Pożyczki w Białogardzie

W poniższej tabeli zaprezentowaliśmy pożyczki udzielane w Białogardzie (województwo zachodniopomorskie, powiat białogardzki). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych też mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto złotych, chociaż czasami przekracza ona 10 000 PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Białogardzie?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Białogardzie?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Białogardzie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest niżej.

Czy można uzyskać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Czy można otrzymać pieniądze z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Bez wątpienia jest to użyteczne na obszarach wiejskich. Formularz da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie). Z powodu potrzeby wynagradzania takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. trochę wyższy jest koszt. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak można dostać środki finansowe na dowód?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę lub świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarcza posiadanie telefonu a także konto w banku. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - wystarczy określić wartość wnioskowanych środków i długość okresu spłaty. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Należy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Białogardzie

Zaprezentowany plan miasta zawiera umiejscowienie placówek. Zaznacz wybraną kropkę, aby poznać adres. W razie konieczności można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić oceny napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Białogardzie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś sprawdzić kilka nadrzędnych spraw, dotyczących kosztów spłaty.

Bezwzględnie poznaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Następnie obowiązkowo sprawdź jaki jest poziom stóp procentowych. RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie poznaj koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za tzw. rolowanie bardzo podraża całkowity koszt.

Także warto, byś wchodził na specjalistyczne witryny poświęcone usługom pozabankowym i analizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba krytycznych opinii musi obudzić Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: rób tak, aby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie go wygenerować bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.