Szybkie pożyczki Jelenia Góra

Z poniższego artykułu dowiesz się, gdzie można dostać ekspresową pomoc finansową na terenie Jeleniej Góry (dolnośląskie) i okolicznych miastach. Zamieszczamy tu informacje odnoszące się do najniższej i maksymalnej kwoty pieniężnej, minimalnego i najdłuższego okresu trwania jej spłaty, możliwego otrzymania pieniędzy darmowo.

Pożyczkodawcy świadczący w Jeleniej Górze usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Aby dokonać najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższą tabelą. Zamieszczamy tutaj zestawienie najtańszych biur pożyczkowych udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Jeleniej Górze i okolicach. Data ostatniej zmiany: 4 sierpnia 2022.

Popatrz na szczegółowe warunki zaprezentowanych poniżej ofert, aby dowiedzieć się, w której firmie masz szanse otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najkorzystniejsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Warto udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Najkorzystniejsza szybka pożyczka udzielana jest w Wonga, Kuki oraz Vivus. Wszystkie te przedsiębiorstwa dla nowych klientów mają oferty z RRSO=0%. Spółka Vivus Finance będzie w stanie Ci pożyczyć za darmo w kwocie trzech tysięcy złotych na 61 dni. Wonga za darmo pożyczy Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus aktualnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Natomiast w przypadku ofert ratalnych, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz otrzymać nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, abyś przyjrzał się bliżej ofercie firmy Smartney, ponieważ obecnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych firmach, zasadniczo wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie także aktywny numer telefonu w celu komunikacji z pożyczkodawcą.

Umiejscowienie jeleniogórakich instytucji pożyczkowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Jelenia Góra i okolicach. Najedź myszką na czerwony punkt i kliknij, żeby poznać, jaki jest adres danej instytucji.

Firmy pożyczkowe w Jeleniej Górze

Oferta firm pożyczających bez BIK

Jeżeli zaliczasz się do osób zadłużonych i nie chciałbyś, aby sprawdzano bazę BIK, to w kilku biurach finansowych możesz wystąpić o wsparcie finansowe. To rodzaj pomocy finansowej, wymagany, jeżeli posiadasz zaległości w spłacaniu kredytu. Takiego rodzaju pomoc osobom zadłużonym, przyznawana jest przez instytucje parabankowe, które postanowiły nie konsultować rejestrów zalegających z płatnościami. Z drugiej strony pewna liczba biur pożyczkowych oferuje pomoc zadłużonym. Jeżeli potrzebna Ci pożyczka bez BIK, to możesz ją dostać przez internet w wyszczególnionych tu firmach: PozyczkaPlus (instytucja na swoich stronach internetowych pisze, że nie sprawdza tego rejestru), Bocian (co prawda firma weryfikuje ten rejestr, ale informuje, klienci zadłużeni wykazani w tej bazie będą mogły ją dostać), Lendon (baza sprawdzana jest w wybranych jedynie sytuacjach), Extraportfel (wykaz ten sprawdzany jest w cześci przypadków). Pamiętaj jednak, że firmy gotówkowe monitorują różne bazy dłużników – również KRD i BIG Infomonitor. Sprawdź zestawienie firm pożyczkowych, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez sprawdzania bikuBez weryfikacji w KRDBez sprawdzania BIKBez sprawdzania ERIF
Lendon
TAK

weryfikowanie w tej bazie odbywa się jedynie w wybranych przypadkach. Przeważnie do badania zdolności kredytowej stosuje się system Instantor
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Przeważnie pożyczki w domu klienta w Jeleniej Górze udzielane są po wcześniejszym złożeniu wniosku przez internet lub zatelefonowaniu do firmy pozabankowej. Dostarczanie gotówki do domu to przyjazny pożyczkobiorcom tryb pożyczania. Niewątpliwie takie rozwiązanie jest dosyć wygodne w przypadku małych miejscowości. W wielu przypadkach wniosek można wysłać przez internet bez wychodzenia z domu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej pojawi się w domu. Po sfinalizowaniu umowy da Ci pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień, zależnie od instytucji. Olbrzymią zaletą powyższego sposobu pożyczania jest możliwość zapytania pracownika firmy o warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (przykładowo o jakieś zapisy w umowie). Jednak z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta koszt tego typu usługi przeważnie jest nieco większy aniżeli w przypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w firmach Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Obecnie panujące liberalne wymagania wiekowe w firmach pożyczkowych prowadzą do wniosku, że uzyskać kredyt gotówkowy może niemal każda pełnoletnia osoba. Minimalny wiek kredytobiorcy musi wynosić 18 lat (takich parabanków istnieje jednak na rynku tylko dwadzieścia – większość honoruje wiek 20 lat), a najwyższy wiek w większości przypadków wynosi siedemdziesiąt lat. Znane są nawet biura pożyczkowe pożyczające osobom sięgającym 85 lat. Tego typu pożyczkę od osiemnastu lat uzyskasz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Freezl

