Szybkie pożyczki Gdańsk

Z niniejszego artykułu dowiesz się, gdzie możemy otrzymać ekspresowe wsparcie finansowe na terenie Gdańska (pomorskie) jak również okolicznych lokalizacjach. Zamieszczamy tu informacje odnoszące się do najniższej i największej kwoty gotówki, najkrótszego i najwyższego okresu trwania spłaty zadłużenia, możliwego pożyczenia pieniędzy za darmo.

Pożyczkodawcy świadczący w Gdańsku usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Aby dokonać najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższą tabelą. Publikujemy tu przydatną analizę najtańszych firm pożyczkowych udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Gdańsku i okolicach. Data ostatniej modyfikacji: 4 sierpnia 2022.

Przeanalizuj szczegółowe warunki znajdujących się poniżej ofert, aby poznać, w której firmie pozabankowej masz szanse otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najlepsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Powinieneś udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Najkorzystniejsza szybka pożyczka przyznawana jest w firmach Wonga, Kuki oraz Vivus. Wspomniane powyżej biura dla nowych klientów mają ofertę z z RRSO na poziomie zera procent. Spółka Vivus Finance może Ci pożyczyć bez prowizji oraz odsetek na poziomie 3000 złotych na 2 miesiące. Wonga za darmo przyzna Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus obecnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Natomiast w przypadku ofert ratalnych, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz otrzymać nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, żebyś przejrzał również ofertę firmy Smartney, ponieważ aktualnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych firmach, w większości przypadków wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Będziesz także potrzebował aktywnego numeru telefonu.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Niewielkie warunki finansowania dowodzą, że dostać kredyt gotówkowy może praktycznie każdy dorosły. Minimalny próg wiekowy klienta winien wynosić 18 lat (takich parabanków pojawiło się jednak na rynku ledwie dwadzieścia – większość ma o 2 lata wyższe wymogi wiekowe), podczas gdy maksymalny wiek w typowych przypadkach wynosi 70-75 lat. Da się znaleźć także biura kredytowe pożyczające klientom sięgającym 85 lat. Tego rodzaju szybką gotówkę od osiemnastu lat otrzymasz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

SolCredit

18

80

Monedo Now

18

100

Superkasa

18

100

Ekassa

18

100

Kredyt1000

18

70

Freezl

18

100

Bocian

18

74

Chwilówkomat

18

75

ProfiCredit

18

80

Polożyczka

18

100

Solven

18

75

NetGotówka

18

100

Superrata

18

80

Banknot

18

70

Hapi

18

100

CreditStar

18

100

Wonga

18

100

Provema

18

100

Mikrokasa

18

75

Oferta instytucji pożyczających bez sprawdzania BIK

Jeżeli zaliczasz się do osób zadłużonych i nie chcesz, aby sprawdzano Cię w BIK, to w paru instytucjach masz szansę otrzymać pomoc. To nic innego, jak format wsparcia finansowego, bardzo poszukiwany, jeżeli masz opóźnienia w spłacie kredytów. Takiego rodzaju pomoc w tarapatach finansowych, oferowana jest w tych firmach pożyczkowych, które postanowiły nie monitorować rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Jednakże pewna grupa biur pożyczkowych posiada w ofercie pomoc osobom zadłużonym. Jeśli potrzebna Ci pożyczka bez BIK, to możesz ją otrzymać online w wyszczególnionych tu firmach: PozyczkaPlus (instytucja na swoich stronach internetowych deklaruje, że nie przeprowadza weryfikacji w tej bazie), Bocian (biuro to co prawda korzysta z tej bazy, jednak informuje, osoby zadłużone obecne w tej bazie mają możliwość ją otrzymać), Lendon (baza sprawdzana jest w wybranych tylko przypadkach), Extraportfel (rejestr ten weryfikowany jest u niektórych wnioskodawców). Pamiętaj jednak, że biura gotówkowe kontrolują różne rejestry zadłużonych – również ERIF czy KRD. W poniższej tabeli przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie firm pożyczkowych, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez sprawdzania bikuBez KRDBez BIKBez sprawdzania ERIF
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
Lendon
TAK

