Pożyczki Niepołomice

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Niepołomicach (województwo małopolskie, powiat wielicki). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Niepołomicach

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Niepołomicach

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Niepołomicach. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części.

Czy da się otrzymać środki pieniężne bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z sprawdzania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można otrzymać środki finansowe do domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Nie ulega wątpliwości, że może to być przydatne na terenach wiejskich. Formularz da się wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie czy umowie). Z racji konieczności wynagradzania pracownika nieco większe są koszty. trochę większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób można zdobyć środki finansowe na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, emeryturę czy dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i telefon komórkowy. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - należy wybrać wartość potrzebnych środków jak również pożądany okres spłaty długu. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Niepołomicach

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje rozlokowanie placówek. Kliknij na określony lokalizator, aby sprawdzić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Niepołomicach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś sprawdzić kilka podstawowych rzeczy, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek zestawiaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku finansowym.

To nie wszystko bezwzględnie porównaj wielkość R.R.S.O.. Stopa oprocentowania to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj opłatę za przedłużenie spłaty. Z reguły prolongata znacząco podraża całościowy poziom kosztów.

Ponadto dobrze, byś sprawdzał dostępne fora poświęcone parabankom i poszukiwał opinii o instytucji, której usługi rozważasz. Duża liczba nieprzychylnych dyskusji winna podnieść szczególną czujność.

Następna kwestia: postępuj tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Oceń należycie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane porady pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.