Szybkie pożyczki Gliwice

W tabeli poniżej publikujemy zestawienie spółek pożyczkowych pozabankowych oferujących szybką pożyczkę w mieście Gliwice. Znajdziesz tu dane dotyczące minimalnej i maksymalnej kwoty finansowania, najniższego i maksymalnego czasu spłaty długu, możliwości uzyskania pierwszej gotówki gratis jak również szczegółowe informacje o sprawdzaniu zadłużenia w BIK i KRD. Sprawdź również adresy i oferty banków przyznających kredyty gotówkowe.

W poniższej tabeli publikujemy oferty online. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert aby ocenić, jaka firma oferuje pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Bezpłatne pożyczki, porównane w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Zasadniczym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wandoo

3000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Szybkie pożyczki Gliwice

Poniższa mapka wskazuje adresy biur finansowych w miejscowości Gliwice oferujących szybkie pożyczki. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Klikając na wybraną instytucję w wybranych przypadkach zobaczysz opinie o pożyczce.

szybka pozyczka w Gliwicach

Pożyczka na dowód Gliwice

Jest to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów firm pożyczkowych. Pewna grupa firm ograniczyła ilość formalności dotyczących udzielania pożyczki. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne albo rentę. Do zaciągnięcia kredytu wystarcza sam dowód osobisty, konto osobiste oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę trzeba wybrać wartość wnioskowanej gotówki jak również pożądany okres spłaty zobowiązania finansowego. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczkodawca przelewa gotówkę na konto wnioskującego. Należy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej klientów. Pożyczki na dowód w Gliwicach udzielane są w paru biurach pożyczkowych. Wejdź na strony biur pożyczkowych za pomocą zamieszczonych na górze strony odnośników WWW. W taki sposób dowiesz się, w której firmie obecnie otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Które firmy posiadają ofertę pożyczek bez sprawdzania BIK i KRD?

Ekspresowe pożyczki bez BIK to nic innego, jak rodzaj wsparcia finansowego, wymagany przez klientów zadłużonych. Tego typu pomoc dla zadłużonych, oferowana jest w tych firmach, które zdecydowały się nie sprawdzać baz osób z długami. Niestety, ale większość instytucji unika przyznawania takich chwilówek bez biku. Ponadto, należy wiedzieć, że firmy kredytujące monitorują przeróżne bazy dłużników – poza BIK również ERIF czy KRD. Jednak niewielka część instytucji posiada w ofercie wsparcie pieniężne dla osób zadłużonych. Firmy pożyczkowe pożyczające szybką gotówkę bez BIK widnieją w powyżej zamieszczonym rankingu. Sprawdź, które instytucje pożyczają bez BIK.

Szybkie pożyczki dla każdego

Szybkie pożyczki w Gliwicach udzielane są zasadniczo każdej osobie pełnoletniej. Najniższy próg wiekowy osoby wnioskującej o pożyczkę musi wynosić 18 lat (takich firm działa jednak na rynku ledwie około 20 – zdecydowana większość posiada wymogi wiekowe wyższe o 2 lata), a maksymalny wiek przeważnie wynosi 70-75 lat. Znaleźć można również firmy udzielające pożyczki klientom sięgającym 85 lat. W zamieszczonej poniżej tabeli zebraliśmy pożyczki od 18 lat:

PożyczkaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Szybkie pożyczki online Gliwice

Pożyczka może być udzielona bardzo szybko. Może to być mianowicie pożyczka, która oferowana jest kanałem elektronicznym. Pożyczki udzielane przez internet stają się coraz bardziej popularne, wypierając klasyczne instytucje udzielające pożyczki. Wdrożenie sprzedaży przez internet pozwala szybko decydować o przyznaniu pożyczki gotówkowej. Typowo na informację o przyznaniu pożyczki oczekuje się mniej więcej 15 min. Zaprezentowane w tym miejscu firmy pożyczkowe należą do najlepszych instytucji pozabankowych oferujących pożyczki poprzez internet. Możesz przejść na witrynę online danego biura kredytowego i użyć symulator rat pożyczkowych zamieszczony w widocznym miejscu. Dzięki wykorzystaniu kalkulatora łatwe jest dogłębne poddanie analizie zalet i wad danej oferty. Dowiesz się dla przykładu czy dostaniesz darmową pożyczkę gotówkową, ile w wybranej firmie wynosi prowizja pożyczkowa, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Szybkie pożyczki do domu Gliwice

