Pożyczki w Bieczu

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Bieczu (województwo małopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych też mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to raptem 100 złotych, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Bieczu

Osoby planujące ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Bieczu

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Bieczu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole.

Czy można uzyskać pieniądze bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania baz zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak otrzymać środki finansowe z dostawą do domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że może to być pomocne w przypadku osób starszych. Formularz można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne określenia w umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia pracownika nieznacznie wyższy jest koszt. trochę wyższy jest koszt. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Jak można otrzymać gotówkę na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - powinieneś podać kwotę pożyczanych pieniędzy oraz długość okresu trwania zobowiązania. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Bieczu

Poniższa mapa wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, aby sprawdzić adres. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić oceny wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Bieczu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz sprawdzić kilka kluczowych spraw, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

Na początek porównaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Idąc dalej: bezwzględnie oblicz wysokość RRSO. Stopa oprocentowania jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie sprawdź przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj koszty prolongaty długu. Z reguły opłata za przedłużenie mocno podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Również konieczne jest, abyś czytał fora internetowe poświęcone parabankom i analizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca ilość krytycznych ocen musi podnieść Twoją szczególną nieufność.

Po piąte rób tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport wygenerować darmowo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane sugestie pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.