych poniżej ofert, aby ocenić, w której firmie pozabankowej masz szanse otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najlepsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Warto udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Najkorzystniejsza szybka gotówka udzielana jest w Kuki, Wonga i Vivus. Wszystkie te przedsiębiorstwa dla nowych klientów mają oferty z zerowym oprocentowaniem rzeczywistym. Firma Vivus będzie w stanie Ci pożyczyć bezpłatnie w kwocie do 3000 złotych na okres dwóch miesięcy. Wonga za darmo pożyczy Ci do 1000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 30 dni. PozyczkaPlus obecnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Natomiast jeśli chodzi o oferty ratalne, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz pożyczyć nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, abyś przejrzał również ofertę firmy Smartney, ponieważ aktualnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych instytucjach, zasadniczo wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie ponadto telefon celem komunikacji z kredytodawcą.

Rozmieszczenie żorskich instytucji pożyczkowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Żory i okolicach. Wprowadź kursor na czerwone kółko i kliknij, żeby dowiedzieć się, jaki jest adres wybranej firmy.

Firmy pożyczkowe w Żorach

Oferty instytucji pożyczających bez baz

Jeżeli jesteś zadłużony i nie chciałbyś, aby weryfikowano Cię w BIK, to w paru instytucjach możesz otrzymać pomoc finansową. To typ wsparcia gotówkowego, szczególnie wymagany, w wypadku, gdy posiadasz zaległości w spłacaniu kredytu. Tego rodzaju pomoc dla zadłużonych, proponowana jest w tych biurach kredytowych, które postanowiły nie monitorować baz danych dłużników. Z drugiej strony pewna grupa biur pożyczkowych ma w ofercie pomoc zadłużonym. Jeżeli potrzebujesz pożyczki bez BIK, to możesz ją uzyskać online w następujących firmach: PozyczkaPlus (pożyczkodawca na swojej stronie wspomina, że nie sprawdza tego rejestru), Bocian (wprawdzie biuro to sprawdza tę bazę, ale informuje, klienci zadłużeni obecni w tym rejestrze mają możliwość ją otrzymać), Lendon (rejestr sprawdzany jest w niektórych jedynie sytuacjach), Extraportfel (rejestr ten sprawdzany jest w przypadku niektórych klientów). Pamiętaj jednak, że instytucje gotówkowe badają przeróżne rejestry danych – również KRD, ERIF i BIG. W tabeli poniżej znajdziesz zestawienie instytucji, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez sprawdzania bikuBez weryfikacji w KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
Lendon
TAK

sprawdzanie w tej bazie odbywa się tylko w wybranych sytuacjach. W typowym przypadku do badania zdolności finansowej używa się systemu Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Generalnie pożyczki w domu klienta w Żorach udzielane są po wcześniejszym złożeniu wniosku przez internet lub zatelefonowaniu do pożyczkodawcy. Dowóz gotówki do domu to dosyć wygodny tryb pozyskiwania gotówki. W szczególności tego typu wsparcie będzie użyteczne w przypadku osób starszych. W wielu przypadkach wniosek możesz wypełnić drogą online bez wychodzenia z domu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w domu. Tuż po podpisaniu umowy przekaże Ci pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach przedstawiciel instytucji pożyczkowej będzie odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od konkretnej firmy. Wielką zaletą powyższego wariantu finansowania może być możliwość podpytania konsultanta o szczegóły przed podpisaniem umowy pożyczkowej (np. o niejasne zapisy w regulaminie). Wadą jest to, że z powodu konieczności zatrudnienia pracownika firmy wydatek dotyczący takiego rodzaju rozwiązania bywa przeważnie trochę wyższy aniżeli w wypadku środków pieniężnych przelewanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w firmach Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Aktualnie niskie wymogi wiekowe stawiane przez pożyczkodawców są dowodem na to, iż uzyskać pożyczkę pozabankową może niemal każdy. Najniższy wiek klienta winien wynosić osiemnaście lat (tego rodzaju firm pożyczkowych funkcjonuje jednak na rynku ledwie dwadzieścia – dominująca ich liczba posiada wymogi wiekowe wyższe o 2 lata), podczas gdy najwyższy wiek z reguły wynosi 70-75 lat. Znane są także instytucje pożyczające klientom w wieku ponad 80 lat. Tego rodzaju pożyczkę od osiemnastu lat uzyskasz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Bocian

