Pożyczki w Chrzanowie

W poniższym wykazie zamieściliśmy pożyczki udzielane w Chrzanowie (województwo małopolskie, powiat chrzanowski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Chrzanowie?

Osoby planujące ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Chrzanowie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Chrzanowie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole.

Czy jest szansa zdobyć gotówkę bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz danych dłużników. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć pieniądze w domu klienta?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Bez wątpienia może to być wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności wynagradzania pracownika nieznacznie wyższe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Czy można uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też rentę. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także rachunek w banku. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - wystarczy wybrać wartość potrzebnych środków oraz długość okresu spłaty długu. Potem należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Chrzanowie

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby sprawdzić adres. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Chrzanowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zweryfikować kilka naczelnych rzeczy, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności analizuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Dalej: oblicz jaki jest poziom R.R.S.O.. Stopa RRSO jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszt prolongowania zadłużenia. Przeważnie prolongatę spłaty bardzo powiększa finalny koszt zadłużenia się.

Po czwarte warto, żebyś przeglądał fachowe strony poświęcone parabankom i sprawdził opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Duża liczba złych ocen winna podwyższyć szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: kontroluj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż nasze informacje pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.