Zestawienie pożyczek w Brzesku

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Brzesku (województwo małopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość wynosi sto PLN, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Brzesku) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Brzesku. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od przeglądania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Brzeska i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. W szczególności może to być przydatne w przypadku wsi. Formularz da się wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne zapisy w regulaminie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia konsultanta minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza rynku pozabankowego wskazuje, że ograniczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne lub rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku jak również numer telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – należy wybrać wysokość potrzebnych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na konto. Warto jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa często zależy od zdolności finansowej.

Umiejscowienie biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Brzesko i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca ich położenia. Kliknij na właściwy lokalizator, aby sprawdzić adres placówki. W razie konieczności przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Brzesku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zwrócić uwagę na parę decydujących kwestii, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, jako że dzięki temu lepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w kraju.

W drugim rzędzie koniecznie oszacuj wysokość oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie przeanalizuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Brzesko, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie przedłużenie znacząco podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Po czwarte koniecznym jest, byś wchodził na dostępne strony traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża liczba niekorzystnych opinii winna podwyższyć Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: dopilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki raport pobrać bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż zamieszczone tutaj wskazówki pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.