Szybkie pożyczki Gorzów Wielkopolski

W poniższym opracowaniu przedstawiamy biura pożyczkowe, w których można otrzymać ekspresowe wsparcie finansowe na terenie Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie) jak również niedalekiej okolicy. Publikujemy tu dane odnoszące się do minimalnej i maksymalnej udzielanej kwoty środków finansowych, najkrótszego i najdłuższego czasu spłaty zadłużenia, możliwego otrzymania gotówki za darmo.

Pożyczkodawcy świadczący w Gorzowie Wielkopolskim usługi online i z dostawą do domu: oferty na sierpień 2022

Aby dokonać najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższą tabelą. Znajdziesz tutaj zestawienie najtańszych instytucji realizujących usługi finansowe udzielających szybkich pożyczek online oraz z dostawą do domu klienta w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Dane zaktualizowano w dniu: 4 sierpnia 2022.

Popatrz na szczegółowe warunki zaprezentowanych poniżej ofert, aby dowiedzieć się, w której instytucji pozabankowej możesz otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
PEŁNY RANKING ❯❯

Najlepsze oferty

Gdzie warto pożyczyć pieniądze? Warto udać się tam, gdzie, zaoferują Ci korzystne, promocyjne warunki. Najtańsza ekspresowa pożyczka oferowana jest w takich instytucjach, jak Wonga, Kuki oraz Vivus. Powyżsi pożyczkodawcy dla nowych klientów przygotowały ofertę z z korzystnym RRSO. Firma Vivus może Ci pożyczyć bez kosztów w kwocie trzech tysięcy złotych na okres 61 dni. Wonga za darmo zaoferuje Ci do 1000 złotych z okresem spłaty do 30 dni. PozyczkaPlus aktualnie oferuje nowym pożyczkobiorcom za darmo 600 złotych, przy czym na oddanie pieniędzy masz 30 dni. Z kolei jeśli chodzi o oferty ratalne, najkorzystniej wypada firma HapiPozyczki, gdzie możesz pożyczyć nawet 15000 PLN na okres 24 miesięcy z RRSO=9,81%. Warto, żebyś zapoznał się także z ofertą firmy Smartney, ponieważ aktualnie oprocentowanie rzeczywiste wynosi tam 15,33%. Z kolei w firmie Provident możesz tanio otrzymać do 15000 złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 36 rat, przy czym RRSO należy również do stosunkowo niskich i wynosi od 19,68%.

Aby dostać szybką gotówkę w wyżej wspomnianych instytucjach, zasadniczo wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie ponadto aktywny numer telefonu w celu komunikacji z instytucją pożyczkową.

Umiejscowienie gorzowskich firm pozabankowych

Na opublikowanej tu mapie znajdziesz adresy instytucji, w których można otrzymać szybką pożyczkę w mieście Gorzów Wielkopolski i okolicach. Najedź myszką na czerwony znak i kliknij, aby dowiedzieć się, jaki jest adres wybranej firmy.

Firmy pożyczkowe w Gorzowie Wielkopolskim

Oferta biur pożyczających bez baz

W przypadku, gdy jesteś zadłużony i nie chcesz, aby weryfikowano Cię w BIK, to w kilku firmach pozabankowych możesz dostać pomoc. Jest to rodzaj usługi finansowej, bardzo poszukiwany, jeżeli posiadasz opóźnienia w spłacie zobowiązań pożyczkowych. Takiego rodzaju pomoc dla zadłużonych, przyznawana jest w tych firmach, które postanowiły nie monitorować baz zalegających z płatnościami. Jednakże niewielka liczba instytucji udziela pomoc osobom zadłużonym. Jeżeli potrzebna Ci pożyczka bez BIK, to możesz ją otrzymać online w wyszczególnionych tu firmach: PozyczkaPlus (firma na swojej witrynie internetowej informuje, iż nie sprawdza tej bazy), Bocian (co prawda firma weryfikuje ten rejestr, niemniej jednak informuje, osoby zadłużone obecne w tym rejestrze mają szansę ją dostać), Lendon (baza sprawdzana jest w niektórych jedynie sytuacjach), Extraportfel (rejestr ten weryfikowany jest w cześci przypadków). Pamiętaj jednak, że instytucje gotówkowe przeszukują różne rejestry dłużników – również KRD, ERIF i BIG. Zobacz porównanie instytucji, które posiadają takie rozwiązanie:

FirmaBez bikuBez KRDBez weryfikacji w BIKBez ERIF
PozyczkaPlus
TAK

na swojej stronie pożyczkodawca deklaruje, że nie sprawdza tego rejestru
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
TAK
AASA
NIE
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Extraportfel
TAK

weryfikacja w tym rejestrze ma miejsce tylko w niektórych przypadkach. Do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest głównie aplikacja Instantor

TAK

sprawdzenie bazy KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w rejestrze BIG tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
KredytOK
NIE
NIE
NIE
NIE
MIkroratka
TAK

mogą sprawdzać BIK, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, masz szansę pożyczyć tu pieniądze
NIE
NIE
NIE
SmartPozyczka
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Lendon
TAK

weryfikacja w tej bazie ma miejsce tylko w wybranych sytuacjach. Najczęściej do badania zdolności kredytowej używa się Instantora
TAK

weryfikacja w KRD tylko w niektórych przypadkach. W typowym przypadku badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
TAK

weryfikacja w BIG tylko w niektórych. W typowym przypadku do badania zdolności kredytowej wykorzystywana jest aplikacja Instantor
b.d.
Smartney
NIE
NIE

