Pożyczki w Bolkowie

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Bolkowie (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj sto PLN, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Bolkowie

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Bolkowie

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Bolkowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Jak zdobyć pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Czy można otrzymać środki finansowe w domu klienta?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być pomocne w przypadku ludzi starszych. Formularz można wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak otrzymać środki finansowe na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Wnioskowanie o taką usługę jest proste – wystarczający jest aktywny telefon oraz konto osobiste. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - wystarczy wybrać kwotę potrzebnych środków oraz pożądany okres spłaty pieniędzy. Potem należy wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Bolkowie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje położenie placówek. Kliknij na wybraną kropkę, aby poznać adres. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Bolkowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz zweryfikować kilka elementarnych rzeczy, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek poznaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W dalszej kolejności bezwzględnie sprawdź jaka jest wysokość oprocentowania. RRSO jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Z reguły prolongatę spłaty istotnie podwyższa całościowy poziom kosztów.

Dodatkowo pożądane jest, abyś przeglądał fora zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca liczba krytycznych dyskusji musi obudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie spłacić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować bezpłatnie.

I pamiętaj: uważnie czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że nasze dane pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.