18

74

Polożyczka

18

100

Freezl

18

100

AleGotówka

18

75

SolCredit

18

80

Monedo Now

18

100

ProfiCredit

18

80

Kredyt1000

18

70

Solven

18

75

Chwilówkomat

18

75

Superrata

18

80

CreditStar

18

100

Banknot

18

70

Wonga

18

100

Ekassa

18

100

Hapi

18

100

Provema

18

100

NetGotówka

18

100

Mikrokasa

18

75

Superkasa

18

100

Oferty dla osób bezrobotnych

Niepracujący także mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że część firm zezwala na pomoc osobom niezatrudnionym. Niedrogą pomoc dla bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W powyższych firmach, aby otrzymać kredyt, nie ma konieczności posiadania zaświadczeń o osiąganych zarobkach z zakładu pracy. Abyś dostał pieniądze wystarczy, że będziesz posiadał dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Masz możliwość także pożyczyć pieniądze na 500+.

Otrzymaj ekspresową gotówkę na dowód bez zaświadczeń

Jest to rozwiązanie często poszukiwane jeśli chodzi o klientów parabanków. Część firm ograniczyła zakres wymagań dotyczących udzielania pomocy finansowej. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy też rentę. W celu zaciągnięcia kredytu wystarczający jest dowód osobisty, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy.

Aby zaciągnąć szybką gotówkę trzeba określić kwotę pożyczanych pieniędzy oraz czas spłaty. W następnym kroku musisz wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje pieniądze na rachunek bankowy wnioskującego. Należy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja pożyczkowa często zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Za sprawą takich instytucji, jak Wonga, Lendon, Kuki, Finbo czy Vivus możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód dosyć tanio.

Sprawdź serwisy internetowe pożyczkodawców za pomocą opublikowanych powyżej odnośników WWW.

W ten sposób zorientujesz się, gdzie teraz możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Złożenie wniosku do odpowiedniej firmy finansowej powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Jeżeli zależy Ci na tym, aby dostać bezpieczną pożyczkę pozabankową, to powinieneś ocenić kilka nadrzędnych spraw, jakie dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Na początek porównuj ofertę dostępne w co najmniej kilku instytucjach, dlatego że dzięki takiemu podejściu najpełniej zorientujesz się w ofertach na rynku pożyczkowym.

Następnie obowiązkowo sprawdź jaka jest wysokość stopy oprocentowania tych produktów. Stopa oprocentowania to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszty danej oferty. Pamiętaj, aby wybrać ofertę instytucji, która ma możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności oceń, czy dany pożyczkodawca przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć 10 proc. w skali roku. Dodatkowo prowizja nie mogła przewyższać 25 procent pożyczanej kwoty plus maksymalnie 30% pożyczonej kwoty w skali rocznej (przykład: pożyczenie 2000 zł na 30 dni może maksymalnie kosztować 550 zł). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty kredytowania oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najbezpieczniej jest poszukać pożyczki w wiarygodnych firmach. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś otrzymać gotówkę, zamieszczona jest w rejestrze instytucji pożyczkowych KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszt prolongowania długu. Często prolongata istotnie powiększa sumaryczny poziom kosztów.

Dodatkowo potrzebne jest, byś analizował portale internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i poszukiwał opinii o instytucji kredytowej, w której chcesz otrzymać pożyczkę. Zbytnia liczba krytycznych dyskusji musi zwiększyć Twoją uwagę.

Po piąte zrób tak, aby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na uzyskanie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować darmowo.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyższe wskazówki pomogą Ci znaleźć firmy w Żorach, w których można dostać pożyczkę tanio i szybko.

Copy link
Powered by Social Snap