Dostawa pieniędzy z dostawą do domu klienta to przyjazny pożyczkobiorcom tryb pozyskiwania gotówki. Zasadniczo takie rozwiązanie będzie bardzo pomocne w przypadku małych miejscowości. Czasami wniosek o pożyczkę do domu można złożyć drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy odwiedzi Cię w domu z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy Ci gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik firmy pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień, zależnie od firmy. Wielką zaletą tego wariantu pożyczkowego może być możliwość wypytania przedstawiciela handlowego o szczegółowe warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (przykładowo o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Z drugiej jednak strony ze względu na potrzebę zatrudnienia konsultanta sumaryczny koszt takiego rodzaju finansowania przeważnie jest nieco większy aniżeli w wypadku chwilówek przekazywanych online. Pożyczki do domu udzielane są w kilku firmach, na przykład w Bliskiej Pożyczce i Provident.

Kto udzieli Ci szybkiej gotówki dla bezrobotnych?

Często jest tak, że bezrobotni są pozbawieni szans na ekspresowe pożyczki. Ważna uwaga - pewna część firm dopuszcza przyznanie błyskawicznych pożyczek dla bezrobotnych. Pożyczki dla osób bez pracy oferowane są w kilku firmach parabankowych, przykładowo w Ekassa, Credit Star, Extraportfel, Freezl, Kuki, Wandoo, Miloan. Sprawia to, że, żeby mieć szanse na szybką pożyczkę, nie musisz przedkładać zaświadczeń o osiąganych zarobkach.

Kredyty gotówkowe Gliwice

Z punktu widzenia kosztów, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to z reguły tańszy sposób na uzyskanie pieniędzy niż pożyczka w parabanku (przekonasz się o tym sprawdzając zaprezentowane tu oferty kredytów gotówkowych). Warto wiedzieć, że niektóre banki oferują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, dzięki czemu jego pozyskanie jest równie proste jak w przypadku pożyczek niebankowych. Na przykład PKO BP i Alior Bank nie potrzebują tego rodzaju zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Z drugiej strony wiedz, iż praktycznie wszystkie instytucje bankowe weryfikują bazy dłużników. Jednak w sytuacji gdy posiadasz opóźnienia w spłacie dotychczasowych pożyczek trwające mniej niż 60 dni, rozważ starania o pożyczkę z banku. Sprawdź poniższą mapę prezentującą informacje o lokalizacji banków komercyjnych mających w swojej ofercie kredyty gotówkowe. Wprowadź kursor na czerwony znak i kliknij, żeby uzyskać adres instytucji bankowej.

banki oferujące kredyty w Gliwicach

Na jakie rzeczy zwracać uwagę wybierając najlepszą pożyczkę w mieście Gliwice?

W czasie procesu wyboru najlepszej pożyczki warto zweryfikować parę arcyważnych rzeczy, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania. W pierwszej kolejności poznaj oferty proponowane w kilku firmach, dlatego że dzięki temu najlepiej uzyskasz orientację w propozycjach dostępnych na rynku pożyczkowym. W drugim rzędzie koniecznie porównaj poziom stopy oprocentowania tych produktów. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to jedna z najlepszych metod, żeby błyskawicznie zbadać wysokość kosztów danej oferty. Pamiętaj, aby wybrać pożyczkę, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie upewnij się, czy interesujący Cię pożyczkodawca stosuje się do zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że odsetki nie mogą przekroczyć 10% w przeliczeniu na rok. Co więcej opłata prowizyjna nie powinna przewyższać 25 procent kwoty plus maksymalnie 30 proc. tej kwoty w skali roku (np. pożyczenie 2000 zł na 30 dni wymaga prowizji do ok. 550 złotych). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczki. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Po trzecie oceń koszty przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za prolongatę wydatnie podraża całościowy koszt. Po czwarte dobrze, byś przeglądał portale dedykowane pożyczkom i sprawdził opinie o instytucji kredytowej, która Cię zainteresowała. Zbytnia ilość krytycznych ocen winna podnieść Twoją czujność. I w końcu zrób tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Opublikowane powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Szczegółowe i precyzyjne warunki przyznawania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych instytucjach pozabankowych lub bankach.

Sprawdź również: