Szybkie pożyczki Zielona Góra

Musisz szybko pożyczyć nieco pieniędzy? W poniższym opracowaniu zestawiliśmy kilka pożyczek pozabankowych godnych zainteresowania.

Opublikowane są tu informacje odnośnie minimalnej i największej udzielanej kwoty pieniędzy, minimalnego i najdłuższego okresu spłaty zobowiązania, firm, w których można dostać krótkoterminową pomoc finansową bez opłat oraz szczegółowe dane o sprawdzaniu baz Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej. Oferty skierowane są do klientów z miasta Zielona Góra (województwo lubuskie) a także pobliskich miejscowości

Pożyczki pozabankowe udzielane przez internet i do domu przeznaczone dla klientów mieszkających w Zielonej Górze

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się zawartym poniżej porównaniem. Opublikowane jest tutaj szczegółowe zestawienie pożyczek pozabankowych online i udzielanych w domu klienta w Zielonej Górze i okolicach.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 25 kwietnia 2023.

PEŁNY RANKING »

Osoby poszukujące chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem 100 PLN, podczas gdy przewyższa ona 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Zielonej Górze) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Zielonej Górze. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z weryfikowania baz osób z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Zielonej Górze?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to wygodne na terenach wiejskich. Formularz da się przesłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie czy regulaminie). W porównaniu z usługami internetowymi nieco wyższy jest koszt takiego rodzaju rozwiązania z powodu konieczności wynagradzania pracownika. O pieniądze z dowozem do domu możemy starać się w kilku instytucjach pozabankowych. Tego typu usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Pożyczanie na dokument tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane wśród klientów. Zakres formalności jest minimalna. Klient nie musi dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek bankowy. W większości przypadków usługę na sam dowód załatwia się w następujący sposób - powinieneś wybrać wysokość pieniędzy i długość okresu trwania umowy. Potem należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przekazana na konto. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Plan rozmieszczenia biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Zielona Góra i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje ich położenie. Kliknij na określony lokalizator, aby wyświetlić dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić oceny wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Zielonej Górze i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto zweryfikować parę ważnych kwestii, jakie dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

Na początek porównuj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu lepiej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim kroku bezwzględnie oceń jaki jest poziom stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Zielona Góra, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie sprawdź koszty prolongaty długu. Przeważnie opłata za przedłużenie bardzo powiększa finalny poziom kosztów.

Także sensownie jest, byś wchodził na strony internetowe poświęcone parabankom i zweryfikował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba negatywnych opinii winna obudzić Twoją szczególną uwagę.

Następna kwestia: pilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie go pobrać zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że nasze dane pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.