Pożyczki w Bisztynku

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Bisztynku (województwo warmińsko-mazurskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych również mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem sto zł, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Bisztynku

Osoby pragnące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Bisztynku

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Bisztynku. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części.

Czy jest szansa zdobyć środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od przeglądania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać środki finansowe z dostawą do domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Bez wątpienia może to być przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne zapisy w umowie). Ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela minimalnie większe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Czy da się otrzymać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenia emerytalne albo dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się następująco - wystarczy podać kwotę potrzebnych środków i długość okresu spłaty. Następnie trzeba wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Bisztynku

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, żeby odczytać adres placówki. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić oceny napisane przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Bisztynku.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić parę fundamentalnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszej kolejności poznaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Po drugie oszacuj jaka jest wysokość oprocentowania. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za prolongatę bardzo powiększa całkowity koszt.

Dodatkowo sensownie jest, żebyś sprawdzał fora poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba nieprzychylnych dyskusji winna zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Następna kwestia: pilnuj, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane informacje pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.