Zestawienie pożyczek w Błoniu

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Błoniu (województwo mazowieckie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość wynosi 100 zł, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Błoniu) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Błoniu. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z badania rejestrów osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Błonia i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Niewątpliwie może to być pomocne w przypadku ludzi starszych. Formularz można wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne zapisy w regulaminie). Z drugiej strony ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Drobiazgowa analiza rynku pozabankowego wskazuje, że uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste oraz telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - wystarczy podać kwotę pieniędzy jak również pożądany okres trwania umowy. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Błonie i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca ich położenia. Zaznacz właściwy lokalizator, żeby poznać dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Błoniu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś ocenić kilka istotnych kwestii, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie zestawiaj jak najwięcej prezentowanych usług, ponieważ za sprawą tego uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w kraju.

Następnie koniecznie sprawdź jaka jest wysokość stóp procentowych. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Błonie, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszty prolongaty zadłużenia. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty znacząco podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Ponadto dobrze, abyś sprawdzał serwisy internetowe traktujące o usługach pozabankowych i prześledził uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość krytycznych ocen winna zwiększyć Twoją uwagę.

Następna kwestia: dopilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane informacje pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.