Szybkie pożyczki Kraków

W tabeli poniżej prezentujemy zestawienie instytucji pożyczkowych pozabankowych oferujących szybką pożyczkę w mieście Kraków. Znajdziesz tu informacje odnoszące się do najmniejszej i największej udzielanej kwoty gotówki, najkrótszego i maksymalnego czasu trwania spłaty zadłużenia, możliwego udzielenia pierwszej gotówki gratis oraz pełne informacje o sprawdzaniu długów w BIK i KRD. W dalszej części prezentujemy także adresy i oferty banków przyznających kredyty gotówkowe.

Pożyczki w Krakowie – sierpień 2020

W poniższym wykazie prezentujemy oferty online. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert aby dowiedzieć się, która firma ma w ofercie pożyczkę, jakiej poszukujesz.

Darmowe pożyczki, które zostały zaprezentowane w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Podstawowym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wandoo

3000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Szybkie pożyczki Kraków

Poniżej prezentujemy adresy firm pożyczkowych w miejscowości Kraków oferujących szybkie pożyczki. {W razie potrzeby. [wpts_spin]Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż widok mapy. Klikając na czerwony punkt w wybranych przypadkach będziesz mógł poznać opinie o danej firmie.

Kraków ekspresowa pozyczka

Instytucje udzielające szybkich pożyczek:

 • KredytOK — ul. Grzegórzecka 6, tel. 12 3739214
 • Daiglob.pl — ul. Starowiślna 8, tel. 12 4220842
 • Daiglob.pl — Nowa Huta, os. Centrum C2, tel. 12 6448248
 • SpokoKasa Sp. z o.o. — ul. Grzegórzecka 10, tel. 12 3124257
 • Blyskawicznagotowka.pl — ul. Bałuckiego 21
 • AIM Finanse — Rynek Podgórski 15
 • Kredycik123.pl — ul. Pawia 5A (Dworzec PKP Kraków Główny)
 • Kredycik123.pl — ul. Stawowa 61 (Galeria Bronowice)
 • Kredycik123.pl — Nowa Huta, al. Pokoju 67 (Centrum Handlowe M1)
 • Kredycik123.pl — ul. Pawia 5 (Galeria Krakowska)
 • Kredycik123.pl — Nowa Huta, ul. Medweckiego 2 (centrum Handlowe Carrefour Czyżyny)
 • Kredycik123.pl — ul. Zakopiańska 62 (Park Handlowy Czyżyny)
 • Kredycik123.pl — ul. Bratysławska 4 (Kaufland)
 • Lombard4U — ul. Pawia 5 (Galeria Krakowska)

Szybkie pożyczki dla każdego

Szybkie pożyczki w Krakowie oferowane są generalnie każdemu, kto jest dorosły. Najniższy limit wiekowy kredytobiorcy musi wynosić 18 lat (tego rodzaju firm funkcjonuje jednak na rynku tych usług zaledwie dwadzieścia – przeważająca ich ilość ma wyższe wymogi wiekowe), podczas gdy najwyższy wiek z reguły wynosi 70 lat. Są także instytucje udzielające pożyczki osobom sięgającym 85 lat. Poniżej zebraliśmy pożyczki od 18 lat:

PożyczkaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Szybkie pożyczki online Kraków

Generalnie ekspresowe pożyczki udzielane są zarówno w stacjonarnych instytucjach pożyczkowych, jak i przez internet. Pożyczka online to wygodna usługa finansowa, która oferowana jest kanałem internetowym. Szybkie usługi finansowe online zyskały na popularności, wypierając tradycyjne podmioty finansowe o charakterze pozabankowym. Posiadanie sprzedaży przez internet pozwala na szybkie powiadomienie o dostępności szybkiej gotówki. Przeważnie na decyzję oczekuje się 15 minut. Przedstawione powyżej firmy należą do najlepszych instytucji oferujących finansowanie online. Należy przejść na witrynę online danego pożyczkodawcy i sprawdzić symulator rat pożyczkowych zamieszczony na jego stronie. Za sprawą symulatora jest możliwe wszechstronne porównanie najważniejszych parametrów określonej propozycji. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę na szybką pożyczkę w promocji, ile w każdej firmie wynosi opłata za przyznanie, czy jest możliwość prolongaty czasu spłaty zaciągniętego zobowiązania, czy konkretna firma posiada finansowanie bez przelewu weryfikacyjnego.

Które firmy posiadają ofertę pożyczek bez sprawdzania BIK i KRD?

Ekspresowa pożyczka bez BIK czy KRD jest to typ pomocy pieniężnej, będący poszukiwanym przez osoby zadłużone. Takiego rodzaju pomoc pieniężna, udzielana jest przez instytucje parabankowe, które zdecydowały się nie weryfikować baz danych zalegających z długami. Trzeba zaznaczyć, że dominująca liczba firm nie przyznaje tego rodzaju chwilówek bez biku. Co więcej, trzeba pamiętać, że firmy gotówkowe weryfikują różne rejestry dłużników – nie tylko BIK, ale również KRD i BIG Infomonitor. Jednak niewielka część firm pożyczkowych oferuje finansowe wsparcie dla osób zadłużonych. Instytucje pożyczające szybką gotówkę bez BIK wyszczególnione są w powyżej zamieszczonym zestawieniu. Sprawdź, które instytucje pożyczają bez BIK.