weryfikowanie w tej bazie ma miejsce jedynie w niektórych sytuacjach. Przeważnie do badania zdolności kredytowej używa się systemu Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Zasadniczo pożyczki w domu klienta w Gdańsku udzielane są po uprzednim złożeniu wniosku online lub zadzwonieniu do pożyczkodawcy. Dostarczanie gotówki do domu to dosyć wygodny rodzaj pozyskiwania gotówki. Bez wątpienia tego typu ułatwienie będzie niezwykle wygodne w przypadku ludzi starszych. W wielu przypadkach wniosek możesz złożyć przez internet bez wychodzenia z domu. W umówionym momencie przedstawiciel instytucji pożyczkowej przyjedzie do domu. Tuż po podpisaniu umowy przekaże Ci pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach przedstawiciel biura pożyczkowego będzie odbierał ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień, zależnie od firmy. Wielką zaletą tego wariantu finansowania może być sposobność wypytania konsultanta o warunki przed finalizacją umowy (np. o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Z drugiej jednak strony ze względu na konieczność zatrudnienia konsultanta wydatek poniesiony z powodu tego typu rozwiązania bywa trochę większy niż w przypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w firmach Bocian i Mikroratka.

Oferty dla osób bezrobotnych

Bezrobotni także mogą pożyczyć pieniądze. Trzeba wiedzieć, że część pożyczkodawców dopuszcza pomoc osobom niepracującym. Relatywnie niedrogą pomoc dla bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W powyższym wariancie, żeby mieć szanse na kredyt, nie trzeba mieć zaświadczeń o osiąganych dochodach od pracodawcy. Aby dostać pieniądze wystarczy, że będziesz posiadał dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Masz możliwość również pożyczyć pieniądze na 500+.

Uzyskaj błyskawiczną gotówkę na dowód od ręki

Jest to rozwiązanie często poszukiwane jeśli chodzi o klientów parabanków. Pewna liczba firm zdecydowała się ograniczyć zakres wymaganych formalności związanych z oferowaniem pomocy finansowej. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany przedstawiać żadnych dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę lub świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia kredytu wystarcza dowód tożsamości, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego.

Żeby zaciągnąć pożyczkę wystarczy określić wartość wnioskowanej gotówki oraz okres spłaty pieniędzy. Potem trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję firmy pożyczkowej. Gdy decyzja będzie pozytywna, parabank przelewa pieniądze na konto bankowe klienta. Musimy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Dzięki firmom takim, jak Vivus, NetCredit, Kuki, Lendon, Wonga, Finbo i Extraportfel możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód dosyć tanio.

Zajrzyj na witryny www firm pożyczkowych za pomocą zamieszczonych na górze strony odnośników WWW.

Za sprawą tego poznasz, u których pożyczkodawców w tym momencie możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Położenie instytucji pozabankowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Gdańsk i okolicach. Najedź myszką na czerwoną kropkę i kliknij, aby zlokalizować adres danej instytucji.

Firmy pożyczkowe w Gdańsku

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Wybór konkretnej instytucji finansowej należy najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Jeśli potrzebujesz bezpiecznej pożyczki pozabankowej, to dobrze zweryfikować parę elementarnych spraw, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

Na początek analizuj oferty prezentowane w różnych firmach pożyczkowych, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej uzyskasz rozeznanie w propozycjach dostępnych w skali całego rynku.

To nie wszystko oblicz wielkość R.R.S.O. u poszczególnych pożyczkodawców. Stopa RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać ofertę instytucji, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, oceń, czy dany pożyczkodawca stosuje się do zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że kwoty odsetkowe winny być niższe od 10 procent rocznie. Co więcej prowizja pożyczkowa winna nie przekroczyć 25 proc. wnioskowanej kwoty plus 30 proc. pożyczonej kwoty rocznie (np. pożyczenie 1000 zł na 30 dni może kosztować maksymalnie 275 PLN). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty kredytowania oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najlepiej będzie poszukać pożyczki w sprawdzonych firmach. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz pożyczyć pieniądze, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź koszty prolongaty długu. Często przedłużenie spłaty bardzo podraża finalny koszt.

Nadto sensownie jest, żebyś sprawdzał dostępne fora zajmujące się parabankami i śledził opinie o instytucji pożyczającej, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba krytycznych opinii powinna podnieść Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na otrzymanie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport ze strony BIK. Raz na pół roku będziesz w stanie go otrzymać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane informacje pomogą Ci znaleźć firmy w Gdańsku, w których można dostać pożyczkę niedrogo.

Copy link
Powered by Social Snap