Zestawienie pożyczek w Białobrzegach

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Białobrzegach (województwo mazowieckie, powiat >b>białobrzeski) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość wynosi sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Białobrzegach) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Białobrzegach. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od monitorowania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Białobrzegów i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Bez wątpienia może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Z drugiej strony z racji konieczności wynagradzania przedstawiciela trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż ograniczenie formalności jest często poszukiwane. Ilość wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy też rentę. Ubieganie się o taką usługę nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także rachunek w banku. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - trzeba podać kwotę pożyczanych środków i pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Białobrzegi i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia ich umiejscowienie. Kliknij na wybrany punkt, żeby zobaczyć adres. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Białobrzegach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na parę podstawowych rzeczy, dotyczących kosztów spłaty zobowiązania.

Po pierwsze zestawiaj możliwie dużo proponowanych usług, jako że za sprawą tego pełniej rozeznasz się w warunkach finansowania w kraju.

Następnie zweryfikuj jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Białobrzegi, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj opłatę za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie prolongatę spłaty znacząco podraża całkowity koszt zadłużenia się.

Także potrzebne jest, żebyś czytał dostępne fora traktujące o usługach pozabankowych i sprawdził wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca liczba niekorzystnych opinii powinna wzbudzić szczególną czujność.

Kolejna sprawa: rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł taki dokument wygenerować za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż zamieszczone tutaj rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.