Pożyczki w Brańsku

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Brańsku (województwo podlaskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to raptem sto zł, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Brańsku

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Brańsku

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Brańsku. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu.

Czy da się uzyskać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można otrzymać pieniądze w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być przydatne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w umowie). Z racji konieczności wynagradzania takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Czy można uzyskać gotówkę na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę lub rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek bankowy. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – należy wybrać kwotę wnioskowanych środków oraz pożądany okres spłaty pieniędzy. Potem trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja często zależy od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Brańsku

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz wybraną kropkę, żeby sprawdzić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć oceny wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Brańsku.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś ocenić parę podstawowych kwestii, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze porównaj jak najwięcej dostępnych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

To nie wszystko bezwzględnie poznaj jaki jest poziom RRSO. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszty przedłużenia długu. Przeważnie przedłużenie bardzo podraża sumaryczny koszt zadłużenia się.

Nadto sensownie jest, żebyś sprawdzał dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia ilość nieprzychylnych ocen musi zwiększyć szczególną nieufność.

Następna kwestia: kontroluj, żeby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyższe porady pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.