Szybkie pożyczki do domu Kraków

Otrzymanie gotówki do domu to bardzo wygodny sposób pozyskiwania gotówki. Bez wątpienia tego typu wsparcie jest stosunkowo wygodne w przypadku ludzi starszych. Czasem wniosek pożyczkowy możesz wysłać drogą online. O umówionej porze pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy Ci pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik firmy będzie odbierał raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od instytucji. Niewątpliwą zaletą powyższego rodzaju pożyczki może być sposobność wypytania pracownika firmy o szczegóły zanim podpiszesz umowę pożyczkową (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie). Z drugiej jednak strony z powodu potrzeby wynagradzania przedstawiciela koszt takiego rodzaju usługi bywa przeważnie trochę wyższy niż w wypadku chwilówek przekazywanych przez internet. Pożyczki do domu udzielane są w wybranych firmach, m.in. w Bliskiej Pożyczce i Provident.

Kto udzieli Ci szybkiej gotówki dla bezrobotnych?

Zazwyczaj bezrobotni są pozbawieni szans na szybkie pożyczki. Ważna uwaga - pewna część parabanków zezwala na przyznawanie ekspresowych pożyczek dla osób bez pracy. Pożyczki dla osób bezrobotnych dostępne są w kilku biurach pożyczkowych, między innymi w Pożyczka plus, Wandoo, Miloan, Lendon, Kuki, Szybka Gotówka. W takiej sytuacji, aby mieć szanse na szybką pożyczkę, nie ma potrzeby posiadania zaświadczenia o zarobkach.

Pożyczka na dowód Kraków

Pożyczki na dowód w Krakowie dostępne są w paru firmach pożyczkowych. Jest to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów firm pożyczkowych. Część pożyczkodawców zmniejszyła zakres wymagań związanych z udzielaniem pożyczek. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne albo świadczenie rentowe. W celu otrzymania kredytu wystarczający jest dowód osobisty, konto w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków oraz okres spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wypełnić wniosek i poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczkodawca przekazuje gotówkę na konto osobiste pożyczkobiorcy. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Wejdź na witryny www pożyczkodawców za pośrednictwem zawartych powyżej odnośników WWW. W ten sposób rozeznasz się, w którym parabanku w tej chwili otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Kredyty gotówkowe Kraków

Biorąc pod uwagę koszty, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to znacznie tańszy sposób na pożyczanie niż pożyczka pozabankowa (dokonaj porównania sprawdzając zaprezentowane poniżej oferty kredytów gotówkowych). Dodatkowo niektóre instytucje proponują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, dzięki czemu jego uzyskanie jest tak samo szybkie jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Na przykład PKO BP i Alior Bank nie wymagają tego typu zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Wadą kredytu gotówkowego jest jednak to, że praktycznie wszystkie banki przyznające kredyty oceniają bazy dłużników. Jednak jeśli masz opóźnienia w spłacie dotychczasowych pożyczek trwające mniej niż 60 dni, możesz otrzymać pożyczkę z banku. Oto mapa pokazująca informacje o położeniu banków i SKOKów przyznających kredyty gotówkowe. Najedź kursorem na czerwony punkt i kliknij, aby ustalić adres danego banku.

banki oferujące kredyty w Krakowie

Na co zwrócić uwagę wybierając najodpowiedniejszą pożyczkę w mieście Kraków?

W trakcie decydowania o wyborze najlepszej pożyczki musisz zweryfikować parę kluczowych rzeczy, które odnoszą się do kosztów takich produktów finansowych. W pierwszym rzędzie oceniaj oferty dostępne w wielu firmach, ze względu na to że dzięki temu pełniej uzyskasz orientację w pożyczkach na całym rynku. W drugim kroku koniecznie zweryfikuj jaka jest wysokość RRSO w poszczególnych firmach. Stopa RRSO to wygodna metoda, żeby relatywnie szybko oszacować wysokość kosztów danej oferty. Staraj się wybrać pożyczkę, która posiada możliwie jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie upewnij się, czy dany parabank przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że kwoty odsetek nie mogą być wyższe niż 10 procent rocznie. Dodatkowo prowizja okołopożyczkowa winna nie przekroczyć 25 proc. kwoty zobowiązania plus maksymalnie trzydzieści procent zaciąganego zobowiązania rocznie (przykładowo pożyczka na 500 złotych na miesiąc to koszt około 140 zł). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczki. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali jednego roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Po trzecie oceń opłatę za przedłużenie spłaty. Często prolongatę spłaty mocno powiększa ogólny koszt zadłużenia się. Także potrzebne jest, byś czytał fachowe fora traktujące o pożyczkach i śledził opinie o instytucji kredytowej, którą jesteś zainteresowany. Duża ilość złych opinii winna zwiększyć Twoją szczególną nieufność. Na koniec istotna uwaga: postąp tak, aby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Zamieszczone na powyższej stronie zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych instytucjach pozabankowych lub bankach.

Sprawdź również: