Zestawienie pożyczek w Barczewie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Barczewie (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem 100 PLN, choć w pewnych przypadkach przekracza ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Barczewie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Barczewie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Barczewa i okolic

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to użyteczne w przypadku wsi. Formularz można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania pracownika nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Szczegółowa analiza preferencji pożyczkobiorców wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek w banku. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - trzeba określić wartość potrzebnych środków oraz pożądany okres trwania umowy. W następnym kroku należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Barczewo i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera miejsca ich położenia. Zaznacz wybrane miejsce, żeby wyświetlić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Barczewie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś ocenić kilka naczelnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszym rzędzie poznaj możliwie dużo dostępnych usług, ze względu na to że dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie koniecznie oszacuj wielkość oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Barczewo, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Z reguły prolongatę spłaty znacząco podraża całkowity koszt.

Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, abyś analizował fachowe strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, której usługi rozważasz. Duża ilość nieprzychylnych dyskusji powinna podnieść Twoją uwagę.

Po piąte dopilnuj, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane wskazówki pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.