Pożyczki w Borku Wielkopolskim

W poniższej tabeli zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Borku Wielkopolskim (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy również mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 PLN, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Borku Wielkopolskim?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Borku Wielkopolskim?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Borku Wielkopolskim. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Jak otrzymać środki pieniężne bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Bez wątpienia jest to użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne określenia w regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia konsultanta nieznacznie wyższy jest koszt. nieznacznie większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

W jaki sposób można zdobyć pomoc finansową na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Ilość wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek bankowy. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś podać kwotę pożyczanych pieniędzy i pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Należy jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Borku Wielkopolskim

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na wybrane miejsce, żeby sprawdzić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić recenzje wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Borku Wielkopolskim.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zweryfikować parę newralgicznych kwestii, dotyczących kosztów spłaty.

W pierwszym rzędzie porównuj jak najwięcej dostępnych usług, jako że za sprawą tego lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Następnie bezwzględnie sprawdź jaki jest poziom stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź koszty przedłużenia długu. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie mocno podraża całościowy poziom kosztów.

Ponadto warto, abyś wertował portale internetowe poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia liczba krytycznych dyskusji powinna wzbudzić Twoją nieufność.

Kolejna kwestia: rób tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument pobrać za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.