Pożyczki w Czempiniu

W poniższej tabeli zaprezentowaliśmy pożyczki udzielane w Czempiniu (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość wynosi 100 zł, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Czempiniu?

Osoby chcące ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Czempiniu?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Czempiniu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części.

Jak otrzymać środki pieniężne z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz danych dłużników. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać środki finansowe w domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Niewątpliwie może to być wygodne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne zapisy w umowie). Ze względu na konieczność zatrudnienia konsultanta trochę większe są koszty. minimalnie większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak uzyskać gotówkę na sam dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - powinieneś podać kwotę pożyczanych pieniędzy i okres spłaty. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja zależeć będzie od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Czempiniu

Zaprezentowany plan miasta zawiera położenie placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, żeby poznać dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Czempiniu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto zwrócić uwagę na kilka naczelnych kwestii, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności poznaj jak najwięcej dostępnych usług, ponieważ dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Następnie oceń jaki jest poziom R.R.S.O.. Oprocentowanie RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj koszt przedłużenia długu. Często opłata za tzw. rolowanie bardzo podwyższa całkowity koszt.

Ponadto dobrym rozwiązaniem jest, byś czytał dostępne serwisy poświęcone parabankom i przeanalizował uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca liczba niekorzystnych ocen musi obudzić Twoją szczególną nieufność.

Po piąte zrób tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane informacje pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.