Pożyczki w Będzinie

W poniższej tabeli przedstawiamy zestawienie pożyczek udzielanych w Będzinie (województwo śląskie, powiat będziński). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto PLN, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Będzinie?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Będzinie?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Będzinie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Czy można uzyskać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać gotówkę w domu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. W szczególności jest to przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności wynagradzania pracownika minimalnie większe są koszty. minimalnie większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

W jaki sposób dostać pieniądze na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś wybrać kwotę potrzebnych środków oraz pożądany okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przelana na konto bankowe. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Będzinie

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia położenie placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, żeby zobaczyć adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Będzinie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś poprzedzić szczegółową analizą. Warto zwrócić uwagę na parę elementarnych rzeczy, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

Na początek oceniaj możliwie dużo prezentowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W dalszej kolejności zweryfikuj skalę stóp procentowych. R.R.S.O. to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom kosztów. W szczególności sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oceń opłaty za przedłużenie długu. Z reguły opóźnienie spłaty wydatnie podwyższa sumaryczny koszt.

Ponadto sensownie jest, żebyś sprawdzał specjalistyczne witryny dedykowane rynkowi pozabankowemu i prześledził uwagi o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca ilość nieprzychylnych opinii musi zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go pobrać zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyżej opublikowane wytyczne pozwolą wybrać instytucję spełniającą wymagania.