18

100

CreditStar

18

100

Superrata

18

80

Kredyt1000

18

70

NetGotówka

18

100

Hapi

18

100

Ekassa

18

100

SolCredit

18

80

ProfiCredit

18

80

Monedo Now

18

100

Banknot

18

70

Superkasa

18

100

Chwilówkomat

18

75

Mikrokasa

18

75

Solven

18

75

AleGotówka

18

75

Wonga

18

100

Polożyczka

18

100

Provema

18

100

Bocian

18

74

Oferty dla osób bezrobotnych

Osoby pozbawione pracy również mogą pożyczyć pieniądze. Trzeba wiedzieć, że pewna grupa parabanków zgadza się na pomoc finansową osobom bez pracy. Niedrogą pożyczkę dla osób bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W takiej sytuacji, żeby mieć szanse na kredyt, nie trzeba przesyłać zaświadczenia o osiąganych zarobkach od pracodawcy. Żeby dostać pieniądze wystarczy, że będziesz czerpał dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Masz możliwość także pożyczyć pieniądze na 500 plus.

Otrzymaj błyskawiczną gotówkę bez zaświadczeń

Jest to rozwiązanie często poszukiwane przez klientów firm pożyczkowych. Pewna liczba firm zdecydowała się zmniejszyć liczbę wymaganych formalności dotyczących udzielania pomocy finansowej. Pożyczkobiorca nie potrzebuje przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę lub świadczenie rentowe. Do otrzymania kredytu wystarczający jest dowód osobisty, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego.

Aby otrzymać pożyczkę wystarczy wybrać wartość pożyczanych pieniędzy oraz czas spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przelewa pieniądze na konto bankowe klienta. Musisz jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja pożyczkowa często zależy od zdolności kredytowej klienta.

W Extraportfel, Netcredit, Vivus, Kuki, Wonga, Finbo czy Lendon możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód relatywnie tanio.

Wejdź na strony internetowe biur pożyczkowych za pomocą zamieszczonych na górze strony odnośników WWW.

W taki sposób dowiesz się, w której firmie teraz możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Złożenie wniosku do właściwej firmy pożyczkowej należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Jeżeli chcesz otrzymać najkorzystniejszą pożyczkę pozabankową, to warto ocenić kilka nadrzędnych rzeczy, odnoszących się do kosztów takiego zobowiązania.

Bezwzględnie poznaj ofertę prezentowane w różnych instytucjach, dlatego że dzięki temu najpełniej zorientujesz się w ofertach na rynku tych produktów.

W drugim kroku zweryfikuj wysokość oprocentowania rzeczywistego tych produktów. Stopa RRSO to jedna z najlepszych metod, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów danej oferty. Pamiętaj, aby wybrać ofertę instytucji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności przeanalizuj, czy dany pożyczkodawca przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą być wyższe od 10 proc. w skali roku. Co więcej prowizja pożyczkowa winna nie przekroczyć 25 proc. pożyczanej kwoty oraz maksymalnie trzydzieści procent zaciąganego zobowiązania rocznie (przykład: pożyczenie 1000 zł na miesiąc generuje koszt prowizji rzędu 550 PLN). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty kredytowania oraz 6% wysokości otrzymanych środków w skali jednego roku.

Najkorzystniej jest poszukać pożyczki w wiarygodnych firmach. Upewnij się więc, że, w której chcesz pożyczyć pieniądze, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności poznaj koszty prolongaty spłaty. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie istotnie powiększa finalny poziom kosztów.

Także warto, abyś odwiedzał dostępne strony dedykowane rynkowi pozabankowemu i śledził opinie o instytucji pożyczkowej, która Cię zainteresowała. Zbyt duża ilość negatywnych ocen winna podnieść szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś ocenił swoje szanse na uzyskanie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport na stronie BIK. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyższe porady pomogą Ci znaleźć firmy w Jeleniej Górze, w których można dostać pożyczkę tanio i szybko.

Copy link
Powered by Social Snap