Pożyczki w Bielawie

Szukasz najlepszej pożyczki, z której można bezpiecznie skorzystać? Sprawdź naszą ofertę dostępną w Bielawie (województwo dolnośląskie) i okolicznych miejscowościach. Publikujemy tu warunki dotyczące minimalnej i maksymalnej kwoty środków pieniężnych, minimalnego i najdłuższego okresu trwania jej spłaty, możliwości pożyczenia pieniędzy bez opłat czy pełne informacje o sprawdzaniu rejestru osób zadłużonych.

W wyborze odpowiedniego rozwiązania pomocna może być poniższa lista. Zawiera ona naszą ofertę usług świadczonych mieszkańcom Bielawy. Mogą oni skorzystać z nich przez internet z przelewem na konto lub w domu. Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
W naszym serwisie dostępnych jest więcej rozwiązań tego typu.
Pełny wykaz ❯❯
Porady dotyczące kryteriów rozważnego wyboru określonej usługi internetowej znaleźć można na naszym blogu w artykule zatytułowanym „Jak mądrze wybrać pożyczkę online”.

Celem skorzystania z powyższych propozycji, zasadniczo wystarczy Ci jedynie posiadanie aktualnego dowodu osobistego, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Bielawie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy również mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 złotych, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kto je może otrzymać?

Osoby planujące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Czy można zdobyć gotówkę z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od przeglądania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć pieniądze z dowozem do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Zasadniczo jest to pomocne w przypadku wsi. Formularz da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś zapisy w regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania pracownika minimalnie wyższy jest koszt. nieco wyższy jest koszt. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Czy da się dostać pomoc finansową na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek w banku. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - należy określić wysokość pożyczanych środków oraz czas umowy. Następnie należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto. Trzeba jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Bielawie

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia rozlokowanie placówek. Kliknij na wybraną kropkę, aby odczytać adres. W razie konieczności przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Bielawie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś sprawdzić parę newralgicznych rzeczy, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie analizuj jak najwięcej prezentowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu pełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

To nie wszystko zweryfikuj wysokość stóp procentowych. Stopa RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom opłat. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności poznaj koszt prolongowania zadłużenia. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie istotnie powiększa finalny poziom kosztów.

Dodatkowo warto, żebyś sprawdzał dostępne fora zajmujące się parabankami i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca liczba negatywnych ocen musi zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Następna kwestia: kontroluj, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać bezpłatnie.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane wytyczne pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.