NIE
NIE
LoanMe
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
NetCredit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Provident
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Generalnie pożyczki w domu klienta w Gorzowie Wielkopolskim udzielane są po wcześniejszym złożeniu wniosku przez internet lub zatelefonowaniu do firmy pozabankowej. Dostarczanie gotówki do domu klienta to przyjazny pożyczkobiorcom sposób pozyskiwania pieniędzy. Niewątpliwie tego typu ułatwienie jest stosunkowo przydatne na obszarach wiejskich. Czasem wniosek można złożyć przez internet bez wychodzenia z domu. O umówionej porze przedstawiciel instytucji pożyczkowej przyjedzie do domu. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże Ci pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach przedstawiciel ten będzie odbierał ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od instytucji. Walorem opisanego wariantu finansowania może być możliwość zapytania pracownika firmy o szczegółowe warunki przed finalizacją umowy (między innymi o szczególne zapisy w regulaminie). Jednak z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania pracownika firmy wydatek dotyczący takiego typu usługi finansowej przeważnie jest nieco wyższy niż w wypadku środków finansowych przelewanych droga internetową.

Pożyczkę w domu otrzymasz w takich biurach, jak Bocian i Mikroratka.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Obecnie panujące liberalne wymagania wiekowe w firmach pożyczkowych prowadzą do wniosku, że wziąć kredyt gotówkowy może niemal każdy. Najniższy limit wiekowy klienta winien przekraczać 18 lat (tego typu firm pożyczkowych funkcjonuje jednak na rynku tych produktów raptem około 20 – przeważająca ich liczba posiada wyższe wymogi wiekowe), natomiast najwyższy wiek przeważnie wynosi 70 lat. Są ponadto firmy pożyczkowe pożyczające klientom sięgającym 85 lat. Tego typu kredyt od osiemnastu lat weźmiesz w następujących firmach:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
Polożyczka

18

100

Monedo Now

18

100

Chwilówkomat

18

75

Superkasa

18

100

Bocian

18

74

Mikrokasa

18

75

Ekassa

18

100

AleGotówka

18

75

Banknot

18

70

Hapi

18

100

Wonga

18

100

Superrata

18

80

ProfiCredit

18

80

Solven

18

75

Kredyt1000

18

70

Freezl

18

100

NetGotówka

18

100

Provema

18

100

CreditStar

18

100

SolCredit

18

80

Oferty dla osób bezrobotnych

Bezrobotni również mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna część parabanków zgadza się na pomoc osobom bez zatrudnienia. Relatywnie niedrogą pomoc dla osób bezrobotnych dostaniesz między innymi w Vivus, Extraportfel i Lendon. W tym wypadku, żeby uzyskać kredyt, nie ma konieczności posiadania zaświadczenia o osiąganych dochodach od pracodawcy. Aby pożyczyć pieniądze wystarczy, że będziesz posiadał dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Masz możliwość również pożyczyć pieniądze na 500 plus.

Uzyskaj błyskawiczną gotówkę od ręki

Jest to rozwiązanie często poszukiwane wśród klientów firm pożyczkowych. Pewna grupa parabanków zdecydowała się zmniejszyć liczbę formalności dotyczących przyznawania pomocy finansowej. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę albo świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia kredytu wystarcza sam dowód osobisty, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy.

Żeby wziąć szybką gotówkę trzeba określić kwotę pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję firmy pożyczkowej. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przelewa pieniądze na konto pożyczkobiorcy. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klientów.

Z pomocą takich firm, jak Wonga, Lendon, Kuki, Finbo czy Vivus możesz otrzymać szybką pożyczkę na dowód relatywnie tanio.

Wejdź na serwisy internetowe pożyczkodawców za pomocą opublikowanych na górze odnośników WWW.

Za sprawą tego zorientujesz się, w której instytucji w chwili obecnej możesz uzyskać pożyczkę na dowód.

Jak wybrać najlepszą firmę pozabankową?

Złożenie wniosku do właściwej instytucji finansowej należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Jeżeli zależy Ci na tym, aby dostać najkorzystniejszą pożyczkę pozabankową, to powinieneś sprawdzić kilka kluczowych spraw, jakie dotyczą kosztów pożyczkowych.

W pierwszym rzędzie porównuj ofertę dostępne w kilku instytucjach, ponieważ dzięki takiemu podejściu pełniej uzyskasz rozeznanie w ofertach na całym rynku.

W dalszej kolejności sprawdź skalę RRSO u poszczególnych pożyczkodawców. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać ofertę instytucji, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń, czy dany pożyczkodawca przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że kwoty odsetkowe winny być niższe od 10 proc. rocznie. Ponadto prowizja winna nie przekroczyć 25 procent pożyczanej kwoty pieniężnej oraz maksymalnie 30% pożyczonej kwoty w skali roku (przykład: pożyczenie kwoty 3000 złotych na 30 dni może kosztować do 825 złotych). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty kredytowania oraz 6% wysokości otrzymanych środków w skali jednego roku.

Najbezpieczniej będzie poszukać pożyczki w sprawdzonych firmach. Upewnij się więc, że, w której planujesz pożyczyć pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze instytucji pożyczkowych (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszt przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę mocno powiększa finalny koszt.

Ponadto warto, żebyś studiował fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i analizował opinie o instytucji pożyczającej, która Cię interesuje. Zbyt duża liczba negatywnych dyskusji powinna podnieść szczególną czujność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na otrzymanie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł go otrzymać zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej opublikowane porady pomogą Ci znaleźć firmy w Gorzowie Wielkopolskim, w których można dostać pożyczkę tanio.

Copy link
Powered by Social Snap