Pożyczki w Bogatyni

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Bogatyni (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem sto złotych, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Bogatyni

Osoby pragnące ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Bogatyni

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Bogatyni. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części.

Jak otrzymać środki pieniężne z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z przeglądania baz zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć środki finansowe z dowozem do domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być wygodne w przypadku ludzi starszych. Formularz da się wysłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. nieco wyższe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak zdobyć środki finansowe na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy też świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon a także konto osobiste. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - trzeba wybrać wartość pożyczanych pieniędzy oraz czas spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przelana na konto. Należy jednak pamiętać, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Bogatyni

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybraną kropkę, aby poznać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Bogatyni.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz sprawdzić parę decydujących rzeczy, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności poznaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W dalszej kolejności koniecznie oszacuj wielkość R.R.S.O.. RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie przedłużenie wydatnie podraża całkowity poziom kosztów.

Ponadto koniecznym jest, abyś wchodził na serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża ilość złych ocen winna zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: rób tak, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż opublikowane tutaj wytyczne pomogą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.