Zestawienie pożyczek w Chodczu

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Chodczu (województwo kujawsko-pomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 PLN, choć w pewnych przypadkach przekracza ona 10 000 PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Chodczu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Chodczu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z przeglądania baz zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Chodcza i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. W szczególności może to być wygodne w przypadku wsi. Formularz można wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie czy umowie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Głębsza analiza rynku pożyczkowego wskazuje, że ograniczenie formalności jest często poszukiwane. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - należy podać kwotę pieniędzy oraz czas trwania zobowiązania. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Chodecz i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa przedstawia ich położenie. Kliknij na wybrany znacznik, aby poznać dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć recenzje napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Chodczu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś ocenić parę kluczowych kwestii, dotyczących kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie poznaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ dzięki temu najlepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Po drugie bezwzględnie zweryfikuj wielkość R.R.S.O.. RRSO jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chcesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Chodecz, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszt przedłużenia zadłużenia. Przeważnie opóźnienie spłaty istotnie podraża ogólny koszt.

Ponadto konieczne jest, żebyś sprawdzał fora internetowe traktujące o usługach pozabankowych i analizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Duża ilość nieprzychylnych opinii powinna wzbudzić szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: zrób tak, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż zamieszczone tutaj sugestie pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.